Black Friday - Zbritje deri në 71%

Ofertat e Black Friday kanë mbërritur në Supermart! Nxitoni, promocioni është i vlefshëm vetëm për një kohë të limituar!

✅2000L CashBack me iute, përdorni kodin: iute2000
✅Çmimet më të mira në treg
✅Transport ekspres - 1-4 orë në Tiranë
✅Mundësi blerje me këste duke filluar nga 0% interes
✅Produkte 100% Origjinale
✅Markat më të njohura

Perfito 2000 Leke ulje ekstra duke perdorur kodin iute2000!
✅zbritja do të aplikohet duke porositur produkte në çdo kategori
✅porosia totale duhet të jetë 20,000 lekë ose më shumë
✅zgjidh metodën e pagesës me iute
✅përdor kodin e zbritjes:iute2000 kur të jeni në perfundim të porosisë
✅përfito 2000 lekë zbritje shtesë

Periudha e promocionit: nga 16.11.2023 te 30.11.2023

Në gjendje
1.390 Lekë 890 Lekë
Ju kurseni: 500 Lekë (Përfshirë taksat)
Në gjendje
35.990 Lekë 16.990 Lekë
Ju kurseni: 19.000 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA - ELEKTRA MODELI - ET-43FHDVS-T2S2 LLOJI I PANELIT - LED MADHESIA E PANELIT - 43 REZOLUCIONI - 1920*1080 MARRESI INTEGRUAR - DVB-T2/C/S2 SMART TV - PO SISTEMI OPERATIV - ANDROID 13.0 WIRELESS I INTEGRUAR - Po TIPI PANELIT - SHESHTE MODULI - CI HDMI / USB - Po DALJE...
BrandElektra Diagonalja e shfaqjes43
Në gjendje
22.990 Lekë 10.490 Lekë
Ju kurseni: 12.500 Lekë (Përfshirë taksat)
Përjetoni argëtimin si kurrë më parë me TV 32 Fuego 32EL610ANDT 32" LED HD Smart TV – Porta juaj për shikimin inteligjent dhe me definicion të lartë! Pamje të gjalla HD: Zhytuni në pamjet mahnitëse HD në ekranin e qartë LED 32 inç. Pavarësisht nëse jeni duke ndjekur shfaqjet tuaja të...
BrandFuego Diagonalja e shfaqjes32"
Në gjendje
94.990 Lekë 44.990 Lekë
Ju kurseni: 50.000 Lekë (Përfshirë taksat)
karakteristika e produktit 65'' | Ultra HD 4K | DVB-T2 | Dolby Surround | TV SMART ANDROID
BrandHyundai Diagonalja e shfaqjes65"
Në gjendje
34.990 Lekë 16.990 Lekë
Ju kurseni: 18.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Përjetoni argëtimin në maksimum me televizorin inteligjent 43 Fuego 43EL610ANDT 43" LED Full HD - Porta juaj drejt një bote shikimi plot gjallëri! Vizuale të gjalla Full HD: Zhytuni në një botë me pamje të shkëlqyera vizive Full HD në ekranin e gjerë LED 43 inç. Çdo detaj, ngjyrë dhe skenë...
Në gjendje
55.990 Lekë 34.990 Lekë
Ju kurseni: 21.000 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA - ELEKTRA MODELI -EK-WI1210AIN TIPI - SPLIT; TEKNOLOGJIA - INVERTER LLOJI I GAZIT - R32 KAPACITETI NE (BTU) - 12000 FUQIA FTOHESE NE (BTU) - 12000 FUQIA NGROHESE NE (BTU) - 13000 KONSUMI ENERGJISE NE FTOHJE (WATT) - 400-1200 W KONSUMI ENERGJISE NE...
BrandElektra BTU12000
Në gjendje
43.990 Lekë 25.990 Lekë
Ju kurseni: 18.000 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA - ELEKTRA MODELI - ET-50UHDVS-T2S2 LLOJI I PANELIT - LED MADHESIA E PANELIT - 50 REZOLUCIONI - 3840x2160 MARRESI INTEGRUAR - DVB-S2/DVB-T2 PAL SECAM SMART TV - PO SISTEMI OPERATIV - ANDROID 13.0 WIRELESS I INTEGRUAR - PO TIPI PANELIT - SHESHTE...
