LAPSA ME NGJYRA STABILO COLOR WITHOUT FLUO 24 COPE

550 Lekë
(Including tax)
In stock
Price in points: 550 points
+
Add to wish list
14 days return right
Delivery from 200 Lek
Free Delivery to Pickup Point
SuperMart purchase protect
Find similar

Kodi: ST1924/77-11

Description

Forma trekëndore ergonomike e STABILO Trio A-Z minimizon efektet e tendosjes së dorës, duke mundësuar një mbajtje të saktë dhe të relaksuar të bojrave me majë fibre.
I rehatshem dhe i lëmuar, ky stilolaps është ideal për shkrim dhe ngjyrosje, dhe boja e saj është e lashme nga lekura dhe rrobat.
STABILO Trio është një familje gjithëpërfshirëse me tre paketime të ndryshme të produkteve me zonat ergonomike të tyre për artistë të vegjël dhe për të gjithë ata që duan të krijojnë fotografi të mrekullueshme mebojera te pigmentuara në shkollë ose në shtëpi me miqtë.

Reviews

No reviews found

Possibly you may be interested
  • Similar Products
  • Recently Viewed
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase