AV Receivers & Amplifiers

Brand
Price
Vendor
In stock
800 Lekë
(Including tax)
TELEKOMANDA SONY TV RM-715A   Kodi: KOD0000000166
In stock
3.500 Lekë
(Including tax)
APARAT MPEGG4 DVB-T2 Cilesi e larte High Definition Mund te perdorni USB Media Programe PVR – MP3 – EPG – ECO Aparat DVB T2 me dalje HDMI Dalje AV per te gjithe televizoret e vjeter . Cilesi maksimale per familjen tuaj. Te gjitha kanalet tokesore ne televizorin tuaj. Kodi:KOD0000000366
In stock
82.990 Lekë
(Including tax)
Me këtë televizor, ju thjesht mund të gëzoni çdo film, serial ose dokumentar në cilësi të përsosur me një rezolucion të mprehtë 4K UHD 3840 x 2160 pikselë. Televizori gjithashtu mbështet HbbTV, Netflix ose ndarjen e lehtë të mediave nëpërmjet Anyview. E veçanta e këtij TV është që ofron mundësi inçizimi të programeve përmes USB si dhe ka zë kumbues e të qartë me fuqi prej 2x10W. Përfshin konektorë HDMI, USB, LAN, Cl, RCA.
In stock
179.999 Lekë
(Including tax)
Televizor Hisense 55 Polsh Ultra Led UHD Smart H55U8QF1 Ngjyra autentike Kontrast i shkëlqyer Lëvizja e qartë  Gama e lartë dinamike HDR Shkëlqimi maksimal prej 1000 nit Zbehja lokale e grupit të plotë  Kodi: KOD0000000151
In stock
79.990 Lekë
(Including tax)
Televizor Hisense 50 Polsh Smart Led 4K H50E76GQ Ky televizor ka veçori teknike ideale për performancë të përsosur. Është me diagonale 50” dhe rezolucion 3840 x 2160 (4K UHD). Altoparlantët kanë kapacitet 20 W dhe mbështet teknologjitë HDR10 +, HLG, Smart. Ka pranues DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC) dhe lidhet me pajisje përmes portit HDMI, USB, audio. KOD0000000145
In stock
58.990 Lekë 58.000 Lekë
You save: 990 Lekë (Including tax)
Televizore Hisense 43 Polsh Android FHD TV H43B6700PA Televizori Hisense Full HD përmban ekran 43 inç. Ky televizor inteligjent Hisense ju lejon të shfletoni dhe luani filma, shfaqje televizive dhe shumë më tepër nga interneti. Merrni një përvojë personale të teatrit në shtëpi me televizorin inteligjent Hisense 43N2170UW FHD. Relaksohuni, lëreni botën virtuale të marrë përsipër shqisat tuaja për të fluturuar me intrigë të shkaktuar nga pamjet dhe tingujt e saj kinematografik.   Kodi: KOD0000000143  
In stock
1.000 Lekë
(Including tax)
UNIVERSAL REMOTE CONTROL FOR LG LCD/ LED TV RM-L859   Antel RM-L859 mund të përdoret për të kontrolluar drejtpërdrejt pjesën më të madhe të TV LG Pa konfigurim. Përdoret për LG LCD / LED / TV dhe mund të zëvendësohet drejtpërdrejt.   Kodi: KOD0000000165
In stock
89.990 Lekë
(Including tax)
Televizor Hisense Led ULtra HD H58A7100F Gjithçka që shikoni është përmirësuar në detaje mbresëlënëse 4K Ultra HD Ekrani pa korniza afër, kështu që gjithçka që ju pëlqen është fotografia e mrekullueshme Sinkronizon altoparlantët e televizorit dhe shiritit të zërit në harmoni të përsosur Aplikacionet Smart TV: Netflix, Prime Video, Disney+, BT Sport dhe më shumë KOD0000000152
In stock
88.990 Lekë
(Including tax)
Televizor Hisense 50 Polsh Smart UHD H50U7QF   Kodi: KOD0000000147
In stock
89.990 Lekë
(Including tax)
Televizor Hisense Led ULtra HD H58A7100F Gjithçka që shikoni është përmirësuar në detaje mbresëlënëse 4K Ultra HD Ekrani pa korniza afër, kështu që gjithçka që ju pëlqen është fotografia e mrekullueshme Sinkronizon altoparlantët e televizorit dhe shiritit të zërit në harmoni të përsosur Aplikacionet Smart TV: Netflix, Prime Video, Disney+, BT Sport dhe më shumë
In stock
4.900 Lekë
(Including tax)
TV wall mount for all LCD/LED/PLASMA TVs Compatible with Samsung Q6 series Max VESA compatible 600×400 Full motion TV brackets Tilt range +5° ~ -15° Swivel range +60° ~ -60° Level adjustment +3° ~ -3°
Out of stock
1.990 Lekë 1.500 Lekë
You save: 490 Lekë (Including tax)
MBAJTESE TV BALLORE JESHILE 32-63 POLSH E disenjuar sipas modeleve më të fundit, ky suport televizori mban televizorin tuaj. I lehtë për tu montuar si dhe mundëson një pamje shumë të mirë të stacioneve televizive. Ambjenti i shtëpisë suaj do të bëhet akoma dhe më i bukur me këtë suport. Cdo gjë që nevojitet për montim gjendet brenda kutisë. Kodi:KOD0000000314
Out of stock
1.990 Lekë
(Including tax)
Heavy duty steel TV wall mount Supports most 32” - 65” LCD TV’s VESA compatible, max. 600 mm x 400 mm Distance to the wall: 24 mm Includes all necessary installation materials
Out of stock
2.999 Lekë
(Including tax)
MBAJTËSE TV KENDORE E disenjuar sipas modeleve më të fundit, ky suport televizori mban televizorin tuaj. I lehtë për tu montuar si dhe mundëson një pamje shumë të mirë të stacioneve televizive. Ambjenti i shtëpisë suaj do të bëhet akoma dhe më i bukur me këtë suport. Cdo gjë që nevojitet për montim gjendet brenda kutisë. Kodi: KOD0000000311
Out of stock
84.990 Lekë
(Including tax)
Televizor Hisense 55 Polsh Led UHD H55A7500F Asnjë ekran nuk mund të shfaqë të gjitha ngjyrat që ne në fakt shohim në realitet. Por, një gamë e gjerë ngjyrash rrit shumë atë që mund të na tregojë ekrani i televizorit. Me televizorët ULED Hisense ngjyrat zgjerohen në më shumë se 90% të DCI-P3, që do të thotë se imazhi që shohim është çuditërisht afër botës reale. Misioni i televizorëve Hisense në lidhje me ngjyrën nuk është vetëm ngopja, por edhe realizmi. Duke përdorur teknologjinë precize të hartës së ngjyrave, ky televizor analizon sinjalin e ngjyrave me 36 gradë ngjyrimi, 10 ndriçim, 5 ngopje dhe më pas shfaq ngjyrat në mënyrë sa më reale.  Teknologjia e njohjes së skenës me AI identifikon menjëherë hyrjen e videos, më pas rregullon në mënyrë inteligjente cilësinë e figurës dhe cilësimet e zërit për ta bërë përvojën e shikimit sa më të gjallë dhe tërheqëse që të jetë e mundur Me dy grupe folesh rregulluese në fund ju jep lirinë për të personalizuar distancën e bazës së dyfishtë për t’iu përshtatur më së miri mobiljeve tuaja. KOD0000000149
Out of stock
1.500 Lekë
(Including tax)
Out of stock
60.990 Lekë
(Including tax)
Televizor Hisense 43 Polsh Smart UHD H43A7500F Televizori juaj Hisense 43A7500F shpalos të gjitha cilësitë e tij për të përmirësuar argëtimin tuaj të përditshëm. Përjetoni një foto 109 cm 4K Ultra HD me mbështetjen HDR10+ dhe Dolby Vision, shijoni një sistem stereo të pajtueshëm DTS Virtual:X 14 vat dhe gjeni veçori të përshtatshme të lidhura për të aksesuar përmbajtje shtesë. Ky televizor inteligjent është gjithashtu bujar me 4 portat HDMI 2.0 dhe dy porte USB, ndërkohë që ofron kontroll zanor me Amazon Alexa.   Kodi: KOD0000000142
Out of stock
59.999 Lekë
(Including tax)
Televizor Hisense 43 polsh Ultra Hd H43A7100F SISTEMI OPERATIV VIDAA- Ndërfaqe inteligjente e personalizueshme e lehtë për t’u përdorur. Merr video sipas kërkesës duke përfshirë Netflix, YouTube, DSTV Now dhe Showmax. 4K – Përmirësoni figurën tuaj në cilësinë afër 4K * * Përmirësimi i cilësisë së figurës varet nga cilësia e sinjalit origjinal. TINGULLI DTS STUDIO- Shijoni një përvojë zhytëse të tingullit rrethues ndërsa shikoni filmat, serialet dhe sportet tuaja të preferuara. Kontrolloni televizorin tuaj nga pajisja juaj celulare. Kodi: KOD0000000140
Out of stock
69.990 Lekë
(Including tax)
Televizor Hisense 50 Polsh Smart UHD H50A7100F   Kodi: KOD0000000144
Out of stock
58.990 Lekë
(Including tax)
Televizor Hisense Smart UHD H43A7300F  
Show another 7 products
Brand
Price

Lekë  –  Lekë

  • 800Lekë
  • 179999Lekë
Vendor