Lighting

Campaign
Color
Brand
Price
Vendor
In stock
18.000 Lekë 3.900 Lekë
You save: 14.100 Lekë (Including tax)
Ndriçues tavanor nga Eglo, modeli 78689 Palena Një stil modern, i cili do ta zbukurojë akoma më shumë ambientin e shtëpisë suaj. Ndriçuesi ka formë katrore.  I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme. Materiali çelik, me efekt pasqyrë. Me ndriçim LED (i bardhë, i ndrohtë). Përmasat:...
In stock
6.900 Lekë 1.490 Lekë
You save: 5.410 Lekë (Including tax)
Ndriçues Mural Eglo. Modeli  95085, pjesë e koleksionit CARTAXO. Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe futuristik. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj. Ndriçoni oborrin ose ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të...
In stock
18.000 Lekë 3.200 Lekë
You save: 14.800 Lekë (Including tax)
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 93525 Trevelo Eshtë një ndriçues dekorativ dhe funksional në të njëjtën kohë.  Ndriçuesi është një tub qelqi i pastër. Brenda vendoset një tel alumini. Efektin e plotë e marrim pasi e ndezim. Dritë me ngjyrë të ngrohtë 3000K, Lumeni 1680  Elemente metalike me ngjyrë...
In stock
2.100 Lekë
(Including tax)
Light sensor from Xiaomi which serves for a better lighting in your premises. Used by connecting to Mi Smart Home Hub, smart home control device that can connect with Wi-Fi, Zigbee and Bluetooth smart devices. The sensor is resistant to water and high temperatures.
Dimension40mm x 40mm x 12mm
In stock
21.000 Lekë 6.900 Lekë
You save: 14.100 Lekë (Including tax)
Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 96905 pjesë e koleksionit Ceratella Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj  apo dhe të zyrave. Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj...
In stock
6.200 Lekë 1.890 Lekë
You save: 4.310 Lekë (Including tax)
Ndriçues Mural Eglo. Modeli 78923 , pjesë e koleksionit CELLINI. Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe futuristik. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj. Ndriçoni oborrin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen...
In stock
6.700 Lekë
(Including tax)
Gjatësia e artikullit (në mm): 480 Gjerësia e artikullit (në mm): 50 Pesha neto: 0.71
In stock
7.083 Lekë 2.765 Lekë
You save: 4.318 Lekë (Including tax)
If you are passionate about the world of gadgets, InnovaGoods offers you the best and most original new items for the home, car, travel, children, technology, entertainment, etc.! Discover a wide range of high-quality products that stand out thanks to their functionality, efficiency and...
BrandInnovaGoods ConditionNew
In stock
1.146 Lekë 802 Lekë
You save: 344 Lekë (Including tax)
If you like to take care of every detail in your home and own the latest products that will make your life easier, purchase LED lamp EDM E27 10 W E 1100 Lm (6400K) at the best price. Type: Tubular Energy classification: E Power: 10 W Cap: E27 Voltage: 220-240 V Luminous flux: 1100 Lm...
BrandEDM ConditionNew
In stock
12.600 Lekë
(Including tax)
Mi Smart LED Ceiling Light (350mm) Model no.:MJXDD03SYL Operating temperature -10°C to 40°C Colour temperature range 2700 K–6000 K Number of LED lamp beads 48 Compatible with Android 4.4 or iOS 9.0 and above Luminous flux 1600 lm ± 10% @ 4000 K, 100% brightness Product dimensions 358 mm × 63 mm Colour rendering index Light source: 90 Ra @ 2700 K/6500 K,  Rated input 100–240 V, 50/60 Hz MAX, 0.6 A Rated power 24 W (48 × 1 W/LED module) Product net weight Approx. 1.3 kg IP protection class IP50 Wireless connection Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz, Bluetooth 4.2 BLE
In stock
1.800 Lekë
(Including tax)
XIAOMI MI SMART LED BULB WARM WHITE MODEL: XMBGDP01YLK Xiaomi LED light with high quality white lighting. The lamp has all the variations of white. It can be controlled through the Mi Home application where you can set automatic on and off or manually change the lighting color. You can also control the lamp through virtual assistants such as Google Assistant and Amazon Alexa.
In stock
2.109 Lekë 1.477 Lekë
You save: 632 Lekë (Including tax)
If you like to take care of every detail in your home and own the latest products that will make your life easier, purchase LED lamp EDM E27 20 W E 2100 Lm (6400K) at the best price. Type: Standard Energy classification: E Power: 20 W Cap: E27 Voltage: 220-240 V Luminous flux: 2100 Lm...
BrandEDM ConditionNew
In stock
2.543 Lekë 1.780 Lekë
You save: 763 Lekë (Including tax)
If you like to take care of every detail in your home and own the latest products that will make your life easier, purchase Garden Torch Lumineo Solar Aluminium (10 x 47 cm) at the best price. Material: Aluminium Protection: IP44 Approx. dimensions: 10 x 47 cm Type: Solar Colour: Black
BrandLumineo ConditionNew
In stock
5.567 Lekë 4.021 Lekë
You save: 1.546 Lekë (Including tax)
If you want to add a touch of originality to your home, you will do so with LED Wall Light EDM 16 W Polymer (4000 K) . Material: Polymer Plastic Energy classification: A Power: 16 W Luminous flux: 1100 Lm Colour temperature: 4000 K Approx. diameter: Ø 29 x 6 cm Type: LED Light...
BrandEDM ConditionNew
In stock
4.272 Lekë 3.204 Lekë
You save: 1.068 Lekë (Including tax)
If you want to add a touch of originality to your home, you will do so with Desk lamp Versa Niu Cruzado . Material: Ceramic Textile Type: Table-top lamp
BrandVersa ConditionNew
In stock
4.974 Lekë 3.594 Lekë
You save: 1.380 Lekë (Including tax)
If you want to add a touch of originality to your home, you will do so with Floodlight/Projector Light Philips ProjectLine 2850 Lm 30 W 6500 K . Power: 30 W Protection: IP65 Colour temperature: 6500 K Luminous flux: 2850 Lm Product with plug: Yes Type of plug: Plug UE Colour: Black...
BrandPhilips ConditionNew
In stock
8.962 Lekë 6.511 Lekë
You save: 2.451 Lekë (Including tax)
If you like to take care of every detail in your home and own the latest products that will make your life easier, purchase LED spotlight Philips Foco at the best price. Type: Circuit board Solar lamp Spotlight Material: Metal Cap: GU10 Colour: Aluminium Characteristics: Adjustable...
BrandPhilips ConditionNew
In stock
1.311 Lekë 917 Lekë
You save: 394 Lekë (Including tax)
If you like to take care of every detail in your home and own the latest products that will make your life easier, purchase LED lamp Philips Vela y lustre E14 806 lm at the best price. Type: Candle Cap: E14 Luminous flux: 806 lm Characteristics: LED Light Energy classification: E Shape:...
BrandPhilips ConditionNew
In stock
7.083 Lekë 2.761 Lekë
You save: 4.322 Lekë (Including tax)
InnovaGoods offers the latest items for your home, such as the Lava Lamp Magla InnovaGoods ! Discover a wide range of high-quality products which stand out for their functionality, efficiency and innovative design: lighting, storage, decoration, air conditioning, garden, pets, cleaning, etc....
In stock
5.887 Lekë 4.253 Lekë
You save: 1.634 Lekë (Including tax)
If you want to add a touch of originality to your home, you will do so with Wreath of LED Lights White (53 m) . Type: Exterior Wreath of LED Lights Colour: White Multicolour Voltage: 220 V Protection: IP44 Approx. dimensions: 53 m Product with plug: Yes Power supply: Electric...
BrandBigBuy Christmas ConditionNew
Show another 20 products
Campaign
Color
Brand
    Show all (48)
Price

Lekë  –  Lekë

  • 126Lekë
  • 38929Lekë
Vendor