Shaving & Grooming

Campaign
Brand
Price
Vendor
In stock
3.990 Lekë 2.990 Lekë
You save: 1.000 Lekë (Including tax)
MBERRITI MAKINA QETHESE  KEMEI  KM-1000  5 koka ne paketim:  koka qe rruan zero  koka qe eshte per qethje  furce pastrimi  furce sfungjeri  koke per rruajtje te gimeve te hundes dhe E perdorni ne lekure te lagur ose te...
In stock
1.999 Lekë
(Including tax)
Geemy Professional GM-595 (657 makine rroje elektrike. Mund ta perdorni edhe per prerjen e flokeve. Ka nje dizenjim modern, karikojeni dhe perdorni ate pa u bezdisur nga telat dhe fishat. Tehu eshte material celiku qe nuk ndryshket si dhe pastrohet lehtesisht. Opsione te ndryshme kreheresh per prerje duke filluar nga gjatesia me e shkurter 3 mm, 6mm, 9mm dhe 12mm.   Kodi: KOD0000000238
In stock
1.590 Lekë
(Including tax)
Me korent ose me bateri alkaline : Me korent Mund te perdoret pa qen e lidhur ne korent : - Koha qe mund te perdoret pa u vendosur ne korent : JO Koke e nderrueshme : Po Koke qe mund te lahet me uje te rrjedhshem : Jo Koka qe pershtaten sipas...
In stock
2.999 Lekë
(Including tax)
MAKINE RROJE VGR (V-228) Drite LED për nivelin e baterisë Krehër dhuratë i cili ka sistem vetë-mprehës duke dhuruar kështu një performance te lartë Gjatësia e prerjes me kontroll të rregullueshëm të konit. Me 4 koka Kodi:KOD0000000391    
In stock
4.699 Lekë
(Including tax)
MAKINE QETHESE REMINGTON HC5018 APPRENTICE HAIR CLIPPE Makina qethëse REMINGTON  ju ndihmon te arrini rezultate te larta pasi pret qime ne rritje ne drejtime te ndryshme.                                                                                       Pjësët lahen lehtesisht me ujë.                                                                                                                                                                                                                                                          Nuk ka nevojë të shqetësoheni për zëvendësimin e briskut ose tehut. Kodi: 4008496867332
In stock
2.999 Lekë
(Including tax)
MAKINE RROJE CRONIER (9230)(daling) Gjatësia e prerjes me kontroll të rregullueshëm të konit. Me 4 koka Drite LED për nivelin e baterisë Krehër dhuratë i cili ka sistem vetë-mprehës duke dhuruar kështu një performance te lartë Kodi:KOD0000000210
In stock
1.860 Lekë 1.116 Lekë
You save: 744 Lekë (Including tax)
Relaxing face treatment with regenerating and moisturizing properties, it erases weariness marks. Thanks to the presence of baobab oil and aloe vera, its ideal even for delicate and sensitive skin.  ACTIVE PRINCIPLE: Vegetal ceramides, baobab oil, rice amid, hyaluronic acid, aloe vera, vitamin a, e, c. FUNCTIONALITY: Moisturizing, protecting and softening. Formula free from Petrolatum, Alcohol, Animal Proteins, Allergens Dermatologically Tested
BrandBottega di LungaVita Product LineVita-Age Uomo
In stock
1.990 Lekë 1.390 Lekë
You save: 600 Lekë (Including tax)
Goldmaster GM-8102 Mercury Hair Clipper Perfect shaving performance with its powerful magnetic motor  Silent Operation: thanks to its low-vibration and silent motor, children do not feel fear while shaving  Blade guard  Cleaning brush  Removable and washable blade for...
In stock
6.999 Lekë
(Including tax)
MAKINE RROJE REMINGTON PR1330 POWER SERIES Makine rroje e serise Power me nje teknologji aktive per konturin e fytyres suaj. Pershtatet me cdo koke rroje te duhur per konturin e fytyres duke siguruar nje kontakt optimal te lekures dhe performance te larte. Ofron nje prerje te dyfishte dhe tehe celiku preçize. Punon me energji elektrike dhe karakterizohet nga nje sistem kontrolli qe mundeson rehati gjate procesit. Kodi: KOD0000000241
In stock
4.690 Lekë 3.390 Lekë
You save: 1.300 Lekë (Including tax)
Features IPX5 waterproof feature Comfortable and short cut with the foil head 2 foil cutting blades and 1 cutting blade design between the foil blades 2 icons, 3-color LED display Travel lock feature Overcharge and over-discharge protection 1 favorite trimming device on the back of the...
In stock
1.990 Lekë 1.540 Lekë
You save: 450 Lekë (Including tax)
Capacity: 250 ml Type: Gel Material: Aloe Vera Our distributors can now buy the  Gel for Depilation Depil Ok Aloe Vera (250 ml)  and all our  100 % original Depil Ok products  wholesale at unbeatable prices. Go to our body care section and choose from high-quality...
In stock
1.910 Lekë 1.146 Lekë
You save: 764 Lekë (Including tax)
Soft, alcohol-free aftershave emulsion, based on Shea butter, baobab oil and aloe vera. It reduces skin irritation caused by shaving. ACTIVE PRINCIPLE: aloe vera, baobab oil, rice amid, hyaluronic acid, shea butter.  FUNCTIONALITY: Soothing, protecting, refreshing. Formula free from Petrolatum, Alcohol, Colorants; Animal Proteins, Allergens Dermatologically Tested
BrandBottega di LungaVita Product LineVita-Age Uomo
In stock
5.390 Lekë 3.890 Lekë
You save: 1.500 Lekë (Including tax)
Goldmaster Fortis GM-8112 Rechargeable Hair Clipper_x000D_Excellent shaving performance with ultra-sharp titanium-coated stainless steel blades Cordless and cordless use Cordless use up to 60 minutes Quick charge in 90 minutes with Li-ion battery Overload protection 4 different length...
In stock
5.199 Lekë 4.679 Lekë
You save: 520 Lekë (Including tax)
In stock
5.290 Lekë 3.790 Lekë
You save: 1.500 Lekë (Including tax)
Hair clipper and shaver Wireless operation Built-in Li-Ion 2000 mAh battery Working time 2.5 h Charging time 2 h Charging indicator 4 combs 3, 6, 9, 12 mm
In stock
6.990 Lekë 5.400 Lekë
You save: 1.590 Lekë (Including tax)
Gentle epilation - smooth skin for weeks Stiftung Warentest (consumer test): Good (2 , 1) power supply SoftLift tips: Little nubs also lift up hair that is lying flat on the skin and lead it to the tweezers Individual speed selection Successor to Braun Silk Epil Soft Perfection Easy Start Solo 3180
In stock
1.126 Lekë 788 Lekë
You save: 338 Lekë (Including tax)
After Shave Balm Ziaja Men Duo Concept (75 ml) is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original Ziaja products are made for you. Gender: Men...
BrandZiaja ConditionNew
In stock
3.450 Lekë 2.588 Lekë
You save: 862 Lekë (Including tax)
If you are looking for household appliances at the best prices, don't miss the Nose and Ear Hair Trimmer Remington NE 3850 and a wide selection of small household appliances! Characteristics: Water resistant Easy to use Battery operated (1 x AA, included) Easy to clean Nose and Ear...
BrandRemington ConditionNew
In stock
1.080 Lekë
(Including tax)
Xiaomi Electric Shaver Replacement Head  - Replace the shaving head, and regain the full shaving power of your shaver for perfectly smooth cheeks. Replacement is recommended every 2 years with normal use.
In stock
1.390 Lekë
(Including tax)
Show another 7 products
Reviews

No data found

Write a review
Campaign
Brand
Price

Lekë  –  Lekë

  • 788Lekë
  • 7120Lekë
Vendor