cam

Në gjendje
7.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Komplet govate?p?r bebe!
Në gjendje
46.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Krevat druri per femije  Pjeset mbrojtese te krevatit jane te nderthurura me shirita druri si dhe jane me dy nivele lartesie sipas deshires Kjo ju ndihmon te vendosni lehtesisht femijen ne krevat  Eshte me kater rrota ku dy prej te cilave kane sistem frenimi Me dizanj te...
Në gjendje
20.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Tavolina e ngrënies Gusto: është me 8 nivele lartësie Mbështetje e rregullueshme me 4 pozicione, I përshtatshëm që nga lindja, mbështetëse këmbësh e rregullueshme me 3 pozicione lartësie, 2 tabaka, 2 mbulesa njëra prej të cilave është prej lëkure të butë 'faux' dhe tjetra është prej...
Në gjendje
10.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Cante per karroce Borsa Fasciatoio Mila – Cam -Me nje rrip krahu te gjate dhe dy doreza te vogla nga jashte -Me zinxhire dhe xhepa si brenda edhe jashte me nendarje per te vendosur sendet e domosdoshme te bebes tuaj -Ne brendesi ka edhe nje shtroje te vogel per momentin e...
Në gjendje
25.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
-ORIGINAL CAM  - Prodhuar në Itali Multifunksionale, me funksione evolucionare (4 produkte në 1) Dizajn modern komode dhe praktike për të gjithë familjen. - KARRIGE E LARTE: -Mosha e përdorimit: 0 deri në 36 muaj 5 lartësi, falë këmbëve të rregullueshme 3 prirje për mbështetëse ....
Në gjendje
25.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
I përshtatshëm për foshnjat nga 0 deri në 9 kg. Hapje anesore per funksionin Co-leeping I pershtatshem me te gjitha tipologjite e krevateve Krevati perfshin dyshekun dhe jorganin
Në gjendje
26.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Krevat Cullami Cam  -Krevat me Tundje Cullami nga Marka Italiane Cam me 8 lartesi; -Ka hapje para per funksionin e bashke-gjumit,(bashkimi i krevatit te femijes me ate te prinderve); -Levizje horizontale e krevatit (deri ne 16 cm) per pajtueshmeri me te gjitha llojet e shtreterve;...
Në gjendje
99.000 Lekë 75.000 Lekë
Ju kurseni: 24.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Ne oferte me nje SUPER cmim  Karroca Cam Techno Soul 4 season Col. 727/728/729 -E pershtatshme per femije nga 0-36m - Koshi 0-6m; - Karroca 6-36m; - Ndenjese makine 0-13kg; - Cante.
Në gjendje
15.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
-Tavoline nderrimi e markes Cam me skelet mbajtes, e pershtatshme per femije me peshe 0-15 kg. -Pjesa e siperme e tavoline eshte e veshur me material te bute dhe te papershkueshem nga uji,  me pjeset anesore te ngritura per te prarandaluar renien. -Tavolina permban edhe vasken per...
Në gjendje
27.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Komodine Multi-funksionale!
Në gjendje
11.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
-Tavoline nderrimi e markes Cam me skelet mbajtes, e pershtatshme per femije me peshe 0-15 kg. -Pjesa e siperme e tavoline eshte e veshur me material te bute dhe te papershkueshem nga uji,  me pjeset anesore te ngritura per te prarandaluar renien. -Tavolina permban edhe vasken per...
Në gjendje
22.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
-E bute dhe ofron rehati per femijen ne nje udhetim te gjate. -Mbeshtetesja siguron pozicionin optimal per femijen tuaj. -E pershtatshme per femije te moshave 1-3 vjec, 9-36 kg. -Siguria eshte e garantuar nga rripat ne 3 pika sigurie. -Ne brendesi ka jasteke te bute dhe te...
Në gjendje
26.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
- Grupi 0/1/2/3 (0-36 kg.) - Ndenjëse e kthyeshme  360 grade për ta bërë më të lehtë vendosjen e foshnjës - rrip sigurie me 5 pika - Sistem i përshtatshëm për rregullimin e lartësisë së rripave - Mbështetësja e kokës e rregullueshme me 7 lartësi -E certifikuar sipas standardeve...
Në gjendje
50.000 Lekë 45.000 Lekë
Ju kurseni: 5.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Komplet karrocash për fëmijë të markës Cam. E pershtatshme per femije 0-36 muajsh. Për moshat 0-12 muaj rekomandohet që sedilja të vendoset me fytyrë poshtë nga nëna, për moshat 12-36 muajshe të vendoset me fytyrë poshtë nga rruga. Me mbështetje të lëvizshme të sipërme dhe strehë sipas...
Në gjendje
25.000 Lekë 23.000 Lekë
Ju kurseni: 2.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Ndenjese e makines Panoramic Cam Sistem fiksimi isofix universal Mbrojtese anesore per koken Mbeshtetese e kokesesistemueshme ne 7 lartesi  Ndenjese qe rrotullohet 360 grade per te lehtesuar uljen e femijes Shpine e sistemueshme ne 3 pozicione Sistem sigurie me 3 kapese Ideale...
Në gjendje
16.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
-Tavoline nderrimi e markes Cam me skelet mbajtes, e pershtatshme per femije me peshe 0-15 kg. -Pjesa e siperme e tavoline eshte e veshur me material te bute dhe te papershkueshem nga uji,  me pjeset anesore te ngritura per te prarandaluar renien. -Tavolina permban edhe vasken per...
Në gjendje
23.500 Lekë 18.000 Lekë
Ju kurseni: 5.500 Lekë (Përfshirë taksat)
Tavoline Ushqimi Instante -Ka 8 lartesie -Mbeshtetese e rregullueshme me 4 pozicione mbeshtetese te pershtatshme nga lindja. - 2 tabaka te rregullueshme dhe te levizshme. -Mbulesa prej lekure te faux, pelhure vere / dimer(dy pelhura) -Me lodra te levizshme, melodi, pasqyre te vogel dhe...
Në gjendje
13.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Seggiolino Combo - Mbështetja e kokës është me mbushje të butë dhe e rregullueshme në lartësi të ndryshme, - mbështetëse e rregullueshme në disa pozicione, Rrip sigurie me 5 pika -Mund të vendoset në sedilje vetëm në pozicionin e përparmë duke përdorur rripin standard të...
Në gjendje
13.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Karrige relaksi per te vegjlit tuaj, e markes Cam. Nje karrige plot ngjyra dhe dizenjo te ndryshme. Nje zgjidhje ideale per gjumin e femijeve, por jo vetem. Ajo mund te perdoret edhe si nje karrige ku femijet mund te luajne. Eshte e rehatshme dhe e bute. Me lodra pellushi te varura...
Në gjendje
20.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
I përshtatshëm për foshnjat nga 0 deri në 9 kg. Hapje anesore per funksionin Co-leeping I pershtatshem me te gjitha tipologjite e krevateve 4 rrota te levizshme nga te cilat 2 me sistem frenimi Rripa per lidhjen me krevatin e madh
Shfaq një produkt tjetër 20