Bojra uji 12 me lidhjen plastike Stabilo

650 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 650 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: ST168/12-4

Përshkrimi

Bojra uji te markes Stabilo!

Paketimi perbehet nga 12 ngjyra!

Ngjyra potente!

Risia e ketyre bojrave eshte qe kane nje mbajtese plastike qe ndihmon per te mos humbur kapaku!

Praktike ne perdorim per femijet e kopshteve dhe te klasave fillore!

Ergonomike!

Trashesia e majes: Medium!

Cilesi e larte!

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase