Computers, Components & Accessories

Campaign
Color
Brand
Platform
Price
Size
Vendor
In stock
26.000 Lekë 17.990 Lekë
You save: 8.010 Lekë (Including tax)
Emer/Model HP PROBOOK 640 G2 Processor CORE I5 GEN6 Ram 16 GB DDR4 Storage 256 GB SSD Graphics 8 GB TOT Garanci 6 MUAJ Brand HP DISPLAY 14.1″ FHD Statusi I PERDORUR 10/10
BrandHP RAM16GB
In stock
21.480 Lekë
(Including tax)
Emer/Model HP ELITEBOOK 820 G3 Processor CORE I5 GEN 6 Ram 8 GB DDR4 Storage 256 GB SSD  Graphics 4GB TOT  Garanci 6 MUAJ Brand HP DISPLAY 12.5'' FHD Statusi  I PERDORUR 10/10
In stock
67.527 Lekë
(Including tax)
RAM 16GB DDR4 PROC -I7 GEN6 SSD 512GB GRAF - 4GB DED DISP 15.6" FHD
BrandHP ConditionUsed
In stock
46.125 Lekë
(Including tax)
RAM  16GB PROC -I7 GEN6 SSD  256GB GRAF - 8GB TOT DISP  14.1" FHD
BrandHP ConditionUsed
In stock
35.055 Lekë
(Including tax)
RAM  8G DDR4 PROC -CORE I5 G9 QUAD SSD  256GB GRAF  4GB DISP 12.5" FHD TOUCH  GRADA B
BrandDell ConditionUsed
In stock
11.880 Lekë
(Including tax)
RAM 4GB PROC INTEL ATOM QUAD CORE  SSD 64 GB SIM CARD DISP 10.1" FHD 
In stock
36.000 Lekë 29.880 Lekë
You save: 6.120 Lekë (Including tax)
Emer/Model LENOVO THINKPAD YOGA 260 Processor CORE I5 GEN6  Ram 8 GB DDR4 Storage 256 GB SSD  Graphics 4GB TOT  Garanci 6 MUAJ Brand LENOVO DISPLAY 12.5'' FHD, TOUCH Statusi I PERDORUR 10/10
In stock
39.900 Lekë 33.900 Lekë
You save: 6.000 Lekë (Including tax)
RAM  8GB PROC -I7 GEN6 SSD  256GB GRAF -4GB TOT DISP  14.1" FHD 
BrandHP ConditionUsed
In stock
73.677 Lekë
(Including tax)
RAM  8GB PROC-RYZEN7 SSD  512GB GRAF-2GB DED/5GB TOT DISP  15.6" FHD"
BrandLenovo ConditionNew
In stock
2.990 Lekë
(Including tax)
Kodi:k09-1
In stock
53.505 Lekë
(Including tax)
RAM 16GB PROC - I5 GEN7 SSD 256GB GRAF 8GB TOT DISP 14.1" FHD
BrandHP ConditionUsed
In stock
11.000 Lekë
(Including tax)
Printer Canon MG3650! Printer zyre! Multifunksional (fotokopjon, printon dhe skanon)! Me ngjyra! Inkjet! Lidhet me Wi-Fi! USB! Toneri qe i pershtatet: Canon 540 (black) dhe Canon 541 (colour)! Tonerat mund t'i gjeni ne versionin standard ose ne ate XL qe ben dyfishin e nr te...
In stock
49.000 Lekë
(Including tax)
Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte. Ne cmim eshte i perfshire: Karikues Origjinal Garanci: 3 muaj!
Capacity64GB Kapaciteti64GB
In stock
28.405 Lekë 24.016 Lekë
You save: 4.389 Lekë (Including tax)
If you're passionate about IT and electronics , like being up to date on technology and don't miss even the slightest details, buy Monitor AOC 27V5CE/BK Full HD 27" at an unbeatable price. Technology: LED IPS AMD FreeSync Flicker free Low Blue Light Screen: 27" Type: Full HD...
BrandAOC ConditionNew
In stock
104.427 Lekë
(Including tax)
RAM  32GB PROC  -XEON E3-1505M V5 SSD  1TB GRAF -QUADRO M1200 4GB DISP  15.6" FHD 
BrandDell ConditionUsed
In stock
35.000 Lekë
(Including tax)
Printer Ricoh MP C305SPF! Office Printer! Multifunctional (prints, photocopies, scans)! Laser! With colors! Formats: A4! USB! High quality!
In stock
49.077 Lekë
(Including tax)
RAM 16GB DDR4- PROC I7 GEN6 - SSD 256GB - GRAF 8GB TOT
BrandHP ConditionUsed
In stock
6.027 Lekë
(Including tax)
Kieslect Smartwatch K11 AMOLED 1.39″ Ultra AMOLED Always-on Screen Super Energy-saving for 40 Days 20 Built-in Workouts Heart rate, Blood Oxygen Monitor IP68 Waterproof Kieslect K11 AMOLED™ Smart Watch, 40 Days Battery IP68 Waterproof, Running Cycling 40...
In stock
26.000 Lekë
(Including tax)
Printer Ricoh MP 201 SPF! Multifunctional (prints, photocopies and scans)! Laser! Formats: A4! Monoprinter (black and white only)! High quality!
In stock
44.895 Lekë
(Including tax)
RAM 8GB PROC -I5 GEN7 SSD 256GB GRAF 4GB DISP 14.1" FHD 
BrandHP ConditionUsed
Show another 20 products
Campaign
Color
Brand
    Show all (140)
Platform
Price

Lekë  –  Lekë

  • 128Lekë
  • 526512Lekë
Size
Vendor