Offers for AirBnB

Promotions expires within:

Promotion period: from 06.11.2023 to 10.12.2023

In stock
112.990 Lekë 79.990 Lekë
You save: 33.000 Lekë (Including tax)
7.2KW Cooling Capacity · Gentle Breeze Mode · Smart Inverter · Smart Airflow · Air Purification · I Feel Function · Works With Google Assistant & Alexa · Auto-Clean / Clean Reminder · Turbo Function · 24Hr Timer · Easy Clean Design
BrandTAC BTU24000
In stock
28.900 Lekë 18.900 Lekë
You save: 10.000 Lekë (Including tax)
Smart TV PO MADHESIA E EKRANIT 43'' TEKNOLOGJIA E PANELIT LED REZOLUCIONI Full HD (1366 x 768) FREKUENCA 100 Hz KONTRASTI Dinamik DEKODERI DVB-T2 HDMI 2
In stock
62.990 Lekë 43.990 Lekë
You save: 19.000 Lekë (Including tax)
PurColor Crystal Processor 4K Motion Xcelerator
In stock
59.900 Lekë 27.900 Lekë
You save: 32.000 Lekë (Including tax)
In stock
14.990 Lekë 11.500 Lekë
You save: 3.490 Lekë (Including tax)
MARKA:  Rowenta MODELI:  RO2913EA KATEGORIA:  Fshese me korent PERFORMANCA:  2200 W FUQIA MOTORRIKE    :  750 W DEPOZITA E PLUHURIT:  Kosh plastik FILTER:  Hepa AKSESOR PASTRIMI:  Koke 2 ne 1/Aksesor per qoshe...
BrandRowenta NgjyraE kuqe
In stock
31.990 Lekë 24.990 Lekë
You save: 7.000 Lekë (Including tax)
MARKA MIDEA KODI 6954903810676 MODELI MDRT294FGF02 TIPI I VENDOSJES GJENDJE TE LIRE TIPI I FRIGORIFERIT ME NGRIRJE SIPER KAPACITETI TOTAL 204 L KAPACITETI NGRIRES 40 L KAPACITETI FRESKUES 164 L LLOJI I FTOHJES ME NGRIRJE NGJYRA INOX MATERIALI INOX MATERIALI I RAFTEVE XHAM NDERRIMI I HAPJES SE...
BrandMidea Cold Storage Volume164
In stock
69.900 Lekë 39.990 Lekë
You save: 29.910 Lekë (Including tax)
FILTER ANTIBAKTERIALE PO SIPERFAQJA E MBULIMIT 24-28 m2 SISTEM WIFI JO MARKA OCEAN MODELI AC FIH 12 OC Z FUQIA 12000 BTU GARANCIA 24 MUAJ KLAS ENERGJIE A++ LLOJ I GAZIT R32 NIVELI I ZHURMES 54 dB PERMASAT 77x24x21 CM TEKNOLOGJIA INVERTER TIPI MURAL
BrandOcean BTU12000
In stock
39.900 Lekë 27.900 Lekë
You save: 12.000 Lekë (Including tax)
Technical OCEAN BRAND WFO MODEL 1061 WASHING CAPACITY 6 KG SMART STAINLESS STEEL PREWASHING YES WARRANTY 60 ENERGY CLASS A++ UNIVERSAL ENGINE TYPE NOISE LEVEL 58 dB PROG NO. 15 MECHANICAL CONTROL PANEL DIMENSIONS 85CMx45CMx60CM RPM 1000 RPM
BrandOcean Niveli i Zhurmes58 dB
In stock
12.990 Lekë 8.990 Lekë
You save: 4.000 Lekë (Including tax)
Now you can save time in your kitchen by using the Ocean microwave. Enables fast melting of food. Easy to prepare food thanks to 5 power levels. Capacity: 20 L and plate size: 24.5 cm With 5 power levels Microwave power: 700 W Maximum cooking time: 30 min Technical...
In stock
2.690 Lekë 1.900 Lekë
You save: 790 Lekë (Including tax)
Këllëf jastëku prej pambuku, pa butona dhe zinxhir me palosje anash, nuk rrudhet.
BrandVitapur Color2Gri
In stock
2.690 Lekë 1.900 Lekë
You save: 790 Lekë (Including tax)
Këllëf jastëku prej pambuku, pa butona dhe zinxhir me palosje anash, nuk rrudhet.
BrandRubin Color2Bezhë
In stock
2.690 Lekë 1.900 Lekë
You save: 790 Lekë (Including tax)
Këllëf jastëku prej pambuku, pa butona dhe zinxhir me palosje anash, nuk rrudhet.
BrandVitapur Color2E verdhë
In stock
2.690 Lekë 1.900 Lekë
You save: 790 Lekë (Including tax)
Këllëf jastëku prej pambuku, pa butona dhe zinxhir me palosje anash, nuk rrudhet.
BrandVitapur Color2E gjelbër
In stock
44.990 Lekë 26.990 Lekë
You save: 18.000 Lekë (Including tax)
MARKA TCL KODI  6931084732461 MODELI TAC-09CHSD/XA73I TIPI SPLIT TEKNOLOGJIA INVERTER LLOJI I GAZIT R32 KAPACITETI NE (BTU) 9000 FUQIA FTOHESE NE (BTU) 10000 FUQIA NGROHESE NE (BTU) 9000 KONSUMI ENERGJISE NE FTOHJE (WATT) 350-900 W KONSUMI ENERGJISE NE NGROHJE (WATT) 400-1000 W KLASA E ENERGJISE A++ NIVELI I ZHURMES (DBA) 50/60 dB EKRAN LED PO FILTER POLIFENOLE CAI+FILTER ANION+FILTER VITAMINA C SIPERFAQE REKOMANDUAR MBULIMI 16-20 m² FUNKSIONI SMART (WIFI) JO PERMASAT L 25.5 X GJ 69.8 X TH 19 CM GARANCIA 24 MUAJ
BrandTCL BTU9000
In stock
2.690 Lekë 1.900 Lekë
You save: 790 Lekë (Including tax)
Këllëf jastëku prej pambuku, pa butona dhe zinxhir me palosje anash, nuk rrudhet.
BrandVitapur Color2Rozë
In stock
2.690 Lekë 1.900 Lekë
You save: 790 Lekë (Including tax)
Këllëf jastëku prej pambuku, pa butona dhe zinxhir me palosje anash, nuk rrudhet.
BrandVitapur Color2Mente
In stock
8.990 Lekë 6.990 Lekë
You save: 2.000 Lekë (Including tax)
Marka : FUEGO Shtrydhese per kokerr te plote te frutes : PO Fuqia shtrydhese (Watt) : 800 Kapaciteti i kontenierit te tulit te frutes : 2 L Gote shtese per lengun : PO Kapaciteti i gotes se lengut : 1 L Pjeset mund te lahen ne...
In stock
13.990 Lekë 10.990 Lekë
You save: 3.000 Lekë (Including tax)
MARKA :  ELEKTRA KODI :  5301000553196 MODELI :  EF-WM05010MWH KLASA E ENERGJISE :   A+ KAPACITETI TOTAL:  39 L LLOJI I FTOHJES:  NGRIRJE E LEHTE KONTROLLI: MEKANIK KOMPRESORI: NORMAL NGJYRA: E BARDHE NIVELI I ZHURMES (DBA): 42 dB PERMASAT: L 49.3 /GJ 47.4 /TH 44.6 CM GARANCIA: 24 MUAJ
BrandElektra No Frostlow frost
In stock
21.900 Lekë 12.990 Lekë
You save: 8.910 Lekë (Including tax)
Brendi Fobem Modeli i Produktit TELEVIZOR FOBEM MT32ES2000 | 32" LED HD SMART TV ANDROID Madhësia e ekranit 32" - 81 cm Tipi i panelit LED Tiparet e fotografisë - Rezolucioni HD - 1366 x 768p Indeksi i përformancës së fotografisë 60 Hz Ambilight - Smart TV Yes Sistemi Operativ Android Tiparet e smart TVs Wifi Yes Bluetooth Yes Tiparet e zërimit Output power (RMS) 20 W Tipare tjera DVB-S2 + T2 + C, Android 11 Portet HDMI, Composite picture input, PC audio input, A/V input, USB input, Aux, Composite audio output, Caoxial audio output, CI+
BrandFobem Display diagonal32"
In stock
1.790 Lekë 1.400 Lekë
You save: 390 Lekë (Including tax)
Çarçaf pambuku joga, i zbukuruar me elastik përgjatë skajeve, buzë anësore më të lartë që parandalon rrëshqitjen e çarçafit, nuk rrudhet.
BrandVitapur Color2Gri
Show another 20 products
AntiBacterial
BTU
Built in Wifi
Campaign
Cold Storage Volume
Color
Depth

 – 

  • 430
  • 4500
Display resolution
Display technology
energy consumption
Energy efficiency class
Ethernet LAN
HDMI ports quantity
Height

 – 

  • 144
  • 4900
Lloji i Frigoriferit
No Frost
Operating system installed
Total volume
Width

 – 

  • 440
  • 4700
Brand
    Show all (26)
Price

Lekë  –  Lekë

  • 700Lekë
  • 79990Lekë
Size
Vendor
Capacity