PORTAMINA 0.5MM STABILO

270 Lekë
(Including tax)
In stock
Price in points: 270 points
+
Add to wish list
14 days return right
Delivery from 200 Lek
Free Delivery to Pickup Point
SuperMart purchase protect
Find similar

Kodi:ST383540

Description

Këta lapsa mekanikë janë krijuar për punonjësit e zyrës, studentët dhe për ata që shpesh mbajnë shënime. Ato vijnë me një zonë të rehatshme kapëse për mbajtje të relaksuar. Goma është e integruar në pjesën e sipërme me butona.

Features

Brand
Stabilo
Find similar

Reviews

No reviews found

Possibly you may be interested
  • Similar Products
  • Recently Viewed
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase