Toys & Games

Age
Campaign
Brand
Genre
Price
Size
Vendor
In stock
3.000 Lekë
(Including tax)
Pink kitchen has many appliances and interactive features! Here you can prepare delicious recipes thanks to the many accessories included in the packaging. The kitchen is 72cm high.
In stock
22.000 Lekë
(Including tax)
LICENCUAR VESPA MOTORCYCLE: Kjo udhëtim e licencuar zyrtarisht në Vespa me motor për fëmijë nga 3 deri në 6 vjeç (nën mbikëqyrjen e të rriturve) me peshë maksimale të kalorësit 30 kg. ✅SAFE DHE STABLE: E pajisur me 2 rrota të mëdha dhe 2 rrota të vogla ndihmëse, motoçikleta nuk do të...
In stock
22.000 Lekë
(Including tax)
✅LICENCUAR VESPA MOTORCYCLE: Kjo udhëtim e licencuar zyrtarisht në Vespa me motor për fëmijë nga 3 deri në 6 vjeç (nën mbikëqyrjen e të rriturve) me peshë maksimale të kalorësit 30 kg. ✅SAFE DHE STABLE: E pajisur me 2 rrota të mëdha dhe 2 rrota të vogla ndihmëse, motoçikleta nuk do të bjerë...
In stock
3.000 Lekë
(Including tax)
  -Zhyt këtë kukull Barbie në ujë për të parë shkëlqimin e saj të bishtit sirenë me drita shumëngjyrëse të frymëzuara nga një ylber. -Eshte një moment i plotë wow dhe kaq i lehtë për tu filluar. -Thjesht shtypni butonin në gjerdanin e kukullës Barbie për ta kaluar atë në...
In stock
2.300 Lekë
(Including tax)
Një lodër prej pelushi e ëmbël Baby Minnie me aktivitete të dizajnuara posaçërisht për të vegjlit dhe ngjyra të ndritshme për të stimuluar interesin dhe shikimin e tyre. Me veshë të butë të shushurimës, një gjëmim, një kërcitje në bark dhe këmbët elastike, kjo lodër e butë do të ndihmojë...
In stock
17.000 Lekë
(Including tax)
KOLOVARSE PILSAN Karakteristikat: * Kornizë metalike, e qëndrueshme me sistemin e ankorimit 4-pikësh * Karrige plastike * Parakolp * Rrip sigurimi me 3 pika * Rripat e rregullueshëm * Dizajn ergonomik * Mundësia e përdorimit në hapësira të brendshme dhe të...
In stock
2.500 Lekë
(Including tax)
-Summer fun with Barbie and her pool! The pool is easy to fill and empty. It provides ample space for Barbie and her sisters or friends available separately
In stock
22.000 Lekë
(Including tax)
✅ LICENCUAR VESPA MOTORCYCLE: Kjo udhëtim e licencuar zyrtarisht në Vespa me motor për fëmijë nga 3 deri në 6 vjeç (nën mbikëqyrjen e të rriturve) me peshë maksimale të kalorësit 30 kg. ✅SAFE DHE STABLE: E pajisur me 2 rrota të mëdha dhe 2 rrota të vogla ndihmëse, motoçikleta nuk do të...
In stock
38.000 Lekë
(Including tax)
-Ferrari car to entertain your child in this dream car, equipped with a powerful dual engine, 12V battery and many functions. -This electric vehicle has 3 speed levels. -Thanks to the new digital control unit it is possible to control the vehicle speed from the radio control and...
In stock
1.500 Lekë
(Including tax)
In stock
3.000 Lekë
(Including tax)
Imagjinoni luftëtarin jeshil që thyen muret duke luftuar për të mbrojtur tokën me këtë figurë Hulk nga Seria e Heroit Titan!
In stock
800 Lekë
(Including tax)
Keep cool and hydrated with this amazing 400ml Aluminium Drinking Bottle from the Marvel Spider-Man range. Even superheroes need to stop for a drink every now and then! Take a break from all that web-slinging action with this super-cool drinking bottle. It comes in a bright blue...
In stock
4.149 Lekë 3.734 Lekë
You save: 415 Lekë (Including tax)
Let your child learn the fun way by building the blocks, completing the images and being rewarded with one of the wonderful Nursery Rhymes featured on CoComelon. As with all WOW! STUFF official licensed Cocomelon products, the CoComelon Musical Clever Blocks has been designed in collaboration...
In stock
36.990 Lekë
(Including tax)
Makine per femije me vetekomandim ( e komandon vet femija) dhe telekomande nga nje i rritur.  Mosha e pershtatshme 1-8 vjec.  Max i peshes 30 kg.  Bateri me fuqi 12V. Koha e karikimit 8-12 ore Kater goma aktive (4x4). Dyert i hapen te dyja.  Rrip sigurimi per femijen.  Suporton usb dhe aux per...
In stock
27.000 Lekë
(Including tax)
* Car suitable for children from 1 year +. * There are remote controls that can be managed by parents up to 20 meters away. * The car has rechargeable batteries, and can be used in more than 2 hours. * Includes seat belt, steering wheel with sound, connects to mp3, has led lights....
In stock
5.500 Lekë
(Including tax)
Lodrat jane bere nga nje material i sigurte dhe jo toksik. Nje dhurate ideale per tifozet Masha dhe Ariu te te gjithe moshave. Mund te perdoret per femije te moshes nga 0-6 vjec.
In stock
5.500 Lekë
(Including tax)
Progressive tricycle for children from 15m + Metal frame, seat belt, adjustable and removable parental gloves. The movement of the wheels in the front stays straight, not to allow the pedalists to turn when the parent is pushing the garage. Belt locking device, to prevent the...
In stock
8.000 Lekë 6.000 Lekë
You save: 2.000 Lekë (Including tax)
Barbie është e lezetshme, bashkëkohore dhe mban befasi argëtuese. Shpalosni shtëpinë për të zbuluar një shtëpi dykatëshe me hapësira të shumta lojrash Ka një kuzhinë me një lavaman dhe sobë dhe një banjë me tualet dhe dush Bëni një dhomë të gjallë duke e lënë TV lart ose krijoni një dhomë...
In stock
2.800 Lekë
(Including tax)
All fans of the most beloved Barbie doll, will have the opportunity to be in the role of a babysitter, caretaker for a little girl.
In stock
3.000 Lekë 2.000 Lekë
You save: 1.000 Lekë (Including tax)
Show another 20 products
Age
    Show all (17)
Campaign
Brand
    Show all (143)
Genre
Price

Lekë  –  Lekë

  • 0Lekë
  • 80039Lekë
Size
Vendor