Electric Razors

Brand
Price
Vendor
In stock
3.990 Lekë 2.990 Lekë
You save: 1.000 Lekë (Including tax)
MBERRITI MAKINA QETHESE  KEMEI  KM-1000  5 koka ne paketim:  koka qe rruan zero  koka qe eshte per qethje  furce pastrimi  furce sfungjeri  koke per rruajtje te gimeve te hundes dhe E perdorni ne lekure te lagur ose te thate  Fugia 3w  Per prerje precize, te sakte  Per...
In stock
1.999 Lekë
(Including tax)
Geemy Professional GM-595 (657 makine rroje elektrike. Mund ta perdorni edhe per prerjen e flokeve. Ka nje dizenjim modern, karikojeni dhe perdorni ate pa u bezdisur nga telat dhe fishat. Tehu eshte material celiku qe nuk ndryshket si dhe pastrohet lehtesisht. Opsione te ndryshme kreheresh per prerje duke filluar nga gjatesia me e shkurter 3 mm, 6mm, 9mm dhe 12mm.   Kodi: KOD0000000238
In stock
2.999 Lekë
(Including tax)
MAKINE RROJE VGR (V-228) Drite LED për nivelin e baterisë Krehër dhuratë i cili ka sistem vetë-mprehës duke dhuruar kështu një performance te lartë Gjatësia e prerjes me kontroll të rregullueshëm të konit. Me 4 koka Kodi:KOD0000000391    
In stock
2.999 Lekë
(Including tax)
MAKINE RROJE CRONIER (9230)(daling) Gjatësia e prerjes me kontroll të rregullueshëm të konit. Me 4 koka Drite LED për nivelin e baterisë Krehër dhuratë i cili ka sistem vetë-mprehës duke dhuruar kështu një performance te lartë Kodi:KOD0000000210
In stock
2.990 Lekë 1.990 Lekë
You save: 1.000 Lekë (Including tax)
Makine qethese per meshkujt VBENZ Nuk eshte me e nevojshme qe te shkoni tek berberi kur mund te stiloni mjekren edhe floket tuaj fal kesaj makine qethese.  Zgjidhje perfekte dhe teper komode fal makines VGR qe ju ofron nje shpejtesi te madhe Me nje material cilesore qe nuk...
In stock
1.895 Lekë 838 Lekë
You save: 1.057 Lekë (Including tax)
The Shaver Wireless is an exclusive, top-quality product for body care. If you are looking for the best personal hygiene products, the 100 % original products are just what you’re looking for. Characteristics: Wireless Power supply: 2 x AA Battery operated (AA, not included)
BrandBigBuy Home ConditionNew
In stock
2.990 Lekë 1.990 Lekë
You save: 1.000 Lekë (Including tax)
Makine qethese Vbenz Super cilesi Per ti dhene pamjen e merituar vetes. Mund te dizenjoni modele te ndryshme ne floke. Vjen ne paketim me fishin e karikimit, dhe koka kreher per ti perdorur ne madhesi te ndryshme
In stock
4.990 Lekë 3.990 Lekë
You save: 1.000 Lekë (Including tax)
VGR v-113  Model VGR V-113 Makine qethese Dizenjo, teknologji dhe cilesia me e larte e makinave qethese, vjen ne kete model te firmes  #VGR Tehe te mprehta , profesionale Bateria 2200mAh Ingranazh ne pjesen anash te makines per prerje ne 3...
In stock
6.999 Lekë
(Including tax)
MAKINE RROJE REMINGTON PR1330 POWER SERIES Makine rroje e serise Power me nje teknologji aktive per konturin e fytyres suaj. Pershtatet me cdo koke rroje te duhur per konturin e fytyres duke siguruar nje kontakt optimal te lekures dhe performance te larte. Ofron nje prerje te dyfishte dhe tehe celiku preçize. Punon me energji elektrike dhe karakterizohet nga nje sistem kontrolli qe mundeson rehati gjate procesit. Kodi: KOD0000000241
In stock
1.181 Lekë 827 Lekë
You save: 354 Lekë (Including tax)
The Replacement Shaver Blade Lea Body Shave (2 uds) is an exclusive, top-quality product for body care. If you are looking for the best personal hygiene products, the 100 % original Lea products are just what you’re looking for. Material: Cardboard Important information: The packaging of the...
BrandLea ConditionNew
In stock
3.990 Lekë 3.490 Lekë
You save: 500 Lekë (Including tax)
Modeli me i ri makinave qethese NEW MODEL GW-9858 Dizenjo unike, i gjithe trup metalik, i gdhendur. Me ekran Led, ku mund te dalloni numrin e ×hirove qe ben makina gate punes, si dhe % perqindjen e baterise Kualitet i larte profesional, per sallone meshkujsh, berber apo per perdorim...
In stock
5.312 Lekë 1.771 Lekë
You save: 3.541 Lekë (Including tax)
InnovaGoods makes it easy to prioritise your personal care without any excuses, as it offers the best and latest beauty, relaxation and wellbeing items! The Folding shaver for back and body Omniver InnovaGoods Wellness Beauté is a good example of these! Discover a wide range of high-quality...
BrandInnovaGoods ConditionNew
In stock
4.780 Lekë 3.459 Lekë
You save: 1.321 Lekë (Including tax)
The Electric razor Soft Touch 6 Pieces is an exclusive, top-quality product for body care. If you are looking for the best personal hygiene products, the 100 % original Soft Touch products are just what you’re looking for. Gender: Unisex Characteristics: LED Light Number of pieces: 6 Pieces...
BrandSoft Touch ConditionNew
In stock
654 Lekë 457 Lekë
You save: 197 Lekë (Including tax)
The Electric razor Emerging3 Lea (4 uds) is an exclusive, top-quality product for body care. If you are looking for the best personal hygiene products, the 100 % original Lea products are just what you’re looking for. Material: Plastic Stainless steel Mango: Non-slip Important...
BrandLea ConditionNew
In stock
5.308 Lekë 3.812 Lekë
You save: 1.496 Lekë (Including tax)
The Rechargeable Electric Shaver Haeger Expert Trim is an exclusive, top-quality product for body care. If you are looking for the best personal hygiene products, the 100 % original Haeger products are just what you’re looking for. Material: Ceramic Titanium Speeds: 2 Approx. charging...
BrandHaeger ConditionNew
In stock
4.951 Lekë 3.007 Lekë
You save: 1.944 Lekë (Including tax)
Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Electric razor Fusión Proglide Gillette ! Gender: Men Colour: Black Blue Washable
BrandGillette ConditionNew
In stock
7.078 Lekë 5.243 Lekë
You save: 1.835 Lekë (Including tax)
The Shaver Braun AF-130S is an exclusive, top-quality product for body care. If you are looking for the best personal hygiene products, the 100 % original Braun products are just what you’re looking for. Characteristics: Ergonomic Easy to clean: Can be washed in running water under the tap...
BrandBraun ConditionNew
In stock
15.105 Lekë 11.738 Lekë
You save: 3.367 Lekë (Including tax)
The Shaver Philips Series 5 is an exclusive, top-quality product for body care. If you are looking for the best personal hygiene products, the 100 % original Philips products are just what you’re looking for. Characteristics: LED Screen Easy to clean Easy to assemble Wet or dry shave...
BrandPhilips ConditionNew
In stock
3.089 Lekë 2.163 Lekë
You save: 926 Lekë (Including tax)
Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Replacement Shaver Blade Gillette ! Units: 8 uds Type: Replacement
BrandGillette ConditionNew
Show another 19 products
Reviews

No data found

Write a review
Brand
    Show all (12)
Price

Lekë  –  Lekë

  • 457Lekë
  • 11738Lekë
Vendor