Lojëra 2K

Në gjendje
3.799 Lekë 2.999 Lekë
Ju kurseni: 800 Lekë (Përfshirë taksat)
Luajnë të tre dramat e krimit në histori të Mafias me detaje të HD, duke përfshirë nga fillimi, dhe rindërtimin e mrekullueshëm të realitetit.
Në gjendje
5.199 Lekë 4.679 Lekë
Ju kurseni: 520 Lekë (Përfshirë taksat)
Luaj si skuadrat dhe yjet e tua të preferuara të NBA dhe WNBA dhe përjeto autenticitetin e basketbollit profesionist në nivelet më të larta. Me prezantimin vizual më të mirë në klasë dhe inteligjencën artificiale të lojtarëve, listën e përditësuar dhe ekipet historike dhe shumë më tepër, loja...
Në gjendje
5.199 Lekë 4.679 Lekë
Ju kurseni: 520 Lekë (Përfshirë taksat)
Luaj si skuadrat dhe yjet e tua të preferuara të NBA dhe WNBA dhe përjeto autenticitetin e basketbollit profesionist në nivelet më të larta. Me prezantimin vizual më të mirë në klasë dhe inteligjencën artificiale të lojtarëve, listën e përditësuar dhe ekipet historike dhe shumë më tepër, loja...
Në gjendje
5.299 Lekë 4.769 Lekë
Ju kurseni: 530 Lekë (Përfshirë taksat)
Borderlands 3 Ultimate Edition është thelbi i Borderlands 3, duke shfaqur lojën bazë të vlerësuar me çmime plus të gjashtë shtesat e përmbajtjes dhe një koleksion të plotë të paketave shtesë kozmetike. Versioni Xbox Series X është optimizuar për të përfituar plotësisht nga fuqia kompjuterike e...
BrandLojëra 2K GenreAction
Në gjendje
2.799 Lekë 2.519 Lekë
Ju kurseni: 280 Lekë (Përfshirë taksat)
Botim Standard. NBA 2k2 do të paguajë nëse bëni para-porositje: • 5000 monedha virtuale • 5000 pikë MyTeam • 10 pako MyTeam Promo • 6 Rritje të Aftësive të My Career • 3 Gatorade Boosts • 5 koleksione këpucësh MyCareer • Koleksionin digjital Zion Williamson
Në gjendje
2.499 Lekë 2.249 Lekë
Ju kurseni: 250 Lekë (Përfshirë taksat)
Një grup i madh heronjsh të këqij luftojnë për të mbrojtur yllin e fundit të universit nga një e keqe misterioze në këtë Hero Shooter nga krijuesit e Borderlands. Për ta mbrojtur atë, do t'ju duhet të përdorni çdo lloj karakteri dhe arme që keni imagjinuar ndonjëherë - nga skiborgët kiborg te...
Në gjendje
9.379 Lekë 8.441 Lekë
Ju kurseni: 938 Lekë (Përfshirë taksat)
TREGIMI JUAJ, FATI I TYRE: A do të guxoni të kontrolloni se çfarë ka pas asaj dere kurthi? A do t'i hetoni britmat që jehojnë nga brenda pyllit? A do të shpëtoni miqtë tuaj apo do të vraponi dëshpërimisht për jetën tuaj? Çdo zgjedhje, e madhe apo e vogël, formëson historinë tuaj dhe përcakton se...
Në gjendje
7.499 Lekë 6.749 Lekë
Ju kurseni: 750 Lekë (Përfshirë taksat)
Që nga fillimi i tij në 1999, WWE SmackDown ka qenë një pikë referimi e programimit të WWE, duke u ofruar fansave momente të paharrueshme, ndeshje befasuese dhe Superyje legjendar. Për nder të këtij shfaqjeje të rëndësishme, WWE 2K20 SmackDown! Edicioni i 20-vjetorit përkujton historinë e...
Në gjendje
8.999 Lekë 8.099 Lekë
Ju kurseni: 900 Lekë (Përfshirë taksat)
MOTORI I RIDIZAJNUAR GAMEPLAY. KONTROLLET E REJA. TË GJITHA KARAKTERISTIKAT QË MUND TË MERRNI. Dilni nga tribuna dhe goditni me kontroll të plotë të Universit WWE. Hidhni poshtë me Superyjet dhe Legjendat e WWE më të mëdhenj dhe më realistë. Rijetoni momentet kryesore në karrierën ikonike të...
Në gjendje
9.499 Lekë 8.549 Lekë
Ju kurseni: 950 Lekë (Përfshirë taksat)
Nisni një aventurë epike plot trillime, çudira dhe armë me fuqi të lartë! Plumbat, magjia dhe shpatat e gjera përplasen në këtë botë kaotike fantazie të sjellë në jetë nga Tiny Tina e paparashikueshme, e cila vendos rregullat, ndryshon botën në fluturim dhe udhëzon lojtarët në udhëtimin e tyre....
