School Articles

Age
Campaign
Brand
Price
Vendor
In stock
2.290 Lekë 1.611 Lekë
You save: 679 Lekë (Including tax)
Calling all L.O.L Surprise! Fans, start back to school in style with this L.O.L Surprise! american style backpack. This stylish backpack is perfect for carrying all your school essentials. Featuring one of the L.O.L Characters and funky leopard print pattern, two padded...
In stock
4.700 Lekë 3.990 Lekë
You save: 710 Lekë (Including tax)
Kodi: SV2C2002233-5D5
In stock
300 Lekë
(Including tax)
In stock
2.190 Lekë 1.611 Lekë
You save: 579 Lekë (Including tax)
Calling all Frozen Fans, start back to school in style with this Frozen american style backpack. This stylish backpack is perfect for carrying all your school essentials. Featuring a snapshot from the film, two padded shoulder straps for extra comfort, a secure zipped...
In stock
200 Lekë
(Including tax)
Codes: 0177
In stock
5.500 Lekë
(Including tax)
Cante shkolle per femijet tuaj me rripa shpine te rehatshem dhe me xhepa te ndryshem per te vendosur mjetet e nevojshme shkollore.
In stock
2.290 Lekë 1.611 Lekë
You save: 679 Lekë (Including tax)
Calling all Fornite gamers, start back to school in style with this Fornite american style backpack. This stylish backpack is perfect for carrying all your school essentials. Featuring the classic all-over green Fortnite print and two padded shoulder straps for extra...
In stock
2.600 Lekë
(Including tax)
In stock
4.000 Lekë
(Including tax)
-Cante shkolle,per fanset me te mira te personazheve te njohura Frozen. -Materiali 100% Poliester -Canta ka ndarje te pershtateshme per libra dhe aksesoret e nevojshem. -Pjesen e shpines dhe rripave e ka me mbushje shume te mire,dhe e ben ate teper komode. Dimensionet; 28x40x13...
In stock
7.500 Lekë
(Including tax)
Reinforced backrest Front pocket Inner pocket Fabric handle Stuffed shoulder straps Telescopic handle Detachable wheelchair with click system Wheelchair dimension: 37.5 x 54.5 x 25 cm. Size as a backpack: 32.5 x 46 x 17 cm.
In stock
400 Lekë
(Including tax)
Bllok i markes Uni Note! \n \nFormati: A4! \n \n120 faqe! \n \nE disponueshme shkrimi dhe matematike! \n \nKapak me ngjyra te ndryshme! \n \nCilesi e larte e faqes!
In stock
150 Lekë
(Including tax)
Code: NCBR213
In stock
2.205 Lekë 1.091 Lekë
You save: 1.114 Lekë (Including tax)
Children deserve the best, that's why we present to you Backpack with Strings CoComelon (26 x 34 x 1 cm) , ideal for those who seek quality products for their little ones! Get CoComelon and other brands and licences at the best prices! Colour: White Multicolour Capacity: 1 L...
BrandCoComelon ConditionNew
In stock
70 Lekë
(Including tax)
Code: 4887
In stock
2.000 Lekë
(Including tax)
Cante per kopesht me personazhet e njohura Frozen. E rehateshme per femijet tuaj. Paketa e shpinës ka një xhep të përparmë, një xhep rrjetë anësore për pije, një tjetër xhep të madh qendror dhe është zbukuruar me një imazh të karakterit tuaj të preferuar . Material poliestër. Dimensionet...
In stock
7.500 Lekë
(Including tax)
Urban Rock is Seven backpack with a strong style. Comfortable and cozy back straps. Numerous pockets to store school supplies
In stock
7.500 Lekë
(Including tax)
School bags for your children with comfortable back straps and different pockets to place the necessary school supplies.
In stock
50 Lekë
(Including tax)
Kodi:3131
In stock
3.186 Lekë 1.982 Lekë
You save: 1.204 Lekë (Including tax)
Children deserve the best, that's why we present to you Child bag Spiderman Red (9 x 20 x 25 cm) , ideal for those who seek quality products for their little ones! Get Spiderman and other brands and licences at the best prices! Colour: Red Material: 100 % polyester Approx. dimensions: 9 x...
BrandSpiderman ConditionNew
In stock
790 Lekë
(Including tax)
Code: TR9450
Show another 20 products
Age
Campaign
Brand
    Show all (84)
Price

Lekë  –  Lekë

  • 20Lekë
  • 18157Lekë
Vendor