Parfume të reja nga Firmat më të njohura (Promovimi ka skaduar)

Bli Parfumin tënd të preferuar me transport ekspres! Të gjitha parfumet janë 100% origjinale dhe me çmimin më të mirë në Shqipëri.

Periudha e promocionit: nga 10.11.2023 te 19.11.2023

Në gjendje
5.048 Lekë 4.290 Lekë
Ju kurseni: 758 Lekë (Përfshirë taksat)
Lëreni parfumin 100% origjinal për burra Joop Homme Wild EDT (125 ml) t'ju befasojë dhe të përcaktoni personalitetin tuaj duke përdorur këtë parfum ekskluziv për burra me një parfum unik, personal. Zbuloni produktet 100% origjinale Joop ! Kapaciteti: 125 ml Lloji: EDT (Eau de...
BrandJoop StatusiNew
Në gjendje
9.139 Lekë 4.187 Lekë
Ju kurseni: 4.952 Lekë (Përfshirë taksat)
Lëreni parfumin 100% origjinal për burra Eternity Calvin Klein EDT t'ju befasojë dhe të përcaktoni personalitetin tuaj duke përdorur këtë parfum ekskluziv për burra me një parfum unik, personal. Zbuloni produktet 100% origjinale Calvin Klein ! Gjinia: Burra Unisex Lloji: EDT...
BrandCalvin Klein Kapaciteti30 ml
Në gjendje
10.007 Lekë 3.585 Lekë
Ju kurseni: 6.422 Lekë (Përfshirë taksat)
Lëreni parfumin 100% origjinal të grave Laura Biagiotti EDT (50 ml) (50 ml) t'ju befasojë dhe të rrisë feminitetin tuaj duke përdorur këtë parfum ekskluziv për gratë me një aromë unike, personale. Zbuloni produktet 100% origjinale Laura Biagiotti ! Gjinia: Zonjë Kapaciteti: 50 ml...
Në gjendje
16.295 Lekë 8.990 Lekë
Ju kurseni: 7.305 Lekë (Përfshirë taksat)
Let the 100% original Men's Perfume Eros Flame Versace EDP surprise you and define your personality using this exclusive men's perfume with a unique, personal perfume. Discover the 100% original Versace products ! Type: EDP (Eau de Parfum) Fragrance Name: Eros Flame
BrandVersace Kapaciteti50 ml
Në gjendje
25.195 Lekë 13.990 Lekë
Ju kurseni: 11.205 Lekë (Përfshirë taksat)
Lejojeni Parfumin 100% origjinal L'Interdit Intense Givenchy EDP (80 ml) t'ju befasojë dhe forconi feminitetin tuaj duke përdorur këtë parfum ekskluziv për femra me një aromë unike, personale. Zbuloni produktet 100% origjinale të Givenchy ! Gjinia: zonjë Unisex Kapaciteti: 80 ml...
BrandGivenchy StatusiNew
Në gjendje
20.015 Lekë 10.490 Lekë
Ju kurseni: 9.525 Lekë (Përfshirë taksat)
Lëreni parfumin 100% origjinal për meshkuj Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso Dolce & Gabbana EDP t'ju befasojë dhe të rrisë feminitetin tuaj duke përdorur këtë parfum ekskluziv për femra me një aromë unike, personale. Zbuloni produktet 100% origjinale të Dolce & Gabbana ! Gjinia:...
BrandDolce & Gabbana Kapaciteti125 ml
Në gjendje
9.900 Lekë 3.999 Lekë
Ju kurseni: 5.901 Lekë (Përfshirë taksat)
Lëreni parfumin 100% origjinal për meshkuj King of Seduction Antonio Banderas EDT (200 ml) (200 ml) t'ju befasojë dhe të përcaktojë personalitetin tuaj duke përdorur këtë parfum ekskluziv për meshkuj me një parfum unik, personal. Zbuloni produktet 100% origjinale të Antonio Banderas !...
BrandAntonio Banderas StatusiI Ri
Në gjendje
16.472 Lekë 8.990 Lekë
Ju kurseni: 7.482 Lekë (Përfshirë taksat)
Lëreni parfumin 100% origjinal të Femrës Light Blue Intense Dolce & Gabbana EDP t'ju befasojë dhe të rrisë feminitetin tuaj duke përdorur këtë parfum ekskluziv për femra me një aromë unike, personale. Zbuloni produktet 100% origjinale të Dolce & Gabbana ! Gjinia: Zonjë Lloji: EDP (Eau...
BrandDolce & Gabbana Kapaciteti50 ml
Në gjendje
9.210 Lekë 6.230 Lekë
Ju kurseni: 2.980 Lekë (Përfshirë taksat)
Lëreni parfumin 100% origjinal të grave Calvin Klein Eternity Flame EDP (100 ml) t'ju befasojë dhe të rrisë feminilitetin tuaj duke përdorur këtë parfum ekskluziv për gratë me një aromë unike, personale. Zbuloni produktet 100% origjinale Calvin Klein ! Kapaciteti: 100 ml Lloji: EDP...
BrandCalvin Klein StatusiNew
Në gjendje
5.588 Lekë 3.900 Lekë
Ju kurseni: 1.688 Lekë (Përfshirë taksat)
