Ivybears - Bli 1, Merr 1 (Promovimi ka skaduar)

Bli 1 shishe IvyBears dhe përfito të dytën falas!

Periudha e promocionit: nga 11.12.2023 te 29.02.2024

(Vlersimet: 1)
5
Në gjendje
2.799 Lekë
(Përfshirë taksat)
Nxitja juaj e bukurisë për flokët tuaj! 1 BISHEN = KURS TRAJTIMI 1 MUJOR, 60 copë.
Transport falas
ivybears-logo
(Vlersimet: 1)
5
Në gjendje
2.790 Lekë
(Përfshirë taksat)
IVYBEARS® Superpower kids përmban vitamina A, B6, C, D2, E, riboflavin dhe më shumë, të formuluara për të mbushur boshllëkun e lëndëve ushqyese dhe për të ndihmuar fëmijët të plotësojnë nevojat e tyre ditore për lëndë ushqyese.
Transport falas
(Vlersimet: 1)
5
Në gjendje
2.790 Lekë
(Përfshirë taksat)
100% Made in Germany - zhvilluar dhe prodhuar në Gjermani E re: Pa dioksid titani I zhvilluar së bashku me ekspertë Formulë natyrale e shijshme - pa aditivë artificialë, pa konservues të shtuar, ngjyra dhe shije artificiale Pa gluten, pa laktozë, pa soje, pa sorbitol, pa OMGJ, certifikuar dhe miratuar nga BE përbërës të formuluar në Gjermani dhe të miratuar nga Ministria Federale Gjermane e Ushqimit dhe Shëndetësisë.
Transport falas
ivybears-logo
(Vlersimet: 1)
5
Në gjendje
2.790 Lekë
(Përfshirë taksat)
Formulari kompleks është zhvilluar dhe prodhuar sipas standardeve të larta të cilësisë në bashkëpunim me ekspertë të bukurisë dhe shëndetit. IvyBears® janë 100% të prodhuara në Gjermani dhe i nënshtrohen kontrolleve të rrepta. Të gjitha produktet tona janë të certifikuara nga BE të lëshuara nga Ministria Federale Gjermane për të ushqyerit dhe shëndetin.
Me porosi
2.799 Lekë
(Përfshirë taksat)
Ndihmon ekuilibrin tuaj personal! Në faza stresuese të jetës! Përmban laktium, L-theanine dhe balsam limoni për të reduktuar simptomat e stresit. 1 Shishe = KURS TRAJTIMI 1 MUJOR, 60 copë.
Me porosi
2.799 Lekë
(Përfshirë taksat)
Jepini lëkurës tuaj një faktor wow! 1 BISHEN = KURS TRAJTIMI 1 MUJOR, 60 copë.
Kategoritë
Campaign
Brand
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 2790Lekë
  • 2799Lekë
Vendor