STILO VINSON G2

80 Lekë
(Including tax)
In stock
Price in points: 80 points
+
Add to wish list
14 days return right
Delivery from 200 Lek
Free Delivery to Pickup Point
SuperMart purchase protect
Find similar

Kodi:3378

Description

  • Stilolapsat vinson te projektuar per te shkruar rrjedhshem dhe bukur.
  • Trupat e tyre vijne me ngjyra te ndryshme dhe te gjalla.
  • Kane veshje mat qe garanton mbajtje te lehte dhe te rehatshme te stilolapsit .
  • Boja ne perberje ka permbajtje xheli dhe vaji dhe kjo ben te mundur qe maja metalike e stilolapsit  te rreshqase lehte ne leter.
  • Shmang lodhjen gjate procesit te te shkruarit.
  • Koke dhe klip metalik, si dhe pjesa ku mbahet stilolapsi gjate shkrimit, vjen ne forme trekendeshe per te qendruar sa me mire ne dore.
  • Ngjyre: Blu Mbreterore.

Reviews

No reviews found

Possibly you may be interested
  • Similar Products
  • Recently Viewed
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase