Nursing Pillows

Brand
Price
Vendor
In stock
6.000 Lekë
(Including tax)
-Boppy nursing pillow is the ideal support for mother and baby during breastfeeding. -Thanks to its specificity and the consistency of its filling, it helps the mother to maintain a comfortable position, reducing muscle tension in the arms, shoulders and neck. -The pillow also provides...
In stock
6.000 Lekë
(Including tax)
Jastëk për ushqyerjen me gji Boppy Moon And Stars Kur ushqyerja me gji është më komode, të qenit bashkë është edhe më e bukur Jastëk për ushqyerjen me gji. Jastëku i gjirit Boppy është mbështetja ideale për nënën dhe fëmijën gjatë ushqyerjes me gji. Falë specifikës së tij dhe...
In stock
7.490 Lekë 6.790 Lekë
You save: 700 Lekë (Including tax)
Nuvita Jastek Shtatzanie 12 ne 1 Jastek shtatzenie 12 in 1; I vetmi qe ju siguron mbeshtetje per lartesine e trupit dhe suport per shpinen; Sherben per nenen dhe bebin; Hipoalergjik dhe ajroses; I certifikuar si produkt i Klasit te Pare; Nuvita Jastek Shtatzanie 12 ne 1 Dream...
Brand
Price

Lekë  –  Lekë

  • 6000Lekë
  • 6790Lekë
Vendor