Stilolaps PointVisco blue

130 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 130 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme
Kodi:ST1099/41

Përshkrimi

Stilolaps Rollerball me një formulë dalluese xheli ne bojen e tij.
Një interpretim i STABILO point 88 por me dizajn elegant.
Lëviz shpejt mbi letër duke siguruar nje shkrim sa me te shpejte dhe te sakte .
I pajisur me klip per mbajtje ne xhep.
Maje e fuqishme dhe gjerësia e vijës: 0.5 mm .

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase