Zgjedhja më e mirë e ngrirësve

✅Lloje të ndryshme ngrirësish - Minibara, ngrirës, frigoriferë normalë, me dy anë
✅Zbritje deri në 38%
✅Mundesi blerje me iute me keste mujore
✅Zgjedhja më e madhe e ngrirësve me markat më të mira vetëm në SuperMart
✅Dërgesë e shpejtë në të gjithë Shqipërinë

Promocionet skadojnë për:

Periudha e promocionit: nga 30.04.2024 te 31.05.2024

Në gjendje
16.990 Lekë 12.990 Lekë
Ju kurseni: 4.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Përshkrim i produktit Ftohje efektive Paneli i kontrollit Frigoriferi ka një kontroll mekanik që ju lejon të vendosni shpejt temperaturën e zgjedhur brenda dhomës. Qasja e lehtë në çelësin e termostatit e bën më të lehtë kontrollin e funksioneve të pajisjes....
BrandMidea Lloji i FrigoriferitMinibar
Në gjendje
49.990 Lekë 34.900 Lekë
Ju kurseni: 15.090 Lekë (Përfshirë taksat)
SISTEMI I FTOHJES Nuk ka acar SISTEMI I NGRIRJES Nuk ka acar KAPACITETI 253 L Paneli i kontrollit Elektronike NDRIÇIMI Led MATERIALI çelik inox KURSIM ENERGJIE A MATERIALI I RAFIT XHAM DIMENSIONET (W x D...
AntiBacterialYes BrandFelsen
Në gjendje
19.990 Lekë 13.990 Lekë
Ju kurseni: 6.000 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA ELEKTRA KODI 5301000553356 MODEL EF-WT08510EBL LLOJI I VENDOSJES GJENDJE FALAS LLOJI I FRIGORIFERIT ME NGRIRËS SIPËR KAPACITETI TOTALI 84 L KAPACITETI NGRIRËS 10 L KAPACITETI FTOHJES 74 L LLOJI I FTOHJES ME NGRIRJE NGJYRË E ZI...
AntiBacterialYes BrandElektra
Në gjendje
27.990 Lekë 18.990 Lekë
Ju kurseni: 9.000 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA ELEKTRA KODI 5301000553738 MODELI EF-WDD14410PWH TIPI I VENDOSJES GJENDJE TE LIRE TIPI I FRIGORIFERIT ME NGRIRJE SIPER KAPACITETI TOTALI 205 L KAPACITETI NGRIRES 37 L FRESKUES KAPACITETI 168 L LLOJI I FTOHJES ME NGRIRJE NGJYRA...
AntiBacterialYes BrandElektra
Në gjendje
31.990 Lekë 24.990 Lekë
Ju kurseni: 7.000 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA ATLANTIC KODI OZONE 5301000552939 MODELI AF-WD281SS TIPI I VENDOSJES GJENDJE TE LIRE TIPI I FRIGORIFERIT ME NGRIRJE SIPER KAPACITETI TOTAL 213 L KAPACITETI NGRIRES 42 L KAPACITETI FRESKUES 171 L LLOJI I FTOHJES ME NGRIRJE NGJYRA INOX MATERIALI...
AntiBacterialYes BrandAtlantic
Në gjendje
35.000 Lekë 24.999 Lekë
Ju kurseni: 10.001 Lekë (Përfshirë taksat)
MODELI EF-WDD16010EIX TIPI I VENDOSJES GJENDJE TE LIRE TIPI I FRIGORIFERIT ME NGRIRJE SIPER KAPACITETI TOTAL 239 L KAPACITETI NGRIRES 38 L KAPACITETI FRESKUES 201 L LLOJI I FTOHJES ME NGRIRJE NGJYRA INOX MATERIALI INOX MATERIALI I RAFTEVE XHAM...
AntiBacterialYes BrandElektra
Në gjendje
41.990 Lekë 26.990 Lekë
Ju kurseni: 15.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Karakteristikat Ndriçim Led® Pamje e qartë e brendshme Mund të jetë e ndërlikuar të shihni gjithçka në frigoriferin tuaj, veçanërisht në qoshet dhe pjesën e pasme të rafteve. Ndriçimi Led® përmban zinxhirë LED në pjesën e sipërme të frigoriferit dhe për çdo raft në murin anësor, kështu...
AntiBacterialYes BrandBEKO
Në gjendje
70.000 Lekë 47.990 Lekë
Ju kurseni: 22.010 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA MIDEA KODI 6954903812090 MODEL MDRE379FGF01 LLOJI I FRIGORIFERIT ME NGRIRJE POSHTE KAPACITETI TOTALI 271 L KAPACITETI NGRIRËS 79 L KAPACITETI FTOHJES 192 L LLOJI I FTOHJES NGRIRJE E LEHTË NGJYRË E BARDHË MATERIALI E BARDHË...
AntiBacterialYes BrandMidea
Në gjendje
64.990 Lekë 49.990 Lekë
Ju kurseni: 15.000 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA ELEKTRA KODI 5301000553325 MODELI EF-WSHC1932OGS TIPI I FRIGORIFERIT VITRINË KAPACITETI TOTALI 360 L LLOJI I FTOHJES ME AJER NGJYRA E BARDHE MATERIALI DERE XHAMI TIPI I VENDOSJES GJENDJE E LIRE MATERIALI I RAFTEVE METALIK...
AntiBacterialYes BrandElektra
Në gjendje
36.990 Lekë 24.990 Lekë
Ju kurseni: 12.000 Lekë (Përfshirë taksat)
BrandBEKO NgjyrëGray
Në gjendje
199.990 Lekë 159.990 Lekë
Ju kurseni: 40.000 Lekë (Përfshirë taksat)
TIPARET Dhoma e ftohjes Xhepa të thellë të dyerve anësore Njësia deodoruese Alarmi i dyerve izes="(min-width: 0px) dhe (max-width: 480px) 480px, (min-width: 481px) 840px, 100vw" class="wp-image-69572 hyrë lazyloaded" data-lazy-src="s...
AntiBacterialYes BrandI mprehtë
Jashtë stokut
39.990 Lekë 24.990 Lekë
Ju kurseni: 15.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Prezantimi i frigoriferit të zi Felsen TPFFE207WDS, një shtesë elegante dhe efikase për kuzhinën tuaj që kombinon dizajnin modern me funksionalitetin e kursimit të energjisë. Me një kapacitet prej 207 litrash, një vlerësim mbresëlënës të efikasitetit të energjisë A+ dhe një shpërndarës të...
Bombol me vrimë nxjerrëse e ujitpo BrandFelsen
Kategoritë
AntiBacterial
Campaign
Cold Storage Volume
Color
Depth

 – 

  • 446
  • 5400
energy consumption
Energy efficiency class
Height

 – 

  • 490
  • 14300
Lloji
Lloji i Frigoriferit
No Frost
Total volume
    Shfaq të gjitha (11)
Width

 – 

  • 450
  • 5500
Brand
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 12990Lekë
  • 159990Lekë
Vendor