Lëreni parfumin 100% origjinal për femra Pour Elle Sensuelle Angel Schlesser EDP (100 ml) t'ju befasojë dhe të rrisë feminitetin tuaj duke përdorur këtë parfum ekskluziv për femra me një aromë unike, personale. Zbuloni produktet 100% origjinale Angel Schlesser ! Kapaciteti: 100 ml...
Në gjendje
14.701 Lekë 10.252 Lekë
Ju kurseni: 4.449 Lekë
Let the 100% original Women's Perfume Ch Carolina Herrera EDT surprise you and boost your femininity using this exclusive women's perfume with a unique, personal scent. Discover the 100% original Carolina Herrera products ! Gender: Lady Type: EDT (Eau de Toilette)
BrandCarolina Herrera Kapaciteti50 ml
Jashtë stokut
18.598 Lekë 10.761 Lekë
Ju kurseni: 7.837 Lekë (Përfshirë taksat)
Lëreni parfumin 100% origjinal të grave Narciso Rodriguez For Her Narciso Rodriguez EDP t'ju befasojë dhe të rrisë feminilitetin tuaj duke përdorur këtë parfum ekskluziv për gratë me një aromë unike, personale. Zbuloni produktet 100% origjinale Narciso Rodriguez ! Gjinia: Zonjë Lloji:...
BrandNarciso Rodriguez Kapaciteti50 ml
Jashtë stokut
11.439 Lekë 6.190 Lekë
Ju kurseni: 5.249 Lekë (Përfshirë taksat)
Lëreni parfumin 100% origjinal të grave Calvin Klein Eternity EDP (50 ml) t'ju befasojë dhe të rrisë feminitetin tuaj duke përdorur këtë parfum ekskluziv për gratë me një aromë unike, personale. Zbuloni produktet 100% origjinale Calvin Klein ! Gjinia: Zonjë Kapaciteti: 50 ml Emri...
BrandCalvin Klein StatusiNew
Jashtë stokut
12.723 Lekë 5.690 Lekë
Ju kurseni: 7.033 Lekë (Përfshirë taksat)
Lëreni parfumin 100% origjinal për burra Legend Montblanc EDP t'ju befasojë dhe përcaktoni personalitetin tuaj duke përdorur këtë parfum ekskluziv për burra me një parfum unik, personal. Zbuloni produktet 100% origjinale Montblanc ! Gjinia: Burra Emri i parfumit: Legend Lloji: edp
BrandMont Blanc Kapaciteti50 ml
Jashtë stokut
4.251 Lekë 3.300 Lekë
Ju kurseni: 951 Lekë (Përfshirë taksat)
Stick Deodorant Legend Montblanc (75 g) është një produkt ekskluziv, me cilësi të lartë për kujdesin e trupit. Nëse jeni duke kërkuar për produktet më të mira të higjienës personale, produktet 100% origjinale Montblanc janë pikërisht ato që kërkoni. Gjinia: Burra Kapaciteti: 75 g
BrandMont Blanc StatusiI Ri
Jashtë stokut
13.992 Lekë 3.990 Lekë
Ju kurseni: 10.002 Lekë
Let the 100% original Men's Perfume Cool Water Davidoff EDT surprise you and define your personality using this exclusive men's perfume with a unique, personal perfume. Discover the 100% original Davidoff products ! Gender: Men Unisex Type: EDT (Eau de Toilette) Fragrance Name:...
BrandDavidoff Kapaciteti75 ml
Jashtë stokut
6.022 Lekë 2.990 Lekë
Ju kurseni: 3.032 Lekë (Përfshirë taksat)
The Stick Deodorant Boss Bottled Hugo Boss-boss (70 g) is an exclusive, top-quality product for body care. If you are looking for the best personal hygiene products, the 100 % original Hugo Boss-boss products are just what you’re looking for. Gender: Men Capacity: 70 g
BrandHugo Boss StatusiNew
Jashtë stokut
16.472 Lekë 6.390 Lekë
Ju kurseni: 10.082 Lekë (Përfshirë taksat)
Lëreni parfumin 100% origjinal të grave Jimmy Choo Fever (60 ml) t'ju befasojë dhe të rrisë feminitetin tuaj duke përdorur këtë parfum ekskluziv për gratë me një aromë unike, personale. Zbuloni produktet 100% origjinale të Jimmy Choo ! Gjinia: Zonjë Kapaciteti: 60 ml Lloji: EDP (Eau...
BrandJimmy Choo StatusiNew
Jashtë stokut
15.622 Lekë 9.990 Lekë
Ju kurseni: 5.632 Lekë (Përfshirë taksat)
Let the 100% original Women's Perfume Narciso Rodriguez For Her Narciso Rodriguez EDT surprise you and boost your femininity using this exclusive women's perfume with a unique, personal scent. Discover the 100% original Narciso Rodriguez products ! Gender: Lady Unisex Type: EDT...
BrandNarciso Rodriguez Kapaciteti50 ml
Jashtë stokut
6.620 Lekë 4.150 Lekë
Ju kurseni: 2.470 Lekë
Campaign
Depth

 – 

  • 3.5
  • 14.2
Height

 – 

  • 5
  • 18.2
Width

 – 

  • 3
  • 12
Brand
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 2990Lekë
  • 13990Lekë
Vendor
Kapaciteti
Condition