Pako: 4x Vitaminat e Flokëve Për Femra IvyBears

4xIBS002
7.837 Lekë
11.196 Lekë
(Përfshirë taksat) Ju kurseni: 3.359 Lekë
Në gjendje

Produkt që rrit volumin dhe bukurinë e flokut tuaj!

Trajtimi 4 mujor

Çmimi në pikë:
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
 • — 12 muaj garanci
 • — Njoftimi me postë elektronike
 • — Kthimi dhe ndërrimi
 • — Kujdesi më i mirë për klientët 
 • — Çmimi më i mirë
Gjeni të ngjashme

I bën flokët tuaj me shkëlqim dhe të bukur!

Përmban doza të larta të biotinës, acidit folik dhe disa vitaminave thelbësore për rritjen e flokëve të shëndetshëm.

Dhe gjëja më e mrekullueshme është se këto vitamina gjithashtu forcojnë thonjtë tuaj.


Produkt që rrit volumin dhe bukurinë e flokut tuaj!

Flokë të bukur, rrezatues!

Vitaminat e flokëve IVYBEARS® për femra janë të mbushura me biotinë, acid folik dhe zink. Përveç kësaj, vitaminay ivy bears  përmbajnë vitamina kyçe si A, C, D, E, B5, B6 dhe B12, të cilat sigurojnë flokë të bukur, me shkëlqim dhe të fortë dhe kontribuojnë në rritjen e shpejtë të flokëve të shëndetshëm.

Të gjithë lëndët ushqyese të këtyre vitaminave nevojiten për mirëmbajtjen dhe rritjen e flokëve të shëndetshëm. Kështu, flokët furnizohen në mënyrë optimale çdo ditë me mineralet dhe vitaminat e duhura dhe janë në formë të mirë!

Gjëja më e mirë gjithashtu që duhet të dini është se ato forcojnë edhe thonjtë. Arinjtë e shijshëm i japin flokëve tuaj energji shtesë, përmirësojnë në mënyrë të qëndrueshme rritjen e shëndetshme të flokëve dhe i japin shkëlqim dhe forcë.

Zhvilluar nga ekspertët e bukurisë

Formula komplekse e vitaminave Ivybears është zhvilluar shkencërisht nga ekspertë të flokëve dhe bukurisë, për të përmirësuar flokët e grave. Gjithashtu është prodhuar nën kontrolle të rrepta në Gjermani.

Natyrale e shijshme

Vitaminat kanë shije natyrale, vegan, pa ngjyra dhe shije artificiale të shtuara dhe pa dioksid titani. Arinjtë e shijshëm të gomës shijojnë si një përzierje frutash e manave.

Përdorimi

IVYBEARS® VITAMINAT PËR FLOKËT E GRAVE duhet të merren rregullisht dhe për një periudhë të gjatë kohore. Dy arinj në ditë janë të mjaftueshëm për të forcuar flokët. Një paketë IVYBEARS® përmban 150 g / 60 copë dhe për këtë arsye është e mjaftueshme për një kurs trajtimi njëmujor.

Lëndët ushqyese

Flokët e grave IVYBEARS® përmbajnë biotinë, acid folik dhe zink. Përveç kësaj, arinjtë përmbajnë vitaminat kryesore A, C, D, E, B5, B6 dhe B12. Të gjitha lëndët ushqyese të arinjve nevojiten për mirëmbajtjen dhe rritjen e flokëve të shëndetshëm. Kështu që flokët tuaj furnizohen në mënyrë optimale me mineralet dhe vitaminat e duhura çdo ditë dhe janë në formë të mirë!

Përbërësit

Ato përmbajnë shumë biotinë, acid folik dhe vitamina kyçe si vitamina C, të cilat ofrojnë flokë të bukur, me shkëlqim dhe të fortë dhe ndihmojnë në rritjen e shpejtë dhe të shëndetshme të flokëve.

Përfitimet

 • 100% Made in Germany - zhvilluar dhe prodhuar në Gjermani
 • Pa dioksid titani
 • 100% vegan
 • Zhvilluar së bashku me ekspertë të shëndetit dhe bukurisë
 • Recetë natyrale dhe e shijshme - pa aditivë artificialë
 • Pa gluten, pa laktozë, pa soje, pa sorbitol, hallall dhe kosher
 • E certifikuar dhe miratuar nga BE
 • përbërës të formuluar në Gjermani dhe të miratuar nga Ministria Federale Gjermane e Ushqimit dhe Shëndetësisë.


Brand
IvyBears
Gjej të ngjashme

Nuk u gjet asnjë koment

Produkte që mund të Interesojnë
 • Shitesit me te mire
 • Më të kërkuarat
Transport falas
Kurse 30%
ivybears-logo
Në gjendje
11.196 Lekë 7.837 Lekë
Ju kurseni: 3.359 Lekë (Përfshirë taksat)
Transport falas
Kurse 30%
ivybears-logo
Në gjendje
11.196 Lekë 7.837 Lekë
Ju kurseni: 3.359 Lekë (Përfshirë taksat)
Transport falas
Kurse 30%
ivybears-logo
Në gjendje
11.196 Lekë 7.837 Lekë
Ju kurseni: 3.359 Lekë (Përfshirë taksat)
Në gjendje
2.799 Lekë
(Përfshirë taksat)
Transport falas
ivybears-logo
Në gjendje
2.799 Lekë
(Përfshirë taksat)
Transport falas
ivybears-logo
Në gjendje
2.799 Lekë
(Përfshirë taksat)
Transport falas
ivybears-logo
Në gjendje
2.799 Lekë
(Përfshirë taksat)