Evidenciator STABILO BOSS ORIGINAL turkez

100 Lekë
(Including tax)
In stock
Price in points: 100 points
+
Add to wish list
14 days return right
Delivery from 200 Lek
Free Delivery to Pickup Point
SuperMart purchase protect
Find similar

Kodi:ST70/113

Description

Dizajn i paarritshem klasik - që nga viti 1971 STABILO me teknologjine Anti-Dry-Out: 4 orë mbrojtje nga tharja për punë të koncentruar I vetmi highlighter te cilin mund ta gjeni te disponueshëm në 9 ngjyra fluoreshente tërheqëse me
gjerësi të linjave 2 dhe 5 mm - ideale për nxjerrjen në pah të teksteve të madhësive të ndryshme, si dhe për tërheqjen e linjave me trashësi të ndryshme. Boja eshte me bazë uji. Cilësi e fortë e ndërtimit te trupit te highlighter-it, do të thotë se do të zgjasë për një kohë shumë të gjatë.

Reviews

No reviews found

Possibly you may be interested
  • Similar Products
  • Recently Viewed
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase