Bandai Namco

Në gjendje
8.799 Lekë 7.919 Lekë
Ju kurseni: 880 Lekë (Përfshirë taksat)
Në gjendje
2.999 Lekë 2.699 Lekë
Ju kurseni: 300 Lekë (Përfshirë taksat)
Në një të ardhme jo shumë të largët, një fatkeqësi misterioze ka sjellë kolaps në botën siç e njohim ne. Rrokaqiejt e lartë, dikur simbole të prosperitetit, tani janë varre pa jetë të së kaluarës së njerëzimit të shpuar nga gjembat e gjykimit. Në qendër të shkatërrimit qëndron një shoqëri e...
Në gjendje
3.999 Lekë 3.599 Lekë
Ju kurseni: 400 Lekë (Përfshirë taksat)
Cole Black është një burrë me pyetje. Ose kështu i thuhet. Kur zgjohet në një azil të vjetër të braktisur, kujtesa e tij e vetme është përpjekja për shpëtimin e një vajze adoleshente me një bombë të lidhur në gjoks. Gjithçka tjetër është bosh. Me një teknologji të çuditshme të shkrirë në kokën e...
Në gjendje
3.999 Lekë 3.599 Lekë
Ju kurseni: 400 Lekë (Përfshirë taksat)
Të kapur nga një fenomen i papritur i përkohshëm, shtatë qytetarë të zakonshëm e gjejnë veten të bllokuar në një shtresë të përkohshme; ata ndajnë burgimin e tyre me një Raider, një armik kërcënues nga një tjetër afat kohor me fuqi dërrmuese. Shpresa e tyre e vetme për mbijetesë është të dalin...
Në gjendje
4.299 Lekë 3.869 Lekë
Ju kurseni: 430 Lekë (Përfshirë taksat)
Blini TEKKEN 7 - Ultimate Edition dhe përfitoni përvojën më të plotë nga TEKKEN 7! Ky edicion përfshin lojën e plotë TEKKEN 7, të gjithë përmbajtjen shtesë të përshtatshme për Season Passes 1 dhe 2, karakterin e luajtshëm Eliza, paketën TAIKO NO TATSUJIN dhe grupin e Panelit të Karaktereve të...
Në gjendje
8.999 Lekë 8.099 Lekë
Ju kurseni: 900 Lekë (Përfshirë taksat)
Sfido fatin që të lidh. Për 300 vjet, Rena ka sunduar mbi Dahnën, duke plaçkitur planetin nga burimet e tij dhe duke u hequr njerëzve dinjitetin dhe lirinë. Përralla jonë fillon me dy njerëz, Alphen dhe Shionne, të lindur në botë të ndryshme, secili duke kërkuar të ndryshojë fatin e tyre dhe të...
Në gjendje
5.999 Lekë 5.399 Lekë
Ju kurseni: 600 Lekë (Përfshirë taksat)
Data fillestare e publikimit 28/8/2020. Kjo lojë e re me makina sjell gjithcka nga ato që presin fansat: mbi 200 modele makinash nga markat më të njohura të makinave në botë, pista të reja. ri karriere e cila nis si një garues në garat e fundjavës dhe mbaron si një legjendë garimi. Ka shumë të...
Në gjendje
4.799 Lekë 4.319 Lekë
Ju kurseni: 480 Lekë (Përfshirë taksat)
LEGO Brawls është rrahësi i parë i veprimit në ekip i vendosur në universin LEGO. Është një LEGO unike, me ritme të shpejta, për platformën me shumë lojtarë, plot ndërtim, beteja dhe humor siç mund të bëjë vetëm LEGO! Mblidhni minifigura dhe fuqizues të zhbllokueshëm, ndërtoni heroin tuaj të...
Në gjendje
3.299 Lekë 2.969 Lekë
Ju kurseni: 330 Lekë (Përfshirë taksat)
Loja legjendare luftarake 3D e bazuar në armë, kthehet në rrënjët e saj një listë e plotë e personazheve që kthehen dhe Geralt of Rivia një mënyrë historie epike e luftës për dy shpatat gjeni teknikat tuaja të preferuara vdekjeprurëse, lëvizjet e arteve marciale dhe kombinimet për të fituar...
Në gjendje
3.299 Lekë 2.969 Lekë
Ju kurseni: 330 Lekë (Përfshirë taksat)
NARUTO SHIPPUDEN: ULTIMATE NINJA STORM TRILOGY mbledh 3 lojëra STORM në një koleksion të lë pa frymë. Kjo seri është vendosur në kulmin e përshtatjeve të anime dhe manga për lojërat video! Ky koleksion përfshin: HD Remasters të NARUTO: ULTIMATE NINJA STORM, NARUTO SHIPPUDEN: ULTIMATE NINJA STORM...
