Heat Brush Muster Ionika

S4256427
1.406 Lekë
2.834 Lekë
(Përfshirë taksat) Ju kurseni: 1.428 Lekë
Në gjendje
Çmimi në pikë: 1406 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona

Përshkrimi

Dëshironi të përmirësoni imazhin tuaj dhe të nxirrni në pah bukurinë tuaj? Atëherë Heat Brush Muster Ionika do t'ju ndihmojë të arrini qëllimet tuaja! Shijoni përfitimet dhe avantazhet e produkteve Muster dhe aksesorëve të tjerë të parukierisë nga markat 100% origjinale .


  • Karakteristikat: Termike
  • Lloji: Furçë ngrohëse
  • Ngjyra: Argjend
  • Kapaciteti: 1 pc

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase