Baby Health

Campaign
Brand
Price
Vendor
In stock
7.500 Lekë
(Including tax)
-With an ergonomic and compact shape, Chicco digital scales weigh the baby from the first days with a capacity ranging from 30 gr to 20 kg. -It is completely accurate in detecting even small changes in weight, thanks to the large LCD screen. - Equipped with a sophisticated system...
In stock
2.300 Lekë
(Including tax)
Krem per trupin e bebit
In stock
1.708 Lekë
(Including tax)
Krem per thithkat
In stock
2.684 Lekë
(Including tax)
Krem kundra diellit per bebe
In stock
2.250 Lekë
(Including tax)
Larës intim-MIMI Care
In stock
2.074 Lekë
(Including tax)
Shampo per trupin dhe floket
In stock
1.708 Lekë
(Including tax)
MIMI Care- krem për ndërrimin e pelenave
In stock
2.623 Lekë
(Including tax)
Krem kundra diellit
In stock
852 Lekë
(Including tax)
zbutës për rrobat e foshnjeve
In stock
1.832 Lekë
(Including tax)
Qumesht per ushqyerjen e flokut te femijeve
In stock
2.070 Lekë
(Including tax)
Shampo per trupi per femije
In stock
1.100 Lekë
(Including tax)
Përdorimi:Përdoreni për pastrimin e përditshëm te femijes dhe pas çdo ndryshimi te pelenave, për fytyrën, trupin dhe të pasmet e bebes tuaj. Aplikoni 1 deri në 2 pompa dhe aplikoni qumështin duke përdorur nje tampon pambuku për të hequr të gjitha pa pastërtitë. Nuk kërkon shpëlarje. Ruajeni në një temperaturë ndërmjet 15°-25°C.
In stock
1.500 Lekë
(Including tax)
Detergjent per rrobat e bebit
In stock
1.260 Lekë 756 Lekë
You save: 504 Lekë (Including tax)
Delicate, alcohol-free toilet water which leaves the skin fresh and lightly scented.With pot marigold and chamomile.ACTIVE PRINCIPLES: chamomile, calendulaFUNCTIONALITY: Refreshing, Relieving and CleaningFormulation free from alcohol, petrolatum, animal proteins, parabens, allergens, synthetic dyesDermatologically tested - Nickel tested
BrandBottega di LungaVita Product LineVita-Age Bimbo
In stock
2.074 Lekë
(Including tax)
Shampo hidratuese për fëmijë-MIMI Care
In stock
3.233 Lekë
(Including tax)
Gjalp kunder strijave
In stock
1.950 Lekë
(Including tax)
Vaj per lekuren e bebit
In stock
2.300 Lekë
(Including tax)
Krem trupi per femije
In stock
2.874 Lekë
(Including tax)
Krem fytyre per femije
In stock
780 Lekë
(Including tax)
DENTIFRICE 2 en 1- PASTA E DHEMBEVE 2 NE 1 , pastron butësisht dhëmbët e parë të qumështit të foshnjës suaj dhe qetëson mishrat e ndjeshme nga dalja e dhëmbëve.
Show another 20 products
Campaign
Brand
Price

Lekë  –  Lekë

  • 300Lekë
  • 7500Lekë
Vendor