Në gjendje
5.999 Lekë 5.399 Lekë
Ju kurseni: 600 Lekë (Përfshirë taksat)
Filloni udhëtimin tuaj në GOD EATER Resurrection si një anëtar i ri i skuadrës elitare GOD EATER. Misioni juaj është të mposhtni Aragamin dhe të mblidhni materiale prej tyre për kërkime, por kuptoni se jeni duke u tërhequr drejt një komploti gjigant që do të ndryshojë në mënyrë të pakthyeshme...
Në gjendje
4.499 Lekë 4.049 Lekë
Ju kurseni: 450 Lekë (Përfshirë taksat)
Beteja për drejtësi vazhdon, por këtë herë lufta bëhet më e madhe, më e keqe dhe më e çuditshme në MY HERO ONE'S JUSTICE 2. Bazuar në serinë e hitit anime, të gjithë personazhet tuaj të preferuar kthehen në këtë luftëtar të arenës 3D që vendos heronj dhe zuzar në testi përfundimtar për...
Në gjendje
5.999 Lekë 5.399 Lekë
Ju kurseni: 600 Lekë (Përfshirë taksat)
Përjetoni për veten tuaj botën e ONE-PUNCH MAN në “ONE PUNCH MAN: A HERO ASNJË KA NJOHË”! Formoni një ekip të heronjve dhe zuzarëve tuaj të preferuar, rritni teknikat tuaja dhe shikoni se kush mbretëron suprem në këtë lojë ONE-PUNCH MAN!
Në gjendje
4.499 Lekë 4.049 Lekë
Ju kurseni: 450 Lekë (Përfshirë taksat)
Soulcalibur VI është një lojë luftarake në serinë Soulcalibur e zhvilluar nga Bandai Namco Studios dhe e publikuar nga Bandai Namco Entertainment për PlayStation 4, Xbox One dhe Windows në 2018. Soulcalibur VI mori vlerësime kryesisht pozitive, me lavdërime të drejtuara për lojën dhe besnikërinë...
Jashtë stokut
5.999 Lekë 5.399 Lekë
Ju kurseni: 600 Lekë (Përfshirë taksat)
Pjesa tjetër e JoJo's Bizarre Adventure, e njohur për heronjtë e saj karizmatikë dhe stilin e mrekullueshëm të vizatimit, po vjen. Aventura e çuditshme e JoJo: Beteja R e yjeve prezantohet në një stil klasik të lartë që e bën botën të duket si Manga e Hirohiko Araki-t. Ju mund të kontrolloni...
Jashtë stokut
5.799 Lekë 5.219 Lekë
Ju kurseni: 580 Lekë (Përfshirë taksat)
Loja më e fundit në serinë Ultimate Ninja Storm është më në fund këtu për Nintendo Switch™! Ai përmban të gjitha DLC-të, duke përfshirë paketën më të fundit të përditësimit të DLC "NEXT GENERATIONS". Rijetoni Luftën e Katërt të Madh të Ninjave që u shpalos në Naruto Shippuden dhe përjetoni...
Jashtë stokut
5.999 Lekë 5.399 Lekë
Ju kurseni: 600 Lekë (Përfshirë taksat)
Pjesa tjetër e JoJo's Bizarre Adventure, e njohur për heronjtë e saj karizmatikë dhe stilin e mrekullueshëm të vizatimit, po vjen. Aventura e çuditshme e JoJo: Beteja R e yjeve prezantohet në një stil klasik të lartë që e bën botën të duket si Manga e Hirohiko Araki-t. Ju mund të kontrolloni...
Jashtë stokut
3.999 Lekë 3.599 Lekë
Ju kurseni: 400 Lekë (Përfshirë taksat)
Thyejeni, ndërtoni dhe luftoni me Gunpla-n që keni dashur gjithmonë në NEW GUNDAM BREAKER. Shpërthoni përmes armikut Gunplas dhe mblidhni armët dhe forca të blinduara të tyre të rënë për të personalizuar Gunpla-n tuaj në kohë reale dhe tani mund të bashkoheni me miqtë tuaj në një modalitet...
Jashtë stokut
4.799 Lekë 4.319 Lekë
Ju kurseni: 480 Lekë (Përfshirë taksat)
LEGO Brawls është rrahësi i parë i veprimit në ekip i vendosur në universin LEGO. Është një LEGO unike, me ritme të shpejta, për platformën me shumë lojtarë, plot ndërtim, beteja dhe humor siç mund të bëjë vetëm LEGO! Mblidhni minifigura dhe fuqizues të zhbllokueshëm, ndërtoni heroin tuaj të...
Jashtë stokut
7.999 Lekë 7.199 Lekë
Ju kurseni: 800 Lekë (Përfshirë taksat)
Udhëtim nëpër Lands Between, një botë e re fantazie e krijuar nga Hidetaka Miyazaki, krijuese e serisë me ndikim të lojërave video DARK SOULS dhe George RR Martin, autor i serialit fantazi më të shitur të New York Times, A Song of Ice and Fire. Zbuloni misteret e fuqisë së Unazës së Elden....
Shfaq një produkt tjetër 6