BOSCH

In stock
73.990 Lekë 59.900 Lekë
You save: 14.090 Lekë (Including tax)
Tregues i kohes se mbetur: PO Tregues i ecurise se larjes: - Materiali / Ngjyra: GRI Klasa e energjise: E Performanca ne larje: - Performanca ne tharje: - Numri i vendeve per enet: 12 SETE Konsumi i ujit (litra): 10.5 Permasat (cm): 60 x 84.5 x 60 Numri i programeve te larjes: 5 programe Niveli i zhurmes: 48 dB Garancia normale: 24 Ean Code: 4242005214495 Marka: BOSCH Paneli i kontrollit: Me butona Gjeresia: 60 Lartesia: 85 Thellesia: 60 Kategoria: Lavastovilje Tipi: QENDRIM I LIRE Ekran LCD: Po
BrandBOSCH Gjeresi600 mm
In stock
98.990 Lekë 69.990 Lekë
You save: 29.000 Lekë (Including tax)
General 0" style="margin: 0px 0px 20px; padding: 0px; outline: none; background-color: rgb(255, 255, 255); width: 1340px; table-layout: fixed;">>td > 58 Performanca ne tharje : A Numri i vendeve per enet : 14 Konsumi i ujit (litra) : 9.5 Permasat...
BrandBOSCH Gjeresi600 mm
In stock
129.990 Lekë 109.990 Lekë
You save: 20.000 Lekë (Including tax)
Tharese me Tekonologji Heat Pump, 8 kg, Klasi i Energjis% A+++ Pastrimi automatik i kondensatorit garanton nje performance te larte te tharjes me konsum te ulet te Energjis% te A +++ AutoDry: thani butesisht rrobat tuaja ne shkallen e deshiruar te thatesise. Automatikisht e di se kur rrobat tuaja jane thare ne menyre te persosur Dizajni AntiVIbration: jashtezakonisht i qendrueshem dhe i qete fale mbrojtjes se veçante nga dridhjet.</li Tharese klimatike me ftohesin miqesor ndaj mjedisit Ekran LED me kontroll te lehte te prekjes dhe shume funksione shtese, te tilla si vonesa e ndezjes dhe shfaqja e kohes se mbetur.
BrandBOSCH Kapaciteti 8kg
In stock
38.000 Lekë 31.900 Lekë
You save: 6.100 Lekë (Including tax)
Fully built-in kitchen hood: gives you freedom in design - for mounting on the wall or above the kitchen island. Air removal capacity: with up to 650 m³/h, it quickly ensures an optimal climate in the kitchen. Halogen lighting: for optimal illumination of the hob with low energy consumption....
In stock
4.490 Lekë 3.500 Lekë
You save: 990 Lekë (Including tax)
In stock
149.900 Lekë 106.990 Lekë
You save: 42.910 Lekë (Including tax)
Technical COMPRESSORS : UNIVERSAL MATERIAL/COLOR : WHITE BRAND : BOSCH MODEL : KIV86VFE 1 WARRANTY : 24 MONTHS CAPACITy : 267 L ENERGY CLASS:  E INTERIOR LIGHTING : LED NOISE LEVEL : 35 dB CONTROL PANEL : ELECTRONIC DIMENSIONS : 177x56x55 CM...
AntiBacterialYes BrandBOSCH
In stock
39.900 Lekë 29.900 Lekë
You save: 10.000 Lekë (Including tax)
ELECTRIC POWER: 2.2 KW MATERIAL/COLOR:  GLASS/CERAMIC COOKING HOB: 4 CORINTHIANS BRAND: BOSCH MODEL: PKE611CA3E SMART : JO GUARANTEE:  24 MONTHS DIMENSIONS:  60 CM
In stock
74.900 Lekë 53.900 Lekë
You save: 21.000 Lekë (Including tax)
Technical MATERIAL/COLOR: stainless BRAND  :  BOSCH MODEL : HBF134ES1 GUARANTEE:  24 MONTHS CAPACITy: 66 L ENERGY:  CLASS A NUMBER OF COOKING PROGRAMS:   7 CONTROL PANEL: ELECTRONIC DIMENSIONS:  60 CM SELF-CLEANING: Yes
In stock
124.990 Lekë 99.990 Lekë
You save: 25.000 Lekë (Including tax)
Marka : BOSCH Paneli i kontrollit : Me prekje Gjeresia : 59.8 Lartesia : 81.5 : Kategoria : Lavastovilje Tipi : PLOTESISHT E FSHEHUR Ekran LCD : Po Tregues i kohes se mbetur : Tregues i ecurise se larjes :...
BrandBOSCH Gjeresi600 mm
In stock
147.990 Lekë 119.990 Lekë
You save: 28.000 Lekë (Including tax)
Marka : BOSCH Lloji : FURRE Kapaciteti : 71 Litra Menyra e pjekjes : Multifunksionale 13 Funksione Kohemates : PO Paneli i kontrollit : Elektronik Ekran LCD : LED Vetepastrim : PO Menyra e hapjes : Normale...
In stock
157.990 Lekë 123.990 Lekë
You save: 34.000 Lekë (Including tax)
Marka : BOSCH Nr.i zonave te gatimit : 4 Valvula sigurie per gazin : JO Ngjyra/Materiali : E ZEZE Tipi : INDUKSION Paneli i kontrollit : Me prekje Nivelet e nxehtesise se plitkave : 17 Kategoria : PIANURA GATIMI...
In stock
69.990 Lekë 46.999 Lekë
You save: 22.991 Lekë (Including tax)
Technical MARKA BOSCH MODELI WAJ24068II KAPACITETI LARES 8 KG PARALARJE PO GARANCIA 24 MUAJ KLAS ENERGJIE C LLOJ I MOTORRIT INVERTER NIVELI I ZHURMES 72 dB NR.PROG 15 PANELI I KONTROLLIT ELEKTRONIK/MEKANIK PERMASAT 85x60x55 CM TEKNOLOGJIA E...
BrandBOSCH Kapaciteti (KG)8 KG
In stock
25.990 Lekë 17.990 Lekë
You save: 8.000 Lekë (Including tax)
Garancia normale : 24 Garanci Shtese : GA0028 (2,490 Leke) Ean Code : 4242005183142 Marka : BOSCH Lloji i depozites se pluhurit : Depozite plastike Kapaciteti i depozites (Litra) : - Fuqia e motorrit (Watt) : 16V Tipi i...
In stock
89.990 Lekë 78.990 Lekë
You save: 11.000 Lekë (Including tax)
Mikrovale Bosch Perdoreni ate per shkrirjen, ngrohjen dhe pergatitjen e persosur te ushqimit. Funksioni i mikrovales: kurseni kohe gjate pergatitjes, shkrirjes dhe ngrohjes se ushqimit. AutoPilot 7: Fale 7 programeve te paracaktuara automatike, çdo pjate eshte nje sukses i persosur....
In stock
169.990 Lekë
(Including tax)
Marka : BOSCH Gjeresia : 59.8 Lartesia : 84.2 : Numri i xhirove te centrifugimit : - Kapaciteti thares : 9 Kg Kapaciteti Lares : - Numri i programeve te larjes : - Numri i programeve te tharjes : 14 Kategoria...
BrandBOSCH Capacity9KG
Out of stock
146.230 Lekë 124.296 Lekë
You save: 21.934 Lekë (Including tax)
If you are looking for household appliances at the best prices, don't miss the Built-in microwave BOSCH BER634GS1 21 L 900W Stainless steel and a wide selection of small household appliances! Power: 900 W Capacity: 21 L Rotary Plate: No Integrated Framework: No
BrandBOSCH ConditionNew
Out of stock
3.523 Lekë 2.643 Lekë
You save: 880 Lekë (Including tax)
If you are looking for household appliances at the best prices, don't miss the Limescale Remover for Coffee-maker BOSCH TCZ 6004 and a wide selection of small household appliances!
BrandBOSCH ConditionNew
Out of stock
7.930 Lekë 5.948 Lekë
You save: 1.982 Lekë (Including tax)
If you are looking for household appliances at the best prices, don't miss the Accessory BOSCH HZ14156 Microwave and a wide selection of small household appliances! Type: Metal Filter for Kitchen Extractor Fan Suitable for: Microwave
BrandBOSCH ConditionNew
Out of stock
59.509 Lekë 47.606 Lekë
You save: 11.903 Lekë (Including tax)
If you are thinking of renovating your kitchen, purchase Gas Hob BOSCH PPC6A6B20 60 cm 60 cm and other BOSCH products ! The best quality at the best price is now at your fingertips! Type: Gas Hob Integrated By gas Gas Hob Colour: Black Width: 60 cm 590 mm Characteristics:...
BrandBOSCH ConditionNew
Out of stock
95.230 Lekë 76.185 Lekë
You save: 19.045 Lekë (Including tax)
If you are thinking of renovating your kitchen, purchase Induction Hot Plate BOSCH PVQ651FC5E 60 cm 592 mm and other BOSCH products ! The best quality at the best price is now at your fingertips! Colour: Black Characteristics: Child block Touch control Cooking Areas: 4 Power levels:...
BrandBOSCH ConditionNew