TV 55 Hitachi 55HAK5360 Led 4K Ultra HD Smart

TV18808
44.990 Lekë
74.900 Lekë
(Including tax) You save: 29.910 Lekë
In stock
Price in points: 44990 points
+
Add to wish list
14 days return right
Delivery from 200 Lek
Free Delivery to Pickup Point
SuperMart purchase protect
Find similar

Description

4K HDR Immersive

Hitachi UHD TV ofron një përvojë fantastike shikimi me fotografi më të mprehta dhe më shumëngjyrëshe falë numrit më të lartë të pikselëve.

Android TV

Eksploroni mijëra filma, shfaqje, lojëra dhe merrni përgjigje për pyetjet tuaja në ekranin e madh Me Android TV

Dolby Vision

Dolby Vision kombinon ngjyra interesante, kontrast dhe ndriçim për ta kthyer përvojën tuaj të shikimit televiziv në argëtim.

Super Rezolucion

Algorithm për të zgjidhur objekte të rezolucion të ulët video upscaling.

HITACHI KARAKTERISTIKA TË ZGJUARA

Micro Dimming

Algoritmi për kontrast më të mirë dhe cilësi të gjallë të figurës. Kjo sigurohet nga analiza e thellë e secilit piksel, realizimi i rajoneve të errëta dhe të ndritshme dhe aplikimi i dritës së pasme të veçantë.


Features

Brand
Hitachi
Built-in WiFi
Yes
Display resolution
4K Ultra HD
Display technology
LED
Ethernet LAN
Yes
HDMI ports quantity
3
Operating system installed
Android
Smart TV
Yes
TVs
Display diagonal
55"
Find similar

Reviews

No reviews found

Possibly you may be interested
  • Similar Products
  • Recently Viewed
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase