Stilopas STABILO 68 metalik ngjyre ari

180 Lekë
(Including tax)
In stock
Price in points: 180 points
+
Add to wish list
14 days return right
Delivery from 200 Lek
Free Delivery to Pickup Point
SuperMart purchase protect
Find similar

Kodi:ST68/810

 

Description

Stilolaps me Fiber Premium fiksohet në hije metalike.

Dukshmëri e lartë në letër të bardhë dhe veçanërisht të errët dhe në karton.

Mbushje e bojës pa aromë me bazë uji.

Majë e trashë 1 mm për shkrim dhe dekorim të saktë.

Përshtatje e përkryer për raste të veçanta - ftesa, karta Krishtlindjesh, dëshira, etiketa dhe kështu me radhë.

Gati për t'u përdorur - nuk ka nevojë ta shkundni ose të prisni që boja të dalë

Ngjyra: Ari metalik

Reviews

No reviews found

Possibly you may be interested
  • Similar Products
  • Recently Viewed
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase