Shijoni eksperiencën e kinemasë në shtëpi! (Promovimi ka skaduar)

Shijoni ndeshjet sportive dhe filmat online me ekranet e medhenj me super cilësi!

✅Çmimi më i mirë i garantuar në Shqipëri
✅Transport falas ne te gjithe Shqiperine
✅Këstet më të lira mujore
Dhuratë FALAS

Periudha e promocionit: nga 12.10.2023 te 17.11.2023

Në gjendje
1.390 Lekë 890 Lekë
Ju kurseni: 500 Lekë (Përfshirë taksat)
Në gjendje
94.990 Lekë 44.990 Lekë
Ju kurseni: 50.000 Lekë (Përfshirë taksat)
karakteristika e produktit 65'' | Ultra HD 4K | DVB-T2 | Dolby Surround | TV SMART ANDROID
BrandHyundai Diagonalja e shfaqjes65"
Në gjendje
67.990 Lekë 44.990 Lekë
Ju kurseni: 23.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Përjetoni shkëlqimin me televizorin inteligjent LED Elektra ET-65UHDVS-T2S2 65" 4K UHD. Qartësi mahnitëse 4K, veçori inteligjente, dizajn elegant—përmirësoni argëtimin tuaj sot!
BrandElektra Digital signal format systemDVB-S2/DVB-T2 PAL SECAM
Në gjendje
59.900 Lekë
(Përfshirë taksat)
50", 4K UHD (3840 x 2160), DLED, HLG, Dolby Vision HDR, DVB-T2/C/S2, 3 x HDMI 2.0, 2 x USB, CI+, Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth, HbbTV
BrandHitachi Diagonalja e shfaqjes50"
Në gjendje
64.990 Lekë 34.900 Lekë
Ju kurseni: 30.090 Lekë (Përfshirë taksat)
Prezantimi i TV 55 Fuego 55ELU610ANDT 55" LED Full HD Smart TV - Dritarja juaj për Argëtim spektakolar! Pamje gjithëpërfshirëse Full HD: Ngritni përvojën tuaj të shikimit me pamjet mahnitëse Full HD në ekranin e gjerë LED 55 inç. Pavarësisht nëse jeni duke parë filma, sporte ose lojëra, çdo...
Në gjendje
43.990 Lekë 25.990 Lekë
Ju kurseni: 18.000 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA - ELEKTRA MODELI - ET-50UHDVS-T2S2 LLOJI I PANELIT - LED MADHESIA E PANELIT - 50 REZOLUCIONI - 3840x2160 MARRESI INTEGRUAR - DVB-S2/DVB-T2 PAL SECAM SMART TV - PO SISTEMI OPERATIV - ANDROID 13.0 WIRELESS I INTEGRUAR - PO TIPI PANELIT - SHESHTE...
BrandElektra Diagonalja e shfaqjes50
Në gjendje
70.900 Lekë 37.900 Lekë
Ju kurseni: 33.000 Lekë (Përfshirë taksat)
55'' | Ultra HD 4K | TV SMART | WIFI | DVB/T2-S2 | Netflix | Amazon Prime | Kontrast HDR10 | HLG | Dolby Vision | Dolby Atmos | Super Rezolucioni | Mikro zbehje | Stretch blu | Premium Mid Stand | Kabineti pa kornizë 660
Në gjendje
62.990 Lekë 43.990 Lekë
Ju kurseni: 19.000 Lekë (Përfshirë taksat)
PurColor Procesor Kristal 4K Motion Xcelerator
Në gjendje
59.900 Lekë 27.900 Lekë
Ju kurseni: 32.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Në gjendje
69.990 Lekë 51.900 Lekë
Ju kurseni: 18.090 Lekë (Përfshirë taksat)
PurColor Procesor Kristal 4K Motion Xcelerator
BrandSamsung Diagonalja e shfaqjes55"
Në gjendje
1.900 Lekë 1.290 Lekë
Ju kurseni: 610 Lekë (Përfshirë taksat)
Montimi SBOX PLB-2522F (23-43"/35 kg/200x200) Lloji i produktit: Mount SBOX Lloji i montimit: Fiks Madhësia e rekomanduar e ekranit: 23” - 43”/58 cm - 109 cm Ngarkesa maksimale (kg): 35 VESA: 75x75 - 200x200 Pjerrësia vertikale: Jo...
Në gjendje
74.900 Lekë 44.990 Lekë
Ju kurseni: 29.910 Lekë (Përfshirë taksat)
Immersive 4K HDR Hitachi UHD TV ofron një përvojë fantastike shikimi me fotografi më të mprehta dhe më shumë gjymtyrë falë numrit të lartë të pikselëve. Android TV Eksploroni lojë filma, shfaqje, dhe merrni përgjigje për pyetjet tuaja në ekranin e madh Me Android TV Dolby Vision...
Në gjendje
2.500 Lekë 1.890 Lekë
Ju kurseni: 610 Lekë (Përfshirë taksat)
Në gjendje
4.000 Lekë 2.890 Lekë
Ju kurseni: 1.110 Lekë (Përfshirë taksat)
Montimi SBOX LCD-443 (23-55"/30 kg/400x400) Lloji i produktit: MONTIM MURI SBOX LCD-443 Madhësia e ekranit: 23" - 55" / 58 - 140 cm Kapaciteti i peshës: deri në 30 kg VESA: nga 100x100 në 400x400 Largësia nga muri: 60 - 382 mm Pjerrësia: +3° deri në -10° Rrotullues:...
Në gjendje
64.990 Lekë 36.990 Lekë
Ju kurseni: 28.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Rizbuloni filma dhe ndeshje të paharrueshme në botën magjike të 4K. Android TV RIDEFINON ARGËTIMIN Shijoni aplikacionet, lojërat dhe përmbajtjen tuaj të preferuar me Fobem. Eksploroni në ekranin e madh. Transmetoni menjëherë përmbajtjen që dëshironi në çdo cep të...
Në gjendje
50.000 Lekë 30.990 Lekë
Ju kurseni: 19.010 Lekë (Përfshirë taksat)
Rizbuloni filma dhe ndeshje të paharrueshme në botën magjike të 4K. Android TV RIDEFINON ARGËTIMIN Shijoni aplikacionet, lojërat dhe përmbajtjen tuaj të preferuar me Fobem. Eksploroni në ekranin e madh. Transmetoni menjëherë përmbajtjen që dëshironi në çdo cep të shtëpisë...
Jashtë stokut
59.900 Lekë 27.990 Lekë
Ju kurseni: 31.910 Lekë (Përfshirë taksat)
Prezantimi i televizorit inteligjent TV 50 Fuego 50ELU610ANDT LED 4K Ultra HD – Ku spektakolari takohet me argëtimin inteligjent! Vizuale kinematografike 4K Ultra HD: Zhytuni në një botë me pamje vizuale 4K Ultra HD që të lënë pa frymë në ekranin e gjerë LED 50 inç. Çdo skenë merr jetë me...
Built in Wifi
Campaign
Digital signal format system
Display diagonal
Display resolution
Display technology
Ethernet LAN
HDMI ports quantity
Operating system installed
Operating system version
Smart TV
Brand
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 890Lekë
  • 59900Lekë
Vendor