Set me forma per plasteline Nova Color

550 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 550 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: NC850

Përshkrimi

Set me forma per plasteline!

Marka: Nova Color!

Seti perbehet nga 15 cope forma te ndryshme per plastelina!

Set kreativ dhe argetues!

Nxit dhe stimulon imagjinaten dhe kreativitetin e femijes tuaj!

E rekomandueshme per femije mbi moshen 3 vjec!

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase