My First - Drawing board colouring with water

1.490 Lekë
(Including tax)
In stock
Price in points: 1490 points
+
Add to wish list
14 days return right
Delivery from 200 Lek
Free Delivery to Pickup Point
SuperMart purchase protect
Find similar

Kodi: 14451

Description

Drawing board colouring with water/tabele per vizatim  me ngjyra uji
SES sjell per ju nje nga setet me te bukura per zhvillimin e imagjinates se femijeve tuaj.
Seti eshte i berbere nga nje bord i bardhe i cili mund te pikturohet nga te dyja anet, nga 2 forma nje yll dhe nje rreth, dhe nje pernel.
Pasi te keni lagur ne uje nje nga format e mesiperme ose penelin ju mund te krijoni lehtesisht figurat qe ju doni ne kete bord te bardhe.
Per me teper ju ftojme te shikoni videon e meposhtme:

https://youtu.be/1xV_sHMyvCM

 

Reviews

No reviews found

Possibly you may be interested
  • Similar Products
  • Recently Viewed
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase