Evidenciator STABILO Swing portokalli

100 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 100 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi:ST275/126-8

Përshkrimi

STABILO swing cool Pastel Edition
STABILO swing cool Pastel Edition është një krijim i bukur për per te krijuar linja perfekte nenvizuese ose venie ne pah te rreshtave qe do te lexoni.

Hi-lighter i hollë i xhepit  vjen në 6 ngjyra të bukura delikate pastel dhe ka një maje shume praktike.

Forma e trupit e  hollë e bën të lehtë për ta mbajtur në çdo vend, çantë dore ose xhepi.

6 ngjyrat e shkëlqyera pastelësh të STABILO swing cool Pastel Edition kane nje pamje shume terheqese.

Teknologjia Anti-Dry-STABILO parandalon tharjen e bojes brenda ne produkt edhe nese e le kapakun hequr per nje kohe te gjate dhe lejon te beni nje punë te koncentruar dhe të lumtur.

Maja e pjerrët tërheq linja të gjera, thekson dhe nënvizon pjesë të rëndësishme të dokumenteve tuaja dhe ka gjerësi prej 1mm dhe 4mm.

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase