Household Appliances

Campaign
Color
Brand
Price
Vendor
In stock
55.990 Lekë 34.990 Lekë
You save: 21.000 Lekë (Including tax)
MARKA - ELEKTRA  MODELI - EK-UI1210AIN TIPI - SPLIT; TEKNOLOGJIA - INVERTER LLOJI I GAZIT - R32  KAPACITETI NE (BTU) - 12000 FUQIA FTOHESE NE (BTU) - 12000 FUQIA NGROHESE NE (BTU) - 13000 KONSUMI ENERGJISE NE FTOHJE (WATT) - 400-1200 W  KONSUMI...
BrandElektra BTU12000
In stock
89.900 Lekë 50.990 Lekë
You save: 38.910 Lekë (Including tax)
Indoor Unit Code:  AG2Eco -12NXD0-I Outdoor Unit Code:  AG2Eco-12N8D0-O Nominal Yield Btu / h: 12000 Cooling Energy Class: A ++ Heating Energy Class (Warm Zone): A +++ Heating Energy Class (Medium Zone): A +
BrandMidea BTU12000
In stock
119.800 Lekë 109.000 Lekë
You save: 10.800 Lekë (Including tax)
Ambra është i pajisur me nivelin më të lartë të mbrojtjes dhe komfortit falë filtrave specialë Bio Hepa dhe Cold Catalyst, të cilët pastrojnë ajrin nga polenat, bakteret, gazet e dëmshëm dhe çdo lloj ndotësi tjetër. Ambra përdor gaz organik R32, i cili kursen deri në 60% të konsumit të...
In stock
67.000 Lekë 49.990 Lekë
You save: 17.010 Lekë (Including tax)
Inverter split wall air conditioner with energy class up to A +++. ADVANTAGES AND BENEFITS Refrigerant gas R32 Energy class up to A +++ 2D INVERTER technology Compatible with ARISTON CLIMA R32 Wi-Fi KIT opsional Memory function BOOSTER function Coolant leak sensor...
BrandAriston BTU9000
In stock
3.990 Lekë 2.590 Lekë
You save: 1.400 Lekë (Including tax)
MARKA: Elektra KODI : 5301000550195 MODELI:  EV-1811K/5 NUMRI I FLETEVE TE HELIKES:  5 MATERIALI I HELIKES:  inox NIVELET E FUQISE:  3 DIMENSIONET:  46 cm NGJYRA:  zeze + inox TIPI I VENDOSJES:  tokesor OPSIONI UJIT:  jo KAPACITETI I DEPOZITES (LITRA):  0 KOHEMATES:  jo SIPERFAQJA E SUGJERUAR:  20 m2 GARANCIA:  12 muaj
BrandElektra ColorBlack and Blue
In stock
37.990 Lekë 26.990 Lekë
You save: 11.000 Lekë (Including tax)
Kapaciteti maksimal i ngarkesës prej 7 kg mund të mos jetë i mjaftueshëm për familje të mëdha ose sasi të mëdha rrobash Çmimi pak më i lartë se produktet e ngjashme në treg
BrandHyundai Capacity7KG
In stock
70.000 Lekë 51.990 Lekë
You save: 18.010 Lekë (Including tax)
Inverter split wall air conditioner with energy class up to A +++. ADVANTAGES AND BENEFITS Refrigerant gas R32 Energy class up to A +++ 2D INVERTER technology Compatible with ARISTON CLIMA R32 Wi-Fi KIT opsional Memory function BOOSTER function Coolant leak sensor...
BrandAriston BTU12000
In stock
56.990 Lekë 38.900 Lekë
You save: 18.090 Lekë (Including tax)
  Technical MARKA OCEAN MODELI WFO 1090 L KAPACITETI LARES 9 KG PARALARJE PO GARANCIA 60 MUAJ KLAS ENERGJIE A++ LLOJ I MOTORRIT UNIVERSAL NIVELI I ZHURMES 58 dB NR.PROG...
BrandOcean Capacity9 KG
In stock
125.000 Lekë 99.990 Lekë
You save: 25.010 Lekë (Including tax)
Inverter split wall air conditioner with energy class up to A +++. ADVANTAGES AND BENEFITS Refrigerant gas R32 Energy class up to A +++ 2D INVERTER technology Compatible with ARISTON CLIMA R32 Wi-Fi KIT opsional Memory function BOOSTER function Coolant leak sensor...
BrandAriston BTU18000
In stock
5.590 Lekë 3.990 Lekë
You save: 1.600 Lekë (Including tax)
MARKA:Elektra KODI: 5301000552717 MODELI: EV1223/4WT NUMRI I FLETEVE TE HELIKES: 4 MATERIALI I HELIKES: ALUMIN NIVELET E FUQISE: 3 DIMENSIONET: 40 CM NGJYRA: GRI TIPI I VENDOSJES: TAVOLINE OPSIONI UJIT: JO KAPACITETI I DEPOZITES (LITRA): N/A KOHEMATES: JO SIPERFAQJA E SUGJERUAR: 20 m2 GARANCIA: 12 muaj
In stock
39.900 Lekë 29.990 Lekë
You save: 9.910 Lekë (Including tax)
FILTER ANTIBAKTERIALE PO SIPERFAQJA E MBULIMIT 18-22 m2 SISTEM WIFI JO MARKA FRATELLI ONOFRI MODELI AUS-09H53R010L4 FUQIA 9000 BTU GARANCIA 24 MUAJ KLAS ENERGJIE A+ LLOJ I GAZIT R410A NIVELI I ZHURMES 31 dB PERMASAT 68x25x20 CM...
In stock
55.000 Lekë 44.990 Lekë
You save: 10.010 Lekë (Including tax)
Ultra-thin electric water heater with elegant design that enables its installation in many positions. Shower Ready. Notify you as soon as the water is warm enough to take a shower. Multiposition. Allows both horizontal and vertical installation. Eco Evo function....
BrandAriston Capacity80 Litra
In stock
54.990 Lekë 31.990 Lekë
You save: 23.000 Lekë (Including tax)
Karakteristikat e produktit HYUNDAI LAHY8123W→ 8 Kg | A+++ | 1200 rpm KAPACITETI 8 kg KURSIMI I ENERGJISE A+++ NUMRI I RROTULLIMEVE 1200 rpm TEKNOLOGJIA E MOTORRIT Standarte MATERIALI I KAZANIT Inoks Paneli Kontrollit Elektro-Mekanik NUMRI I PROGRAMEVE...
BrandHyundai Capacity8KG
In stock
39.000 Lekë 26.900 Lekë
You save: 12.100 Lekë (Including tax)
* Capacity: 7 Kg * Spin speed: 1400 rpm * No. Programs: 16 * Motor type: BLDC Smart Inverter * Energy class: A+++ * Steam Wash * Drum Clean * LED Display * Control panel: Electronic * Dimensions: 85x59.5x49.5cm
BrandFuego Niveli i Zhurmes69 dB
In stock
126.000 Lekë 108.000 Lekë
You save: 18.000 Lekë (Including tax)
AutoCleaning A self-cleaning function of an indoor unit is usually turned on mode after cooling and drying an indoor unit, to prevent mould, fungi and other harmful microorganisms from developing. DeepSleep Night mode for automatic temperature...
BrandVox BTU24
In stock
69.990 Lekë 56.990 Lekë
You save: 13.000 Lekë (Including tax)
Technology Heat pump Energetic class A/A++ ARGO MAXIME PLUS EU is the portable air conditioner that stands out for its unconventional design outside and its technological power inside. Excellent performance in cold weather, immediate well-being and silence, a valid...
In stock
16.000 Lekë
(Including tax)
Anti Corrosion System Të gjithë ngrohësit e ujit kanë një rezervuar të brendshëm të emaluar, plotësisht rezistent ndaj korrozionit. Gjithashtu, anoda e magnezit mbron ngrohësin nga korrozioni dhe zgjat jetëgjatësinë e tij. Digital Temperature Display Kontrolli...
In stock
59.990 Lekë
(Including tax)
Super Oferta javore Iute => 36,990 Leke vetem per metoden e pageses Iute - Shto ne Shporte - Zgjidhe metoden e Pageses Iute - Perfito cmimin 36,990 Leke Ean Code : 2074141823079 Garancia normale : 24 Marka : FUEGO...
In stock
57.000 Lekë 47.000 Lekë
You save: 10.000 Lekë (Including tax)
AutoCleaning A self-cleaning function of an indoor unit is usually turned on mode after cooling and drying an indoor unit, to prevent mould, fungi and other harmful microorganisms from developing. WiFi Ready With an adapter, an appliance is...
BrandVox BTU12
In stock
72.400 Lekë 54.900 Lekë
You save: 17.500 Lekë (Including tax)
Technical MATERIALI I KAZANIT INOKS MARKA OCEAN MODELI OSWF 1410D KAPACITETI LARES 10 KG GARANCIA 60 MUAJ KLAS ENERGJIE A+++ LLOJ I MOTORRIT INVERTER NIVELI I ZHURMES 54 dB NR.PROG 16 PANELI I KONTROLLIT 1400 RPM PERMASAT 85x60x50 CM...
BrandOcean Capacity10 KG
Show another 20 products
Campaign
Color
Brand
    Show all (90)
Price

Lekë  –  Lekë

  • 161Lekë
  • 280000Lekë
Vendor