Transport Falas + Dhuratë

Fito dy herë me SuperMart!
Blini të paktën 10.000 LEKE produkte të fushatës dhe do të përfitoni dërgesë falas dhe 1 shishe IvyBears Vitaminat e Flokëve të Grave
*Dorëzimi dhe dhurata falas do të shfaqen në karrocë

Promocionet skadojnë për:

Periudha e promocionit: nga 01.11.2023 te 30.11.2023

(Vlersimet: 1)
5
Në gjendje
2.799 Lekë 1.679 Lekë
Ju kurseni: 1.120 Lekë (Përfshirë taksat)
Nxitja juaj e bukurisë për flokët tuaj! 1 BISHEN = KURS TRAJTIMI 1 MUJOR, 60 copë.
Në gjendje
2.799 Lekë 1.679 Lekë
Ju kurseni: 1.120 Lekë (Përfshirë taksat)
Jepini lëkurës tuaj një faktor wow! 1 BISHEN = KURS TRAJTIMI 1 MUJOR, 60 copë.
(Vlersimet: 1)
5
Në gjendje
1.668 Lekë 917 Lekë
Ju kurseni: 751 Lekë
Suplement ushqimor multivitamin në paketë shkop që mund të ngrihet edhe në ngrirje dhe të konsumohet si një kokosh i shijshëm! Ideale për fëmijë dhe të rritur! PËRBËRËSIT AKTIV: Vitamina B1, B2, B6, B12, Acerola, Zink dhe Biotinë FUNKSIONI: Kontribuon në metabolizmin normal të...
Në gjendje
30.509 Lekë 1.990 Lekë
Ju kurseni: 28.519 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse ju pëlqen të tregoni modën më të fundit dhe komplementet dhe aksesorët janë jetik për pamjen tuaj, mos i humbisni syzet e diellit për meshkuj Time Force TF40003 (Ø 66 mm) ! Tregoni markat më të mira të syzeve të diellit . Ngjyrë: E zezë E zezë Materiali: Plastike Ura:...
BrandForca e Kohës StatusiNew
(Vlersimet: 1)
5
Në gjendje
2.790 Lekë 1.674 Lekë
Ju kurseni: 1.116 Lekë (Përfshirë taksat)
IVYBEARS® Superpower kids përmban vitamina A, B6, C, D2, E, riboflavin dhe më shumë, të formuluara për të mbushur boshllëkun e lëndëve ushqyese dhe për të ndihmuar fëmijët të plotësojnë nevojat e tyre ditore për lëndë ushqyese.
Në gjendje
13.240 Lekë 5.500 Lekë
Ju kurseni: 7.740 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse ju pëlqen të tregoni modën më të fundit dhe komplementet dhe aksesorët janë jetik për pamjen tuaj, mos i humbisni syzet e diellit për meshkuj Polaroid PLD6131S ø 57 mm ! Tregoni markat më të mira të syzeve të diellit . Materiali: Metal Ngjyra: Artë Ura: 20 mm Këmbët:...
BrandPolaroid StatusiNew
Në gjendje
2.220 Lekë 1.221 Lekë
Ju kurseni: 999 Lekë (Përfshirë taksat)
Pije pastruese drenuese e bazuar në ekstrakte bimore të dobishme për nxitjen e funksioneve detoksifikuese të trupit dhe metabolizmin e lëndëve ushqyese. PËRBËRËSIT AKTIV: Ananasi, Centella, Galega, Angjinarja, Mështekna, Luleradhiqja. FUNKSIONALITET: kullues i lëngshëm, nxit kullimin dhe metabolizmin normal. pa sheqerna të shtuara, ngjyra. Pa gluten - I përshtatshëm për shishe Vegans 500 ml
BrandBottega di LungaVita Product LineSuperDren
Në gjendje
2.712 Lekë 1.899 Lekë
Ju kurseni: 813 Lekë (Përfshirë taksat)
Dëshironi të tregoni një nxirje spektakolare duke u kujdesur për lëkurën tuaj? Atëherë kremi kundër diellit kundër njollave kafe me shumë mbrojtje Babaria Spf 50+ (50 ml) është ajo që po kërkoni! Tani mund të shijoni kremin e diellit Babaria dhe kremra të tjerë për rrezitje ose vajra...
