AKRacing

Në gjendje
29.999 Lekë 26.999 Lekë
Ju kurseni: 3.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Relaksohuni pas seancave intensive të lojërave me këtë stol AKRACING për karriget e zyrës dhe lojërave. Tapiceri prej lëkure PU dhe mbushja me shkumë e lakuar me densitet të lartë ofrojnë rehati maksimale, ndërsa rrotullimi 360 gradë lejon lëvizje të qetë. Kjo stol këmbësh AKRACING përmban rrota...
Jashtë stokut
10.299 Lekë 9.269 Lekë
Ju kurseni: 1.030 Lekë (Përfshirë taksat)
Pavarësisht nëse jeni duke luajtur ose duke punuar shumë dhe mendja juaj është në garë, trupi juaj nuk ka nevojë të jetë i tensionuar. Këmbët tuaja mund të përdorin pak relaksim dhe mbështetësi i këmbëve AKRacing është aty për ta.