BrandElektra Diagonalja e shfaqjes50
Në gjendje
26.900 Lekë 15.900 Lekë
Ju kurseni: 11.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Ngrini përvojën tuaj të shikimit në lartësi të reja me televizorin 40 Fuego LED 40EL610ANDT. Ky televizor inteligjent LED 40 inç është një dëshmi e teknologjisë së fundit dhe performancës së pakrahasueshme. Pavarësisht nëse jeni një entuziast i filmave, adhurues i lojërave ose thjesht kërkoni...
Në gjendje
39.000 Lekë 26.900 Lekë
Ju kurseni: 12.100 Lekë (Përfshirë taksat)
* Kapaciteti: 7 kg * Shpejtësia e rrotullimit: 1400 rpm * Nr. Programet: 16 * Lloji i motorit: BLDC Smart Inverter * Klasa energjetike: A+++ * Larje me avull * Pastrimi i daulles * Ekran LED * Paneli i kontrollit: Elektronik * Përmasat: 85x59.5x49.5cm
BrandFuego Niveli i Zhurmes69 dB
Në gjendje
54.990 Lekë 40.000 Lekë
Ju kurseni: 14.990 Lekë (Përfshirë taksat)
Smart TV : yes Operating System : SMART TV DLNA : yes Wireless : yes Bluetooth : yes Audio : 20 W Receiver : DVB-C / T2 / S / S2 Module : CI+ HDMI / USB : yes Ethernet : yes Optical Output : yes Maximum Consumption (Watt) : 58 Standby consumption (Watt) : 0.5 Ecological emblem : F Dimensions with holder (LxWxD) (cm) : 1112 x 701 x 264 mm Normal warranty : 24 Ian Code : 5901292518196 System : SMART Brand : TCL Size [inch] : 50" Dashboard : LEDs Definition : 4K Ultra HD Frequency [Hz] : 60 Hz Contrast : Mega Contrast
Në gjendje
52.000 Lekë 35.900 Lekë
Ju kurseni: 16.100 Lekë (Përfshirë taksat)
Zbuloni Lavatriçen Fuego WMFGTC91233B: Kapaciteti 9KG, efikasiteti i energjisë A++, ekrani LED dhe paneli elektronik i kontrollit për një përvojë larjeje që është efikase, e përshtatshme dhe me stil. Ngritni lojën tuaj të lavanderisë sot!
BrandFuego Niveli i Zhurmes71 dB
Në gjendje
67.990 Lekë 45.990 Lekë
Ju kurseni: 22.000 Lekë (Përfshirë taksat)
HOTPOINT NM11945 WS 610080
BrandHotpoint Kapaciteti9KG
Në gjendje
19.900 Lekë 9.990 Lekë
Ju kurseni: 9.910 Lekë (Përfshirë taksat)
TV FUEGO LED 32EL600T Kontrasti: 1000 :1 Teknologjia 3D: JO Smart TV: JO Audio: 2 x 10 W Marresi: DVB-T/T2/C Marka: FUEGO Permasa [inç]: 32" Paneli: LED Përcaktimi: HD Moduli: CI+ HDMI / USB : PO Kompozit (AV): PO Skart: PO Ethernet: JO Dalje Optikale: Coaxial Konsumi Maksimal (Watt): 56 Konsumi Standby (Watt): 0.5 Stema ekologjike: G Permasat me mbajtese (GjxLxTh) (cm): 73.7 x 47. 21.2 Permasat pa mbajtese (GjxLxTh) (cm): Pesha me mbajtese (kg): 5.4 Pesha pa mbajtese (kg): 4 Garancia normale: 24 Ean Code: 2074141185900 Sistemi: THJESHTE
BrandFuego Diagonalja e shfaqjes32"
Në gjendje
64.990 Lekë 51.990 Lekë
Ju kurseni: 13.000 Lekë (Përfshirë taksat)
