Ami's Beauty

Në gjendje
4.250 Lekë 3.399 Lekë
Ju kurseni: 851 Lekë (Përfshirë taksat)
Ultra High Protection SPF 50+ me një përmulim të avancuar ofron mbrojtjen maksimale të cilësisë. E veçuara për të gjitha tipet e tjera, edhe ato më delikate. Funksionet kryesore: -MBRON LËKURËN NGA RREZATIMET POR EDHE NGA DJEGIET -PARANDALON KRIJIMIN E NJOLLAVE KAFE -PARANDALON PLAKJEN E...
Në gjendje
3.050 Lekë 2.432 Lekë
Ju kurseni: 618 Lekë (Përfshirë taksat)
Ky Scrub mbart një funksion të dyfishtë rivitalizues dhe hidratues. si një trajtim të çmuar eksfoljues dhe zbutës. Largon në mënyrë efektive dhe delikate qelizat e vdekura dhe stimulon rigjenerimin e plotë të tyre. Lëkura ndihet më e lëmuar dhe plot shkëlqim, për lëkurë të pastër dhe gjithmonë...
Në gjendje
3.600 Lekë 2.880 Lekë
Ju kurseni: 720 Lekë (Përfshirë taksat)
Kjo maskë për fytyrën e ndjen të ekuilibruar të hidratuar. Falë gjalpit shea, vajrave të tij si ulliri, jojame dhe të tjera të natyrës, ai trajton ushqen lëkurën. Relakson lëkurën që nuk është dhe shkëlqen e parë. E veçori për cdo tip lëkure. Pikat e forta: -Hidraton lëkurën...
Në gjendje
2.800 Lekë 2.240 Lekë
Ju kurseni: 560 Lekë (Përfshirë taksat)
Qumësht efektiv për pastrimin e fytyrës. Ky emulsion i butë heq butësisht make-up-in dhe pastërtitë, duke e mbajtur lëkurën të butë dhe të butë. Pikat e forta: -Grim pastron -Largon butësisht papastërtitë -E le lëkurën e butë dhe të hidratuar Përbërësit aktiv: -Vaj Argani -Aloe...
Në gjendje
2.800 Lekë 2.240 Lekë
Ju kurseni: 560 Lekë (Përfshirë taksat)
Ky tonik është ushqimi i nevojshëm për shëndetin e lëkurave të ndjeshme, balancon aciditetin e lëkures dhe jep një ndjesi të vërtetë të pastërtie dhe mirëqenieje. Pastron ne thellesi te poreve duke mos mbetur asnje papasterti te mbetur nen lëkurë. Përmirëson pamjen e teksturën e lëkurës, e...
Në gjendje
7.300 Lekë 5.840 Lekë
Ju kurseni: 1.460 Lekë (Përfshirë taksat)
ILLUMINATING SERUM FILLER EFFECT EFEKTI hidraton epidermën duke favorizuar efektin mbushës/Minimizon rrudhat dhe linjat e shprehjes BRANDI AMI’S BEAUTY FORMULIMI Serum me efekt filler MASA 50 ml TIPET E LEKURES Për lëkurë me rrudha dhe linja mimike të dukshme E PERSHTATSHME Për të gjitha tipet e lëkurës MOSHA QE I PERSHTATET 25-65 vjec   Ky serum ka një formulë të pasur dhe karakterizohet nga një ndërveprim i veçantë ndërmjet përbërësve funksionalë, të cilët bëjnë kontrast dhe reduktojnë rrudhat, mikro-rrudhat dhe linjat e shprehjes. Ndërveprimi unik i Acideve Hyaluronic me peshë molekulare të ndryshme, hidraton sipërfaqësisht epidermën, duke favorizuar efektin e mbushjes.
Në gjendje
13.200 Lekë 10.560 Lekë
Ju kurseni: 2.640 Lekë (Përfshirë taksat)
Seti i ditës 2 produkte si më poshtë: 01- Serum ndriçues 02- Kremi ditës Hidratim Intensiv Spf 30 Seti i Ditës është ideal për fshehjen dhe mbrojtjen intensive të mbrojtjes.
Në gjendje
6.400 Lekë 5.120 Lekë
Ju kurseni: 1.280 Lekë (Përfshirë taksat)
LIFTING ANTI-MOSHË EFEKTI:Trajton dhe redukton rrudhat/ushqyes/multi-action/amplifikues I kolagjenit & elastinës BRANDI: BUKURA E AMI FORMULIMI: Krem anti-rrudhë MASA: 50 ml TIPET E LEKURES: Për lëkurë me rrudha dhe linja mimike të E PERSHTATSHME: Për të gjitha tipet e krijimit MOSHA QE I PERSHTATET: 25-65 vjec
Në gjendje
5.900 Lekë 4.720 Lekë
Ju kurseni: 1.180 Lekë (Përfshirë taksat)
HIDRATIM TENSIV EFEKTI Hidratues/Ushqyes/mbrojtës BRANDI BUKURA E AMI FORMULIMI KREM HIDRATUES MASA 50 ml TIPET E LEKURES Lekurë e thatë,e yndyrshme,përzierje E PERSHTATSHME Për të gjitha tipet e krijimit MOSHA QE I PERSHTATET 16-65 vjec
Në gjendje
13.700 Lekë 10.960 Lekë
Ju kurseni: 2.740 Lekë (Përfshirë taksat)
Night Set përmban 2 produktet si më poshtë: 1-Iluminating Serum 2-Kremi natës Anti-Age Night Set është kombinimi më perfekt për trajtimin, reduktimin e rrudhave si dhe linjave të holla të mimikës.
Në gjendje
5.430 Lekë 4.320 Lekë
Ju kurseni: 1.110 Lekë (Përfshirë taksat)
Ky produkt multifuksional dhe unik targeton e syve duke I dhënë atyre vitalitet. Falë të veçantë parandalon për shfaqjen e qeseve, rrathëve të zinj poshtë syve dhe redukton vijat e holla të mimikës. Ky produkt është i vendosur për cdo tip lekure. Pikat e forta: -Redukton ndjeshem rrathet e zinj. -Parandalon shfaqjen e qeskave poshte syve. -Trajton dhe redukton linjat e holla te mimikes. -Hidraton lekuren rreth syve. Përbërësit aktiv: -Ekstrakt Trëndafil Damask - Kafeine Përdorimi: Eye Contour Serum aplikohet në mëngjes dhe në mbrëmje, pas tonikut dhe para kremrave të fytyrës. Prodhuar në Itali. Sasia 15 ml