BrandBabaria StatusiNew
Në gjendje
36.457 Lekë 9.360 Lekë
Ju kurseni: 27.097 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse ju pëlqen të tregoni modën më të fundit dhe komplementet dhe aksesorët janë jetik për pamjen tuaj, mos humbisni syzet e diellit për femra Swarovski SK-0127-01B (ø 54 mm) ! Tregoni markat më të mira të syzeve të diellit . Gjinia: Zonjë Materiali: Plastike Ngjyrë: E zezë...
BrandSwarovski StatusiNew
Në gjendje
2.220 Lekë 1.221 Lekë
Ju kurseni: 999 Lekë (Përfshirë taksat)
Suplementi dietik kullues dhe pastrues i dobishëm për funksionin e mikroqarkullimit stimulon kullimin e lëngjeve të trupit. Pa sheqerna të shtuara. PARIMI AKTIV: Boronica, gjembaku i qumështit, luleradhiqe, çaji jeshil, mështekna, centella, tërfili i ëmbël, rrushi, kurkuma, rutina. FUNKSIONALITETI: kullimi pa sheqerna të shtuara. Pa natrium, laktozë, sheqerna të shtuar dhe ngjyrues. Pa gluten - I përshtatshëm për veganët
BrandBottega di LungaVita Product LineSuperDren
Në gjendje
2.100 Lekë 1.155 Lekë
Ju kurseni: 945 Lekë (Përfshirë taksat)
Paketa praktike me shkopinj e pasur me ekstrakte të pastra të cassia nomane, mate yerba, guaranà, çaj jeshil dhe cola, ideale për të ngadalësuar përthithjen e yndyrave dhe për t'u kthyer në formën tonë. Ndihmës i strategjisë për të luftuar mbipeshën. PARIMI AKTIV: Cassia nomane, çaj jeshil, fruta Garcinia, fara guarana FUNKSIONALITETI: Luftoni celulitin dhe yndyrnat.
BrandBottega di LungaVita Product LineSuperDren Quasi Zero
(Vlersimet: 1)
5
Në gjendje
2.790 Lekë 1.674 Lekë
Ju kurseni: 1.116 Lekë (Përfshirë taksat)
Formulari kompleks është zhvilluar dhe prodhuar sipas standardeve të larta të cilësisë në bashkëpunim me ekspertë të bukurisë dhe shëndetit. IvyBears® janë 100% të prodhuara në Gjermani dhe i nënshtrohen kontrolleve të rrepta. Të gjitha produktet tona janë të certifikuara nga BE të lëshuara nga Ministria Federale Gjermane për të ushqyerit dhe shëndetin.
(Vlersimet: 1)
5
Në gjendje
2.790 Lekë 1.674 Lekë
Ju kurseni: 1.116 Lekë (Përfshirë taksat)
100% Made in Germany - zhvilluar dhe prodhuar në Gjermani E re: Pa dioksid titani I zhvilluar së bashku me ekspertë Formulë natyrale e shijshme - pa aditivë artificialë, pa konservues të shtuar, ngjyra dhe shije artificiale Pa gluten, pa laktozë, pa soje, pa sorbitol, pa OMGJ, certifikuar dhe miratuar nga BE përbërës të formuluar në Gjermani dhe të miratuar nga Ministria Federale Gjermane e Ushqimit dhe Shëndetësisë.
Në gjendje
2.460 Lekë 1.353 Lekë
Ju kurseni: 1.107 Lekë (Përfshirë taksat)
Efekt pastrues dhe dobësues me bioflavonoidet e grejpfrutit (naringenin dhe esperina) të grejpfrutit rozë. I përshtatshëm për riformësim, në rast të mbipeshës, ruajtjes së yndyrës dhe problemeve të celulitit. PARIMI AKTIV: grejpfrut me bojë, mollë, gjembaç qumështi, curcuma longa, çaj jeshil, angjinarja, luleradhiqe. FUNKSIONALITET: i dobishëm për humbjen e peshës dhe problemet e celulitit.
BrandBottega di LungaVita Product LineSuperDren
Në gjendje
1.860 Lekë 1.023 Lekë
Ju kurseni: 837 Lekë (Përfshirë taksat)
Një minipije, me përmbajtje fitoterapeutike, me efekt kullues dhe pastrues dhe një shije të këndshme të Myrtusit. Kundër mbajtjes së ujit dhe ënjtjes, kontrollon përgjigjen e tretjes dhe kalimin e mirë të zorrëve. E dobishme në prani të streseve dhe tendosjeve të jetës së përditshme. PARIMI AKTIV: gjethet e thuprës, lulet e hibiskut, frutat e manaferrës së zezë, gjethet e angjinares, gjembaku i qumështit, kurkuma, gjethet e çajit jeshil, gjethet e koprës, mërsina mesdhetare, fibra e tretshme prebiotike. FUNKSIONALITET: Detox.
BrandBottega di LungaVita Product LineSuperDren Quasi Zero
Në gjendje
19.764 Lekë 5.500 Lekë
Ju kurseni: 14.264 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse ju pëlqen të tregoni modën më të fundit dhe komplementet dhe aksesorët janë jetik për pamjen tuaj, mos i humbisni syzet e diellit për burra Gant GA70345820C (ø 58 mm) ! Tregoni markat më të mira të syzeve të diellit . Ngjyra: Gri Materiali: Acetat Ura: 17 mm Këmbët: 140...
BrandGant StatusiNew
Në gjendje
2.303 Lekë 1.870 Lekë
Ju kurseni: 433 Lekë (Përfshirë taksat)
Dëshironi të tregoni një nxirje spektakolare duke u kujdesur për lëkurën tuaj? Atëherë kremi diellor Sublime Sun L'Oreal Make Up Spf 30 (75 ml) 30 (75 ml) është ajo që po kërkoni! Tani mund të shijoni kremin e diellit L'Oreal Make Up dhe kremra të tjerë për rrezitje ose vajra dielli nga...
Në gjendje
4.015 Lekë 3.200 Lekë
Ju kurseni: 815 Lekë (Përfshirë taksat)
Dëshironi të bëni dhuratë një set parfumesh apo kozmetike ? Set banje IDC Institute Beauty Flowers Aroma me lule 9 Copë 100% origjinale , kjo është një paketë ekskluzive, ideale si një dhuratë e vogël për familjen ose miqtë. Mos humbisni produktet 100% origjinale IDC Institute ! Gjinia:...
BrandInstituti IDC StatusiNew
Në gjendje
1.800 Lekë 990 Lekë
Ju kurseni: 810 Lekë (Përfshirë taksat)
Një ndihmës shumë efektiv në rast të fryrjes së barkut, problemeve me tretjen, pranisë së gazit në zorrë, me bazë angjelikën, anise, kopër dhe xhenxhefil. PARIMI AKTIV: Ekstrakti i Angelica, ekstrakti i frutave të anise, farat e koprës, ekstrakti i xhenxhefilit, vitamina B5. FUNKSIONALITETI: Zvogëlon ndjenjën e ënjtjes.
BrandBottega di LungaVita Product LineSuperDren
Në gjendje
2.460 Lekë 1.353 Lekë
Ju kurseni: 1.107 Lekë (Përfshirë taksat)
Me lëngun e papajas, zvogëlon fryrjen, nxit tretjen dhe e rregullon atë me enzimat proteolitike të papajas. PARIMI AKTIV: mollë, florizin, lëng papaja, gjembaç i qumështit, curcuma longa, çaj jeshil, angjinarja, luleradhiqe, thupër. FUNKSIONALITETI: i dobishëm në rast të mënyrës së jetesës së ulur dhe problemeve me tretjen.
BrandBottega di LungaVita Product LineSuperDren
Shfaq një produkt tjetër 20
AntiBacterial
BTU
Campaign
Cold Storage Volume
  Shfaq të gjitha (11)
Color
Depth

 – 

 • 3
 • 7500
energy consumption
Energy efficiency class
Height

 – 

 • 10
 • 17900
Lloji i Frigoriferit
No Frost
Product Line
Total volume
  Shfaq të gjitha (16)
Width

 – 

 • 8
 • 9000
Brand
Cmimi

Lekë  –  Lekë

 • 390Lekë
 • 108000Lekë
Vendor
Kapaciteti