Kitchen & Dining

Campaign
Color
Brand
Price
Vendor
In stock
64.990 Lekë 34.999 Lekë
You save: 29.991 Lekë (Including tax)
Marka: BEKO Lloji: FURRE + SUPRINE Kapaciteti: 71 Litra Menyra e pjekjes: Elektrike 6 Programe Kohemates: - Paneli i kontrollit: Manual Ekran LCD: Jo Vetepastrim: JO Menyra e hapjes: Normale Bllokim per femijet: PO Mikrovale: JO Klasa e energjise: A+ Menyra e vetepastrimit: - Garancia...
In stock
4.490 Lekë 1.590 Lekë
You save: 2.900 Lekë (Including tax)
Mban e ujin dhe lengjet te fresketa dhe te sigurta Ndertuar prej çeliku inox me cilësi të lartë Eshtë ideal për udhëtime te gjata apo aventura ditore Me kapak druri bambuje antimicrobial Kapaciteti: 750 ml Ngjyra: roze, e bardhe, e zeze 
In stock
23.230 Lekë
(Including tax)
Ekspres kafeje me kapsul LEM-0610 Kompatibël me kapsula Kontenier uji i madh  3 butona  Sistem cilesor italian me pomp 20 bar Me funksion ruajtje energjie, fiket automatikisht 8 minuta pasi ka ndenjur stand by Fuqia : 1400W
(Reviews: 1)
5
In stock
2.990 Lekë 1.390 Lekë
You save: 1.600 Lekë (Including tax)
Mban e ujin dhe lengjet te fresketa dhe te sigurta Ndertuar prej çeliku inox me cilësi të lartë Eshtë ideal për udhëtime te gjata apo aventura ditore Me kapak druri bambuje antimicrobial Kapaciteti: 500 ml Ngjyra: blu, e bardhe, roze 
In stock
59.990 Lekë 37.999 Lekë
You save: 21.991 Lekë (Including tax)
Technical KOMPRESORI UNIVERSAL MATERIALI/NGJYRA INOKS MARKA OCEAN MODELI CB NF 300 I A+ GARANCIA 60 MUAJ KAPACITETI 250 L KLAS ENERGJIE A+ NDRICIMI I BRENDSHEM LED NIVELI I ZHURMES 45 dB PANELI I KONTROLLIT ELEKTRONIK PERMASAT 180x54x58 CM...
AntiBacterialYes BrandOcean
In stock
5.113 Lekë 1.377 Lekë
You save: 3.736 Lekë (Including tax)
If you like to take care of every detail in your home and own the latest products that will make your life easier, purchase Casserole with Lid at the best price. Material: Aluminium Colour: Grey
BrandBigBuy Cooking Capacity4 l - 20 cm
In stock
15.500 Lekë
(Including tax)
BASIC INFORMATION Warranty 12 Months TECHNICAL CHARACTERISTICS Number of programs 12 Adjustable crust control: Yes Equipment Hook, measuring cup, measuring spoon LCD/LED Display Yes LED indication Yes Loaf size 700 - 900 grams Non-sticky removable teflon coating container Yes...
In stock
13.990 Lekë 9.990 Lekë
You save: 4.000 Lekë (Including tax)
Introducing the Hoobart HBMF448W No Frost MiniBar Refrigerator - Compact Cooling, Maximum Efficiency! Experience the perfect blend of convenience and modern cooling technology with the Hoobart HBMF448W No Frost MiniBar Refrigerator. Designed to meet your compact refrigeration needs, this...
BrandHoobart No Frostlow frost
In stock
31.990 Lekë 24.990 Lekë
You save: 7.000 Lekë (Including tax)
MARKA MIDEA KODI 6954903810676 MODELI MDRT294FGF02 TIPI I VENDOSJES GJENDJE TE LIRE TIPI I FRIGORIFERIT ME NGRIRJE SIPER KAPACITETI TOTAL 204 L KAPACITETI NGRIRES 40 L KAPACITETI FRESKUES 164 L LLOJI I FTOHJES ME NGRIRJE NGJYRA INOX MATERIALI INOX MATERIALI I RAFTEVE XHAM NDERRIMI I HAPJES SE...
BrandMidea Cold Storage Volume164 L
In stock
18.990 Lekë 12.999 Lekë
You save: 5.991 Lekë (Including tax)
SISTEMI I FTOHJES Statik KURSIMI I ENERGJISE A KAPACITETI 80 L MATERIALI I RAFTEVE Xham KONTROLLI MECHANICAL DIMENSIONET (GJ x TH x L) 44 cm x 43 cm x 84 cm
BrandFelsen number of doors2
In stock
9.900 Lekë
(Including tax)
BASIC INFORMATION Warranty 2 Years Color Black TECHNICAL CHARACTERISTICS Bag capacity 3.5 l Other benefits Power regulator, the five-level filtration system, quiet work, universal big brush + two parts Pipe type Metal Power 2000 W Power regulator Yes Suction power 400 W...
In stock
13.990 Lekë 9.990 Lekë
You save: 4.000 Lekë (Including tax)
MARKA :  ELEKTRA KODI :  5301000553196 MODELI :  EF-WM05010MWH KLASA E ENERGJISE :   A+ KAPACITETI TOTAL:  39 L LLOJI I FTOHJES:  NGRIRJE E LEHTE KONTROLLI: MEKANIK KOMPRESORI: NORMAL NGJYRA: E BARDHE NIVELI I ZHURMES (DBA): 42 dB PERMASAT: L 49.3 /GJ 47.4 /TH 44.6 CM GARANCIA: 24 MUAJ
BrandElektra No Frostlow frost
In stock
7.990 Lekë 3.290 Lekë
You save: 4.700 Lekë (Including tax)
Tave Rosmarino Black Line Kodi: VP0639, Me nje dizanj modern pershtatet lehtesisht ne cdo kuzhine, bere nga alumini me cilësi të lartë, me 4 shtresa me veshje minerale jo ngjitëse siguron qe ushqimi juaj te gatuhet me sasi minimale yndyre, Ushqimi kështu ruan të gjitha vitaminat dhe mineralet që...
In stock
49.990 Lekë 31.999 Lekë
You save: 17.991 Lekë (Including tax)
MARK MIDEA  CODE 6939962609034 MODEL MID60S120-HR INSTALLATION TYPE TOTAL COLLECTION CONTROL PANEL WITH BUTTONS display NO REMAINING TIME INDICATOR N/A WASHING PROGRESS INDICATOR N/A TEMPERATURE N/A MATERIAL stainless ENERGY CLASS A++/E WASHING...
BrandMidea Gjeresi600 mm
In stock
64.990 Lekë 42.990 Lekë
You save: 22.000 Lekë (Including tax)
Introducing the MIDEA MDRB489FGE02O Refrigerator: Energy-Efficient Cooling with Style Elevate your kitchen with the MIDEA MDRB489FGE02O refrigerator, a harmonious blend of capacity, energy efficiency, and contemporary design. With its impressive 330-liter capacity, No Frost technology,...
AntiBacterialYes BrandMidea
In stock
960 Lekë
(Including tax)
Vazo lulesh CROWN bardhe
In stock
1.270 Lekë
(Including tax)
Materiali: Inox  Kapaciteti: 350 ml  Kodi: M2714
In stock
29.990 Lekë 19.999 Lekë
You save: 9.991 Lekë (Including tax)
General Marka: FUEGO Gjeresia: 58 Lartesia: 143 Thellesia: 55 Tipi i Frigoriferit: NGRIRES I SIPERM Ngjyra/Materiali: GRI / INOKS Lloji i ftohjes: ME AKULL Kapaciteti total: 217 Zona e freskise: - Nderrimi i hapjes se deres: - Paneli i kontrollit: - Opsione Ekstra: JO Klasi i energjise: A...
AntiBacterialYes BrandFuego
In stock
6.990 Lekë 2.490 Lekë
You save: 4.500 Lekë (Including tax)
Tigan Wok Grape 30 cm Veshja jo-ngjitese ne formen e gurit vullkanik lejon nje menyre natyrale te gatimit dhe pjekjes, me pak yndyre. Ushqimi ne kete menyre ruan te gjitha vitaminat dhe mineralet e nevojshme per trupin tone per nje menyre jetese te shendetshme. Wok Grape eshte i pershtatshem...
In stock
34.990 Lekë 23.990 Lekë
You save: 11.000 Lekë (Including tax)
Karakteristikat e produktit Statik | Totali Neto: 213 L | Fresk: 171 L | Ngrirje: 42 L | Ndricim Led | Klasi: A+  SISTEMI I NGRIRJES Statik SISTEMI I FTOHJES Statik KAPACITETI 312 L NDRICIMI Led DIMENSIONET (GJ x TH x L)...
BrandHyundai Cold Storage Volume171 L
Show another 20 products
Campaign
Color
Brand
    Show all (158)
Price

Lekë  –  Lekë

  • 20Lekë
  • 514010Lekë
Vendor