​Rinovoni pronën tuaj!

Përmirësini AirBnB, hotelin ose restorantin tuaj me oferta të dedikuara!

Promocionet skadojnë për:

Periudha e promocionit: nga 06.11.2023 te 30.11.2023

Në gjendje
18.990 Lekë 11.990 Lekë
Ju kurseni: 7.000 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA - ELEKTRA SMART TV - Po MODELI - ET-32HDVS-T2S2 LLOJI I PANELIT - LED MADHESIA E PANELIT - 32 REZOLUCIONI - 1366*768 MARRESI INTEGRUAR - DVB-T2/C/S2 SISTEMI OPERATIV - ANDROID 9.0 WIRELESS I INTEGRUAR - PO TIPI PANELIT - SHESHTE MODULI - CI; HDMI /...
BrandElektra Display diagonal32"
Në gjendje
35.990 Lekë 16.990 Lekë
Ju kurseni: 19.000 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA - ELEKTRA MODELI - ET-43FHDVS-T2S2 LLOJI I PANELIT - LED MADHESIA E PANELIT - 43 REZOLUCIONI - 1920*1080 MARRESI INTEGRUAR - DVB-T2/C/S2 SMART TV - PO SISTEMI OPERATIV - ANDROID 13.0 WIRELESS I INTEGRUAR - Po TIPI PANELIT - SHESHTE MODULI - CI HDMI / USB - Po DALJE...
BrandElektra Diagonalja e shfaqjes43
Në gjendje
87.300 Lekë 49.990 Lekë
Ju kurseni: 37.310 Lekë (Përfshirë taksat)
Kodi i njësisë së brendshme: AG2Eco -12NXD0-I Kodi i njësisë së jashtme: AG2Eco-12N8D0-O Rendimenti nominal Btu / h: 12000 Klasa e Energjisë së Ftohjes: Një ++ Klasa e Energjisë së Ngrohjes (Zonë e ngrohtë): Një +++ Klasa e Energjisë së Ngrohjes (Zonë e Mesme): A +
BrandMidea BTU12000
Në gjendje
43.990 Lekë 25.990 Lekë
Ju kurseni: 18.000 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA - ELEKTRA MODELI - ET-50UHDVS-T2S2 LLOJI I PANELIT - LED MADHESIA E PANELIT - 50 REZOLUCIONI - 3840x2160 MARRESI INTEGRUAR - DVB-S2/DVB-T2 PAL SECAM SMART TV - PO SISTEMI OPERATIV - ANDROID 13.0 WIRELESS I INTEGRUAR - PO TIPI PANELIT - SHESHTE...
BrandElektra Diagonalja e shfaqjes50
Në gjendje
74.990 Lekë 53.990 Lekë
Ju kurseni: 21.000 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA - TCL MODELI - TAC-18CHSD/XA73IN TIPI - SPLIT TEKNOLOGJIA - INVERTER LLOJI I GAZIT - R32 KAPACITETI NE (BTU) - 18000 FUQIA FTOHESE NE (BTU) - 18000 FUQIA NGROHESE NE (BTU) - 18000 KONSUMI ENERGJISE NE FTOHJE (WATT) - 1580(330-2340) KONSUMI ENERGJISE NE NGROHJE (WATT) - 1374(340-2520) KLASA E ENERGJISE - A++/A+++ NIVELI I ZHURMES (DBA) - 53-65 FILTER - POLIFENOLE CAI+FILTER ANION+FILTER VITAMINA C SIPERFAQE REKOMANDUAR MBULIMI - 20-35 m2 FUNKSIONI SMART (WIFI) - JO TEMPERATURA OPTIMALE E AMBJENTIT- TË BRENDSHME:FTOHJE:17-32/NGROHJE:0-30. POSHT:FTOHJE:-15-53/NGROHJE:-20-30. PERMASAT(CM) - TË BRENDSHME: L29.4XGJ91XTH20.6. JASHTË: L60.2XGJ85.3XTH34.9
Në gjendje
112.990 Lekë 79.990 Lekë
Ju kurseni: 33.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Kapaciteti ftohës 7.2 KW · Modaliteti i flladit të butë · Inverter inteligjent · Rrjedha e zgjuar e ajrit · Pastrimi i ajrit · Ndjej funksion · Punon me Google Assistant & Alexa · Kujtesa e pastrimit automatik/pastrimit · Funksioni Turbo · Kohëmatësi 24 orë · Dizajn i thjeshtë i pastër
BrandTAC BTU24000
Në gjendje
28.900 Lekë 18.900 Lekë
Ju kurseni: 10.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Smart TV PO MADHESIA E EKRANIT 43'' TEKNOLOGJIA E PANELIT LED REZOLUCIONI Full HD (1366 x 768) FREKUENCA 100 Hz KONTRASTI Dinamik DEKODERI DVB-T2 HDMI 2
Në gjendje
62.990 Lekë 43.990 Lekë
Ju kurseni: 19.000 Lekë (Përfshirë taksat)
PurColor Procesor Kristal 4K Motion Xcelerator
Në gjendje
59.900 Lekë 27.900 Lekë
Ju kurseni: 32.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Në gjendje
14.990 Lekë 11.500 Lekë
Ju kurseni: 3.490 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA: Rowenta MODELI: RO2913EA KATEGORIA: Fshese me korent PERFORMANCA: 2200 W MOTORRIKE FUQIA : 750 W DEPOZITA E PLUHURIT: Kosh plastik FILTER: Hepa AKSESOR PASTRIMI: Koke 2 ne 1/Aksesor per qoshe & divane GJATESIA E KABLLIT: 7.6...
BrandRowenta NgjyraE kuqe
Në gjendje
31.990 Lekë 24.990 Lekë
Ju kurseni: 7.000 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA MIDEA KODI 6954903810676 MODELI MDRT294FGF02 TIPI I VENDOSJES GJENDJE TE LIRE TIPI I FRIGORIFERIT ME NGRIRJE SIPER KAPACITETI TOTALI 204 L KAPACITETI NGRIRES 40 L KAPACITETI FRESKUES 164 L LLOJI I FTOHJES ME NGRIRJE NGJYRA INOX MATERIALI INOX MATERIALI I RAFTEVE XHAM...
BrandMidea Kapaciteti i Ngriresit40 L
Në gjendje
69.900 Lekë 39.990 Lekë
Ju kurseni: 29.910 Lekë (Përfshirë taksat)
FILTER ANTIBAKTERIALE PO SIPERFAQJA E MBULIMIT 24-28 m2 SISTEMI WIFI JO MARKA OCEAN MODELI AC FIH 12 OC Z FUQIA 12000 BTU GARANCIA 24 MUAJ KLAS ENERGJIE A++ LLOJ I GAZIT R32 NIVELI I ZHURMES 54 dB PERMASAT 77x24x21 CM INVERTER TEKNOLOGJIA MURAL TIPI
BrandOcean BTU12000
Në gjendje
39.900 Lekë 27.900 Lekë
Ju kurseni: 12.000 Lekë (Përfshirë taksat)
teknike MARKA OCEAN MODELI WFO 1061 KAPACITETI LARJE 6 KG ÇELIK INOK SMART PARAPRAHJE PO GARANCI 60 KLASA E ENERGJISË A++ LLOJI I MOTORIT UNIVERSAL NIVELI I ZHURMAVE 58 dB PROG NR. 15 PANALI I KONTROLLIT MEKANIK DIMENSIONET 85CMx45CMx60CM RPM 1000 RPM
BrandOcean Niveli i Zhurmes58 dB
Në gjendje
12.990 Lekë 8.990 Lekë
Ju kurseni: 4.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Tani mund të kurseni kohë në kuzhinën tuaj duke përdorur mikrovalën e Oqeanit. Mundëson shkrirjen e shpejtë të ushqimit. Lehtë për t'u përgatitur ushqim falë 5 niveleve të fuqisë. Kapaciteti: 20 L dhe madhësia e pllakës: 24.5 cm Me 5 nivele fuqie Fuqia e mikrovalës: 700 W...
Në gjendje
2.690 Lekë 1.900 Lekë
Ju kurseni: 790 Lekë (Përfshirë taksat)
Këllëf jastëku prej pambuku, pa butona dhe zinxhir me palosje anash, nuk rrudhet.
BrandVitapur Ngjyra 2Gri
Në gjendje
2.690 Lekë 1.900 Lekë
Ju kurseni: 790 Lekë (Përfshirë taksat)
Këllëf jastëku prej pambuku, pa butona dhe zinxhir me palosje anash, nuk rrudhet.
BrandRubin Ngjyra 2Bezhë
Në gjendje
2.690 Lekë 1.900 Lekë
Ju kurseni: 790 Lekë (Përfshirë taksat)
Këllëf jastëku prej pambuku, pa butona dhe zinxhir me palosje anash, nuk rrudhet.
BrandVitapur Ngjyra 2E gjelbër
Në gjendje
2.690 Lekë 1.900 Lekë
Ju kurseni: 790 Lekë (Përfshirë taksat)
Këllëf jastëku prej pambuku, pa butona dhe zinxhir me palosje anash, nuk rrudhet.
BrandVitapur Ngjyra 2E verdhë
Në gjendje
2.690 Lekë 1.900 Lekë
Ju kurseni: 790 Lekë (Përfshirë taksat)
Këllëf jastëku prej pambuku, pa butona dhe zinxhir me palosje anash, nuk rrudhet.
BrandVitapur Ngjyra 2Rozë
Në gjendje
2.690 Lekë 1.900 Lekë
Ju kurseni: 790 Lekë (Përfshirë taksat)
Këllëf jastëku prej pambuku, pa butona dhe zinxhir me palosje anash, nuk rrudhet.
BrandVitapur Ngjyra 2Mente
Shfaq një produkt tjetër 20
AntiBacterial
BTU
Built in Wifi
Campaign
Cold Storage Volume
Color
Depth

 – 

  • 430
  • 4500
Digital signal format system
Display diagonal
Display resolution
Display technology
energy consumption
Energy efficiency class
Ethernet LAN
HDMI
HDMI ports quantity
Height

 – 

  • 144
  • 4900
Lloji i Frigoriferit
No Frost
Operating system installed
Operating system version
Total volume
Width

 – 

  • 440
  • 4700
Brand
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 0Lekë
  • 79990Lekë
Permasat
Vendor
Kapaciteti