Winsor&Newton Oil Colour Collection 12pcs

4.990 Lekë
(Including tax)
In stock
Price in points: 4990 points
+
Add to wish list
14 days return right
Delivery from 200 Lek
Free Delivery to Pickup Point
SuperMart purchase protect
Find similar

Kodi:5310

Description

Gama Winton ka një qëndrueshmëri më uniforme se ngjyra e vajit të artistëve dhe është pak më e ngurtë. Ofron mbajtje të shkëlqyeshme të goditjeve të furçës dhe thikës së paletës

Koleksioni i ngjyrave të vajrave përmban materiale me cilësi të lartë duke përfshirë azantën nr. 6 furçë të shkurtër, letër bojë me teksturë me vaj kanavacë dhe 10 ngjyra të ndritshme dhe të bukura vajrash Winton

Reviews

No reviews found

Possibly you may be interested
  • Similar Products
  • Recently Viewed
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase