Outdoor Play Equipment

Brand
Price
Vendor
In stock
17.000 Lekë
(Including tax)
KOLOVARSE PILSAN Karakteristikat: * Kornizë metalike, e qëndrueshme me sistemin e ankorimit 4-pikësh * Karrige plastike * Parakolp * Rrip sigurimi me 3 pika * Rripat e rregullueshëm * Dizajn ergonomik * Mundësia e përdorimit në hapësira të brendshme dhe të...
In stock
13.000 Lekë
(Including tax)
Trampolina eshte loja ideale per femijen tuaj. Garanton ore te tera argetimi. Korniza është bërë prej çeliku të galvanizuar për mbrojtje të qëndrueshme ndaj ndryshkjes dhe forcë të shtuar. Rrjeti i sigurisë parandalon rënien nga trampolina dhe në të njëjtën kohë zvogëlon rrezikun e...
In stock
12.600 Lekë 11.340 Lekë
You save: 1.260 Lekë (Including tax)
-Rreshqitese Pilsan  -Mosha e perdorimit 3 vjec+ -Kapaciteti i peshes mbajtese 35 kg -Montim i lehte -Argetues dhe i sigurte  -Mundesia e perdorimit per ambjent te jashtem dhe te brendshem. - Pamja Stylish Dhe Dizajni Ergonomik - Dimensionet e produktit: 199,5 x 155...
In stock
3.500 Lekë
(Including tax)
Dimensionet 159cmx159x50cm  
In stock
51.000 Lekë 45.900 Lekë
You save: 5.100 Lekë (Including tax)
Seti me rreshqitese me kolovarse e markes se njohur Pilsan,eshte e dizenjuar me nje material shume cilesore dhe te sigurte. Eshte e pershtateshme per me shume se nje femije. Instalohet shume lehte. Perfshin koshin e basketbollit,rreshqitese, dhe kolavarsen. Perdoret per femijet e moshes...
In stock
46.200 Lekë 41.580 Lekë
You save: 4.620 Lekë (Including tax)
My House Garden House By Pilsan A wonderful garden house was created by the Pilsan brand, which is characterized by high quality workmanship and fitting elements. The house has opening doors and shutters, thanks to which nothing will prevent the little ones from playing and...
In stock
2.000 Lekë
(Including tax)
Çante Plazhi Gri
In stock
4.200 Lekë 3.780 Lekë
You save: 420 Lekë (Including tax)
Dimensionet  e produktit 262 x 160 x 46 cm
In stock
1.500 Lekë
(Including tax)
Dimensionet e Produktit: 20Cmx30Cmx30Cm
In stock
30.800 Lekë
(Including tax)
-This Magic Twin will encourage all kinds of imaginative play . -This Magic Playhouse features opening windows and 2 large open front and rear entrances . -The roof contains gutters on both sides of the house and a central stomach to make it look ultra realistic! -There...
In stock
11.000 Lekë 9.900 Lekë
You save: 1.100 Lekë (Including tax)
-Rreshqitese Pilsan  -I përshtatshëm për fëmijë mbi 12 muaj dhe me një peshë maksimale 20 kg -Pesha: 11 kg -Dimensionet: 84cm x 185cm x 109 cm. -Gjatësia e rrëshqitjes 157cm. -E lehte per tu montuar me siguri maksimale .    
In stock
16.200 Lekë 14.580 Lekë
You save: 1.620 Lekë (Including tax)
-Rreshqitese ne forme elefanti Pilsan -E pershtateshme per femijet 12m+ -I pershtateshem per ambjent te brenshem dhe te jashtem. -E bere nga plastike me cilesi te larte. -Dimensioni: 12x181x93 cm. -Pesha 21 kg
In stock
6.000 Lekë
(Including tax)
-Gardhi Pilsan 06203 përbëhet nga 6 elementë që mund të instalohen lehtë dhe mund të përdoren si brenda, ashtu edhe jashtë. -Me këtë gardh lodër ju mund ta çoni fëmijën tuaj të sigurt në kopsht ose në ballkon. - Elementet e gardhit të lojërave kanë një dimension prej 72.5 x 51, 5 x...
In stock
11.100 Lekë
(Including tax)
-It is intended for use by one or more children. In this way, she helps the children socialize. -Suitable for use in open or closed areas. -Easy to mount Product size: W: 141cm x L: 141cm x H: 142cm
In stock
41.400 Lekë
(Including tax)
-Large Pilsan house suitable for children aged 3 years + -Easily mountable -Stable and safe -Maximum weight 25kg Product size: W: 220 L: 252 H: 131 (cm.)
In stock
4.400 Lekë
(Including tax)
Dimensionet 191 x 178 x 61 cm  
In stock
3.500 Lekë
(Including tax)
Forma rrethore e pishinës lejon hapësirën maksimale të lojës ,projektuar praktikisht për vendosjen e shpejtë dhe të lehtë. Dimensionet : 152cmx56cm
In stock
30.000 Lekë
(Including tax)
Fun toy with two functions, sliding and rocking is suitable for children aged 3 years + Capacity for weight is up to 35 kg. Sitemi lekundes. Safety lock and lock in motion Fun and safe Possibility of use in open and closed environments Easy installation Raw material suitable for...
In stock
32.000 Lekë
(Including tax)
- Tuneli Catterpiller eshte me  4 ndarje . -Mosha e përdorimit 3vjec+. -Kapaciteti i peshes Max35 Kg. -Argëtues dhe i sigurt për fëmijë. -Motohet me lehtesi dhe eshte i përshtatshëm për ambjent të brendshëm dhe të jashtëm. -Dimensionet e produktit: W: 105 L: 211 H: 103 Cm...
In stock
8.500 Lekë
(Including tax)
Maximum weight limit up to 22.6 kg per child. Can hold up to three children. Stable and comfortable. Easily cleaned with soap and water. Dimensions 105cm x 43cm x 35.5cm.
Show another 20 products
Brand
Price

Lekë  –  Lekë

  • 800Lekë
  • 47500Lekë
Vendor