TV 50" Hyundai 50HYN50Z1UHD Led 4k ultra HD Smart

TV15074
27.990 Lekë
54.990 Lekë
(Including tax) You save: 27.000 Lekë
In stock
Price in points: 27990 points
+
Add to wish list
14 days return right
Delivery from 200 Lek
Free Delivery to Pickup Point
SuperMart purchase protect
Find similar

Description

Prezantimi i mrekullive të TV Hyundai 50'' me rezolucion Ultra HD 4K do të transformojë mënyrën si shijoni përvojën tuaj të shikimit. Me një ekran të gjerë 50'' dhe teknologjinë e avancuar LED, çdo moment do të përjetohet me një qartësi të mahnitshme dhe detaje të thella.

Sistemi operativ Android ofron një eksperiencë të përdorimit të shpejtë dhe të lehtë, duke ju mundësuar qasje në mijëra aplikacione dhe lojëra të preferuara. Me tunerin e ndërtuar DVB-T2 dhe DVB-S2, ju do të merrni transmetime të qarta dhe të pastra të kanaleve të preferuara.

Me 1.5 GB RAM dhe 8 GB memorie, TV Hyundai ju ofron shpejtësi dhe performancë të jashtëzakonshme për të shfletuar, luajtur lojëra dhe shikuar video në internet. Telekomanda magjike dhe portet HDMI dhe USB ju japin mundësinë për të lidhur pajisje të ndryshme dhe për të kontrolluar më lehtësisht përvojën tuaj të shikimit.

Gjithashtu, me lidhjet Wi-Fi, Bluetooth dhe LAN, ju keni mundësinë për të lidhur TV Hyundai me internetin dhe për të shijuar përmbajtjen tuaj të preferuar në mënyrë të përshtatshme dhe të përsosur. Në një botë ku teknologjia është në qendër të përvojës së shikimit, TV Hyundai bën dallimin.

Features

Brand
Hyundai
Built-in WiFi
Yes
Display resolution
4K Ultra HD
Display technology
LED
Ethernet LAN
Yes
HDMI ports quantity
3
Operating system installed
Android
TVs
Display diagonal
50"
Find similar

Tags

Reviews

No reviews found

Possibly you may be interested
  • Similar Products
  • Recently Viewed
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase