Dolls, Playsets & Toy Figures

Age
Campaign
Brand
Price
Vendor
In stock
2.000 Lekë
(Including tax)
In stock
3.000 Lekë
(Including tax)
Pink kitchen has many appliances and interactive features! Here you can prepare delicious recipes thanks to the many accessories included in the packaging. The kitchen is 72cm high.
In stock
3.000 Lekë
(Including tax)
  -Zhyt këtë kukull Barbie në ujë për të parë shkëlqimin e saj të bishtit sirenë me drita shumëngjyrëse të frymëzuara nga një ylber. -Eshte një moment i plotë wow dhe kaq i lehtë për tu filluar. -Thjesht shtypni butonin në gjerdanin e kukullës Barbie për ta kaluar atë në...
In stock
2.500 Lekë
(Including tax)
-Summer fun with Barbie and her pool! The pool is easy to fill and empty. It provides ample space for Barbie and her sisters or friends available separately
In stock
800 Lekë 720 Lekë
You save: 80 Lekë (Including tax)
Keep cool and hydrated with this amazing 400ml Aluminium Drinking Bottle from the Marvel Spider-Man range. Even superheroes need to stop for a drink every now and then! Take a break from all that web-slinging action with this super-cool drinking bottle. It comes in a bright blue...
In stock
5.500 Lekë
(Including tax)
Progressive tricycle for children from 15m + Metal frame, seat belt, adjustable and removable parental gloves. The movement of the wheels in the front stays straight, not to allow the pedalists to turn when the parent is pushing the garage. Belt locking device, to prevent the...
In stock
3.000 Lekë
(Including tax)
Imagjinoni luftëtarin jeshil që thyen muret duke luftuar për të mbrojtur tokën me këtë figurë Hulk nga Seria e Heroit Titan!
In stock
2.800 Lekë
(Including tax)
All fans of the most beloved Barbie doll, will have the opportunity to be in the role of a babysitter, caretaker for a little girl.
In stock
3.000 Lekë 2.000 Lekë
You save: 1.000 Lekë (Including tax)
In stock
5.500 Lekë
(Including tax)
Lodrat jane bere nga nje material i sigurte dhe jo toksik. Nje dhurate ideale per tifozet Masha dhe Ariu te te gjithe moshave. Mund te perdoret per femije te moshes nga 0-6 vjec.
In stock
13.000 Lekë
(Including tax)
Trampolina eshte loja ideale per femijen tuaj. Garanton ore te tera argetimi. Korniza është bërë prej çeliku të galvanizuar për mbrojtje të qëndrueshme ndaj ndryshkjes dhe forcë të shtuar. Rrjeti i sigurisë parandalon rënien nga trampolina dhe në të njëjtën kohë zvogëlon rrezikun e...
In stock
8.000 Lekë 6.000 Lekë
You save: 2.000 Lekë (Including tax)
Barbie është e lezetshme, bashkëkohore dhe mban befasi argëtuese. Shpalosni shtëpinë për të zbuluar një shtëpi dykatëshe me hapësira të shumta lojrash Ka një kuzhinë me një lavaman dhe sobë dhe një banjë me tualet dhe dush Bëni një dhomë të gjallë duke e lënë TV lart ose krijoni një dhomë...
In stock
1.500 Lekë
(Including tax)
In stock
6.500 Lekë 3.000 Lekë
You save: 3.500 Lekë (Including tax)
Ultrazord action figure talking with sound effects: this power Rangers beast-x Ultrazord power figure features more than 30 sounds and phrases, so kids can imagine the power and adventure of Power Rangers fighting iconic noise. Activated fun on the go: kids can move Ultrazord-beast-like...
In stock
2.500 Lekë
(Including tax)
Vajza juaj e vogël mund të luajë me magji dy prej miqve të preferuar të Elsa-s menjëherë në pelerinë e saj! E gjithë ajo që duhet të bëjë është të mbushë shkopin e përfshirë me furçë uji atë në pelerinë dhe të shohësh që Olaf dhe Anna shfaqen magjike! Pasi ajo thahet furçë dhe zbuloni...
In stock
2.500 Lekë
(Including tax)
Dritat dhe tingujt sjellin këtë kukull magjike Barbie Rainbow Show Princess nga Dreamtopia. "Gur i çmuar" në trupin e kukullave të princeshave të ylberit Barbie fillon shfaqjet e dritës dhe tingullit. Përjetoni argëtimin e Dreamtopia duke shtyrë "perlën" për të aktivizuar shtatë sekuenca të...
In stock
3.500 Lekë
(Including tax)
In stock
5.000 Lekë
(Including tax)
Rikrijoni magjinë e filmit Disney FROZEN 2 me Elsën me fustanin e saj të mrekullueshëm. Shtypni perlën e veshjes së saj, do të shihni se në të shfaqen kristale të ndriçuara dhe Elsa do të fillojë të këndojë këngën "Into the Unknown", ashtu si në film. Luaj me Elsën, zgjidh flokët e...
In stock
3.000 Lekë
(Including tax)
Bloom, protagonisti i serisë televizive, me krahë që shndërrohen në një të përditshme. Kukull i lartë 26 cm me trup artikulues 7pikë,këmbët dhe krahët të palosura.
Show another 19 products
Age
Campaign
Brand
Price

Lekë  –  Lekë

  • 97Lekë
  • 45000Lekë
Vendor