Në gjendje
7.499 Lekë 6.749 Lekë
Ju kurseni: 750 Lekë (Përfshirë taksat)
Që nga fillimi i tij në 1999, WWE SmackDown ka qenë një pikë referimi e programimit të WWE, duke u ofruar fansave momente të paharrueshme, ndeshje befasuese dhe Superyje legjendar. Për nder të këtij shfaqjeje të rëndësishme, Edicioni i 20-të i përvjetorit të WWE 2K20 SmackDown përkujton...
Në gjendje
2.499 Lekë 2.249 Lekë
Ju kurseni: 250 Lekë (Përfshirë taksat)
Blini për të zhbllokuar lojën e plotë ose shkarkoni demo për të luajtur me shumë lojtarë falas! Merrni akses të pakufizuar (pa kufizime kohore ose kufij nivelesh) në betejat epike me shumë lojtarë 5v5 që lojtarët tuaj të PlayStation i kanë vlerësuar me 5 yje. Zgjidhni nga një rotacion prej 30...
Në gjendje
5.999 Lekë 5.399 Lekë
Ju kurseni: 600 Lekë (Përfshirë taksat)
Loja kërkon shkarkim prej të paktën 31 GB. Kërkohet kartë microSD (shitet veçmas). Kërkesat e ruajtjes mund të ndryshojnë, vizitoni 2k.com për detaje. Përjetoni botët e paharrueshme dhe historitë monumentale të serisë së vlerësuar me çmime BioShock me BioShock: The Collection. Udhëtoni në...
Jashtë stokut
6.299 Lekë 5.669 Lekë
Ju kurseni: 630 Lekë (Përfshirë taksat)
Jashtë stokut
2.799 Lekë 2.519 Lekë
Ju kurseni: 280 Lekë (Përfshirë taksat)
Jashtë stokut
8.999 Lekë 8.099 Lekë
Ju kurseni: 900 Lekë (Përfshirë taksat)
MOTORI I RIDIZAJNUAR GAMEPLAY. KONTROLLET E REJA. TË GJITHA KARAKTERISTIKAT QË MUND TË MERRNI. Dilni nga tribuna dhe goditni me kontroll të plotë të Universit WWE. Hidhni poshtë me Superyjet dhe Legjendat e WWE më të mëdhenj dhe më realistë. Rijetoni momentet kryesore në karrierën ikonike të...
Jashtë stokut
3.999 Lekë 3.599 Lekë
Ju kurseni: 400 Lekë (Përfshirë taksat)
Një udhëtim emocionues i nxitur nga kaosi: Ndaloni binjakët fanatikë kalipso të bashkojnë klanet e banditëve dhe të pretendojnë fuqinë përfundimtare të galaktikës; Vetëm ju, një gjuetar që kërkon emocione, keni arsenalin dhe aleatët për t'i rrëzuar ato Gjuetari juaj i kasafortës, stili juaj i...
Jashtë stokut
2.699 Lekë 2.429 Lekë
Ju kurseni: 270 Lekë (Përfshirë taksat)
Pjesa e parë e sagës së krimeve mafioze të historisë 1930, Qielli i Humbur. Ribërë nga fillimi, ngjitu mes rankimeve të mafias gjatë periudhës së ndalimit të krimit të përbashkët. Pas një vrapimi mes turmës, shoferi i një taksie Tommy Angelo e sheh të inkriminuar në botën e fshehur. Ai në...
Jashtë stokut
8.749 Lekë 7.874 Lekë
Ju kurseni: 875 Lekë (Përfshirë taksat)
TREGIMI JUAJ, FATI I TYRE: A do të guxoni të kontrolloni se çfarë ka pas asaj dere kurthi? A do t'i hetoni britmat që jehojnë nga brenda pyllit? A do të shpëtoni miqtë tuaj apo do të vraponi dëshpërimisht për jetën tuaj? Çdo zgjedhje, e madhe apo e vogël, formëson historinë tuaj dhe përcakton se...
Jashtë stokut
899 Lekë 809 Lekë
Ju kurseni: 90 Lekë (Përfshirë taksat)
Bota e WWE është fushëbeteja jote me të gjithë Superstarët dhe Legjendat e WWE të kuptojnë në mjedisin interaktiv nëpër botë. Luftoni me, ose kundër miqve të tu në ringun tënd të preferuar online ose offline me një arsenal lëvizjesh të ekzagjeruar aftësitë speciale dhe të fuqisë së papara, duke...
Shfaq një produkt tjetër 3