6 Disqet me lëvizje direkte Lani si duart tuaja Falë 6 Motion Direct Drive, tavani i makinës larëse lëviz në 6 drejtime të ndryshme sipas programit të zgjedhur të larjes, duke garantuar rezultate të përsosura pastrimi, sikur të laheshit me duar. Shikoni videon e plotë...
BrandLG Kapaciteti8KG
Në gjendje
145.900 Lekë 109.900 Lekë
Ju kurseni: 36.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Marka: LG Tipi: Mural Lloji: INVERTER Kapaciteti ne BTU: 18000 Fuqia ftohese ne (btu): 18000 Paneli: Normale Energjia qe harxhon ne ftohje: 5 kw Energjia qe harxhon ne ngroh: 5.8 kw Klasa e Energjisë: A++ / A+ Niveli i zhurmave: 60 dB Sistem plazma: JO Garancia normale: 36
BrandLG BTU18000
Në gjendje
48.900 Lekë 35.990 Lekë
Ju kurseni: 12.910 Lekë (Përfshirë taksat)
AquaWave® Kazan me veprim me valë për trajtim më të butë Larja dhe tharja mund të dëmtojë rrobat tuaja. Prandaj, është xhami i lakuar i dyerve të sistemit AquaWave® dhe lopatat e projektuara posaçërisht që lëvizin rrobat në një veprim të valëzuar brenda kazanit, duke i trajtuar rrobat më...
BrandBEKO Kapaciteti7 KG
Në gjendje
3.990 Lekë 2.690 Lekë
Ju kurseni: 1.300 Lekë (Përfshirë taksat)
Rowenta Curling Tong prodhon kaçurrela të ngushta dhe të gjalla, me një diametër 16 mm që jep rezultate të forta dhe një shtresë qeramike për të përmirësuar pamjen përfundimtare. Një shumëllojshmëri funksionesh bashkohen në një mjet stilimi të lehtë për t'u përdorur me performancë të...
BrandRowenta NgjyraE zezë
Në gjendje
99.900 Lekë 63.990 Lekë
Ju kurseni: 35.910 Lekë (Përfshirë taksat)
Marka: LG Tipi: Mural Lloji: INVERTER Kapaciteti ne BTU: 12000 Fuqia ftohese ne (btu): 12000 Paneli: Normale Energjia qe harxhon ne ftohje: 3.5 kw Energjia qe harxhon ne ngroh: 4 kw Klasa e Energjisë: A++ / A+ Niveli i zhurmës: 59 dB Sistem plazma: JO Garancia normale: 36 Kodi Ean: 8806098119226
BrandLG BTU12000
Në gjendje
189.900 Lekë 149.900 Lekë
Ju kurseni: 40.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Marka: LG Garancia normale: 36 Ean Code: 8806098119295 Tipi: Mural Lloji: INVERTER Kapaciteti ne BTU: 24000 Fuqia ftohese ne (btu): 24000 Paneli: Elektronik Energjia qe harxhon ne ftohje ne ftohje: 7.9 Energjia e Energjise: 7.9 A++ / A+ Niveli i zhurmes: 65 Sistem plazma: Plasmater Ioniser
BrandLG BTU24000
Në gjendje
1.990 Lekë 1.590 Lekë
Ju kurseni: 400 Lekë (Përfshirë taksat)
PJASTER FLOKESH MESKO
Shfaq një produkt tjetër 20
AntiBacterial
BTU
Built in Wifi
Campaign
Cold Storage Volume
  Shfaq të gjitha (11)
Color
Depth

 – 

 • 430
 • 6580
Digital signal format system
Display diagonal
Display resolution
Display technology
energy consumption
Energy efficiency class
Ethernet LAN
HDMI ports quantity
Height

 – 

 • 510
 • 1865
Lloji i Frigoriferit
No Frost
Operating system installed
Operating system version
Smart TV
Total volume
  Shfaq të gjitha (13)
Width

 – 

 • 400
 • 5950
Brand
Cmimi

Lekë  –  Lekë

 • 0Lekë
 • 149900Lekë
Vendor
Kapaciteti