Intimate hygiene

Brand
Price
Vendor
In stock
1.015 Lekë 710 Lekë
You save: 305 Lekë (Including tax)
If you're looking for the best for your intimate hygiene at the best prices, Intimate hygiene gel Ziaja Lily of the Valley (500 ml) is what you need! Gender: Lady Capacity: 500 ml Ingredients: Sodium benzoate Sodium laureth sulfate Cocamidopropyl betaine Fragance (parfum) Hexyl...
BrandZiaja ConditionNew
In stock
1.300 Lekë
(Including tax)
Per Hemorroide te brendeshme dhe te jashtme,me nje perberje mjaft efikase,kombinim I ekstrakteve te Rrushit te kuq,Geshtenjes,Lisit,Vajit te Bajames,Vajit te Ullirit ,Ozonit dhe Alantoines(nga guaska e Kemillit)
Reviews

No data found

Write a review
Brand
Price

Lekë  –  Lekë

  • 710Lekë
  • 1300Lekë
Vendor